Автоматика для відкатних воріт

Купить автоматику для откатных ворот

Нагадаємо, що відкатні ворота для звільнення проїзду забирають (відкочують) ворітну стулку убік. Головна перевага такого способу відкриття полягає в тому, що не треба виділяти спеціальний простір перед або позаду воріт, як це необхідно зробити з класичними воротами. Інакше просто розстібні ворітні стулки не зможуть відкритися.

 До речі, у нас ви можете замовити зсувні ворота за дуже привабливими цінами, виготовлені з металевих профільованих листів різної товщини та фактури.

Автоматика для відкатних воріт: Купити з доставкою по Україні

В інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) автоматика для відкатних воріт купити яку можна з доставкою по всій території країни.

У нас ви можете купити приводи для воріт від топових європейських виробників – компаній Came, Nice, FAAC та ін. Кожен такий електропривід для відкатних воріт є зразком надійності, безпеки і довговічності експлуатації.

У нас ви можете придбати комплект автоматики для розпашних воріт за найпривабливішою вартістю.

Який краще привід для відкатних воріт купити?

У нас ви можете привід для відкатних воріт купити тільки від кращих європейських виробників. Тому кожен представлений у каталозі електропривод для відкатних воріт відповідає всім вимогам надійної, безпечної та довговічної експлуатації, що діють в Україні та на території Євросоюзу.

Якими характеристиками має автоматика придбати яку Ви зможете у нашому інтернет-магазині?

 1. Простота та універсальність монтажних робіт.

  Будь-який привід для відкатних воріт встановлюється протягом одного дня без застосування зварювальних робіт. Важливо! Купуючи автоматичний електропривод, всі монтажні роботи виконуються навченими фахівцями. Це, по-перше, збереже гарантійні зобов'язання виробника, а по-друге, гарантує якість виконання всіх монтажних робіт.

 2. Довговічність служби.

  Кожен електропривод термін служби легко перевищує 10-річний період при виконанні нескладних регламентних робіт. 

  Для досягнення такого величезного ресурсу надійності виробники застосовують низку технічних рішень:

  • Міцний алюмінієвий корпус, який на всьому протязі служби приводу захищає електромеханічну частину від руйнівної дії пилу та вологи;
  • Поєднання сталевого приводного валу та бронзової провідної шестерні знижує ступінь їх нагріву, а значить, і рівень їхнього зносу;
  • Електричний мотор (редуктор) та блок управління надійно захищені від стрибків напруги в мережі та перегріву.

  Існують й інші рішення, які продовжують термін служби двигуна (редуктора) та збільшують безремонтний період його експлуатації.

 3. Комфортність користування.

  Всі приводи управляються за допомогою персональних компактних радіобрелків. Кожен електропривод може бути налаштований за індивідуальними параметрами, які включають:

  • Різні режими роботи;
  • Декілька швидкостей відкриття ворітного полотна;
  • Тимчасові паузи та ін.

Наш інтернет-майданчик пропонує вам скористатися ще однією перевагою. Це найвигідніша ціна придбання. Кожен комплект автоматики (приводу) воріт ви можете купити за найвигіднішими в Україні розцінками. За такою ж привабливою вартістю нами продається привід для секційних воріт.

Як замінити комплект автоматики для воріт?

Ми вже говорили, що кожен наш комплект автоматики (привід) для відкатних воріт відрізняється винятково кращою якістю виготовлення і надійністю роботи. Проте, можуть виникнути ситуації, коли його заміна. Наприклад, у разі фатального пошкодження внаслідок сильного механічного удару. Щоб встановити новий привід, необхідно виконати такий алгоритм операцій:

 1. Демонтуйте пошкоджений електропривод. Для цього від'єднайте двигун (редуктор) від універсальної монтажної пластини.
 2. Якщо пошкоджена монтажна рейка, її також необхідно демонтувати.
 3. Далі вам слід придбати в Україні новий автоматичний електропривод. Його найвигідніше придбати в нашому інтернет-гіпермаркеті.
 4. Нову рейку, а також інші комплектуючі ви також з вигодою для себе можете придбати саме у нас.
 5. Новий автоматичний електропривод монтується на універсальну монтажну основу. За допомогою кріпильних болтів регулюється жорсткість з'єднання провідної шестерні та зубчастої рейки.
 6. Пристрій приєднується до електромережі.
 7. Проводиться тестове включення, перевіряється робота електроприводу.
 8. До блоку управління підключаються додаткові пристрої – фотоелементи, датчики хвіртки, сигнальна лампа та ін. Тестується їхня робота.

Важливо! У разі самостійного встановлення автоматики (приводу) на ворота ви не можете гарантувати якість виконаного монтажу. Тому у разі виникнення будь-якої несправності в період гарантійного терміну дилер відмовить вам у виконанні безкоштовного ремонту.

Тільки сертифіковані спеціалісти мають право монтувати автоматичні приводи для воріт без втрати гарантії з боку виробника. Всі наші монтажники пройшли навчання у спеціалізованих центрах та отримали відповідні сертифікати.

У нас також продається за вигідною вартістю автоматика для гаражних воріт.

Автоматика для відкатних воріт - Ціна вас приємно здивує!

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» - це автоматика для воріт ціна на яку є найвигіднішою в Україні.

Ми пропонуємо тільки якісну та надійну автоматику на відкатні ворота.

Нами також продаються ворота Алютех, а також якісний електричний привід для них.

Переваги автоматичних відкатних воріт

Автоматика для откатных ворот

Розсувна система виявилася ще й дуже успішною щодо її автоматизації. Спосіб передачі крутного моменту від електродвигуна до провідної шестерні, приєднаної до зубчастої рейки, має найбільший коефіцієнт корисної дії.

Завдяки цьому відкатні автоматичні приводи можуть працювати з дуже важкими воротами промислового класу, чия вага досягає 1,5-2 тонн. Причому швидкість відкриття ворітної стулки досягає 9 метрів за хвилину.

Знову ж таки, немає обмежень по тому, як змонтовані ворота: чи рухається їхнє ворітне полотно по вмурованим у землю напрямним або ж вона підвішена до верхньої рейки.

У всіх цих випадках можна легко і швидко встановити автоматичні приводи, у т.ч. і на ворота, зроблені своїми руками. У нашому каталозі представлені моделі, що оснащені універсальними монтажними основами. Останні дозволяють монтувати пристрої на поверхні, що мають відхилення за кілька градусів від горизонталі.

автоматика на откатные ворота
привод для откатных ворот
электропривод для откатных ворот

Провідні виробники електроприводів для відкатних воріт.

Автоматика для откатных воротМи є офіційним дилером компанії Алютех та сертифікованими дилером всіх іменованих італійських виробників електроприводів (Came, Nice, FAAC, Comunello та ін.).

Звання сертифікованого дилера означає, що наші фахівці пройшли навчання у спеціальних центрах зазначених вище компаній, де вони отримали теоретичні знання та практичні навички щодо виконання монтажних та ремонтних робіт з усіма типами автоматичних приводів.

За результатами навчання було видано на ім'я інтернет-магазину «Автоматика Ворот» сертифікат відповідності, що дозволяє нашим спеціалістам виконувати монтаж відкатного приводу та його гарантійний ремонт.

На яких виробників ми радимо вам насамперед звернути увагу?

Монтаж автоматики на откатные ворота
Установка автоматики для откатных ворот

Came

Цей італійський концерн спеціалізується на випуску різноманітних засобів автоматизації, в т.ч. і для побутового та промислового призначення.

У нашому каталозі приводи Came представлені лінійками BK, BX і BXV, що встановлюються на побутові та промислові двері масою до 2,2 тонни та довжиною до 20 метрів.

Відзначимо, що абсолютно вся продукція Came виготовляється за класом преміум.

Автоматика для откатных ворот Came
Автоматика Came для откатных ворот
Откатные ворота с автоматикой Came

Nice

Ще один бренд преміальної автоматики для воріт із Італії. У нашому каталозі автоматичні приводи Nice представлені такими лінійками:

 • RB – електроприводи, що встановлюються на варіанти масою до 1 тонни та стулкою до 11 метрів. Можуть експлуатуватись і в приватних домогосподарствах, і на комерційних підприємствах;
 • Rox – ще одні приводи побутового та комерційного призначення, що встановлюються на моделі з ворітною стулкою до 6 метрів та масою від 600 кілограмів до 1 тонни;
 • Run та Tub – промислові приводи, що монтуються на важкі ворота великих промислових підприємств та логістично-складських комплексів.
Автоматика для откатных ворот Nice
Откатные ворота с автоматикой Nice
Автоматика Nice для откатных ворот

FAAC

Продукція цього італійського концерну в інтернет-гіпермаркеті представлена ​​в широкому асортименті як побутовими приводами, що встановлюються на відносно невеликі як по масі, так і по ширині, так і потужними високопродуктивними моделями, розрахованими на високу навантаженість експлуатації.

Зокрема, у промислових електроприводів FAAC робоча зона для захисту від перегріву та зниження рівня зношування рухомих деталей поміщена у масляну ванну.

Монтаж автоматики FAAC на откатные ворота
Откатные ворота с автоматикой FAAC

BFT

Ще один бренд, на який вам слід звернути увагу. Його серії відкатних електроприводів названо на честь давньогрецьких богів та героїв – Арес, Дейсом, Ікар.

Кожна лінійка – це вузькоспеціалізовані приводи, створені для застосування на побутових воротах (Deimos – ширина ворітної стулки до 6 метрів, а вага – до 600 кілограм), для варіантів комерційних об'єктів (Ares – ширина ворітної стулки до 8 метрів та маса до 1,5 тонн, а також Icaro – ширина ворітної стулки (до 8 метрів, але маса вже до 2,5 тонн).

Автоматика для откатных ворот BFT
Откатные ворота с автоматикой BFT
Монтаж откатных ворот с автоматикой BFT

Roger

Можливо, цей італійський бренд не так добре відомий в Україні, як перелічені вище фірми. Але це зовсім не означає, що автоматика Roger у чомусь поступається іншим італійським приводам.

Серія відкатних електроприводів Roger зарекомендувала себе як надійні та довговічні мотори, призначені для застосування на побутових та комерційних об'єктах.

Автоматика для откатных ворот Roger
Откатные ворота с автоматикой Roger
Купить автоматику Roger для откатных ворот

Алютех

Компанія Алютех відома насамперед своїми автоматичними секційними воротами для приватних гаражів та комерційних підприємств. Однак у її виробничому асортименті є пристрої для в'їзних моделей.

Ми пропонуємо вам серію розсувних електроприводів Алютех Roteo RTO, що встановлюються на ворота масою 500, 1000 та 2000 кілограм. Ці пристрої розраховані на постійне використання, при цьому вони демонструють величезний рівень надійності експлуатації.

Автоматика для откатных ворот Алютех
Купить автоматику Алютех для откатных ворот
Заказать откатные ворота с автоматикой Алютех

Вигоди придбання електроприводів для відкатних воріт в інтернет-магазині «Автоматика Воріт»

Чому вам слід вибрати автоматику для розсувних воріт саме в інтернет-магазині "Автоматика Воріт".

На це є кілька причин:

 • Найвигідніша в Україні ціна автоматики для зсувних моделей.
 • Широкий асортимент автоматичних приводів топових європейських брендів.
 • Гарантійний та післягарантійний сервіс. Ми завжди здійснюємо монтаж відкатних електроприводів на території покупців, а надалі здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Показано з 1 по 36 із 146 (5 сторінок)