Автоматика для воріт Gant

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити автоматику для воріт Gant за найпривабливішою вартістю для вас. Gant – китайський бренд, що випускає весь спектр ворітної автоматики – для відкатних, розпашних та гаражних секційних воріт. Також під брендом Gant випускаються у широкому асортименті автоматичні шлагбауми, які ви також можете придбати у нашому інтернет-магазині.

Вся ворітна автоматика Gant при доступній вартості придбання повністю відповідає усім вимогам, які пред'являються до автоматичних приводів преміального рівня.

Автоматика Gant для відкатних ворітGant BA400DC

У каталозі інтернет-магазину «Автоматика Воріт» автоматика Gant для відкатних воріт присутня у двох серіях – IZ і BA. Серія Gant BA400 призначена для автоматизації відносно невеликих (шириною до 5 метрів та вагою до 400 кг) воріт приватних домогосподарств. Електроприводи Gant BA400 розраховані на середню інтенсивність експлуатації (до 8 циклів відкриття на годину), тому їх також можна встановлювати на відкатні ворота невеликих комерційних та промислових підприємств.

Але для потужних відкатних промислових воріт (масою до 1200 кг і шириною до 7 метрів) слід придбати автоматичні приводи Gant IZ-1200 та Gant IZ-1800 для воріт масою до 1800 кг відповідно. Вони розраховані на низьку інтенсивність експлуатації – до 4-5 циклів відкриття за годину (кількість циклів залежить від фактичної ширини воріт).

Конструкція електроприводів Gant IZ-1200 та 1800 адаптована до експлуатації у режимі 24/7 у складних умовах промислових зон. У них повністю алюмінієвий корпус з класом захисту IP54, електроприводи мають цілу низку вбудованих захистів. Їхня конструкція проста і тому надійна. Останнє твердження є справедливим і для серії електроприводів побутового класу Gant BA400. Тому будь-які приводи Gant для воріт легко прослужать вам понад 10 років без кількох серйозних проблем.

Ще можна відзначити наступний момент. Всі без винятку електроприводи Gant оснащуються кінцевими магнітними вимикачами. Останні стають корисними при активації функції плавного старту та зупинки. Магнітні кінцеві вимикачі з високою точністю передають блоку керування дані щодо фактичного місцезнаходження рушійного ворітного полотна. Причому, високу точність передачі магнітні кінцеві вимикачі не втрачають при їх зледеніння і після рясних снігопадів.

Автоматика Gant для розпашних ворітGant GSW-3000

Автоматика Gant для розпашних воріт в каталозі інтернет-магазину «Автоматика Воріт» представлена ​​серією GSW. Автоматичні приводи Gant GSW належать до телескопічного типу. Вони відчиняють і закривають ворота за рахунок висування та засунення в корпус спеціального штиря з нержавіючої сталі.

Автоматичні приводи Gant GSW-4000 встановлюються на ворітні ворота з шириною ворітних стулок до 4 метрів, а також Gant GSW-3000 на стулку до 3м. Електроприводи розраховані на низьку інтенсивність експлуатації. Тому серія Gant GSW оптимальна для встановлення воріт приватних домогосподарств. На приватних воротах ці приводи легко прослужать без жодних серйозних проблем 12-15 років.

Приводи Gant GSW-3000 та 4000 однаково легко і надійно встановлюються на розпашні ворота, що відкриваються як у двір, так і на вулицю. При цьому сам пристрій перебуватиме на огородженій території, що унеможливить доступ сторонніх осіб.

У кожному комплекті автоматики Gant для воріт ви отримаєте два електроприводи - окремо для правої і для лівої ворітної стулки. Керувати їхньою роботою буде один загальний блок управління. Також у комплекті з пристроєм покупці автоматики Gant отримають два персональні радіопульти для дистанційного керування роботою автоматичних воріт.

Автоматика Gant для секційних ворітGant GM800

У каталозі «Автоматика Воріт» автоматика Gant для секційних воріт представлена ​​моделями побутового та промислового класу. Для приватних гаражів можна придбати автоматичні приводи серій Gant GM800, 1200 і Gant Stretto. Автоматичні приводи Gant GM1200 встановлюються на гаражні секційні ворота висотою до 3 метрів та максимальною площею до 16 кв.м. Автоматичні приводи Gant Stretto 10, 15, 20 встановлюються на гаражні секційні ворота максимальною площею до 20 кв.м.

Серія Gant KGT6.50 та KGT6.100 встановлюється на промислові секційні ворота максимальною площею до 35 кв.м та максимальною висотою до 5 метрів. Приводи Gant KGT розраховані на середню інтенсивність експлуатації. Їх конструкція та ряд вбудованих захистів дозволяють експлуатувати електроприводи в неопалюваних приміщеннях, в умовах підвищеної вологості та запилення, поруч із джерелами тепла та вібрацій. У цих складних умовах приводи Gant для промислових воріт демонструють високу надійність та тривалий термін безремонтної експлуатації.

Інтернет-магазином «Автоматика Воріт» (Черкаси) пропонується ціна автоматики для воріт Gant, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку автоматики Gant для воріт. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики Gant нашими монтажниками – це найкраща гарантія їхньої подальшої безремонтної експлуатації.

Показано з 1 по 22 із 22 (1 сторінок)