Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT

Артикул: LIVI403NKIT

DEA Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привід DEA LIVI 403N KIT за найпривабливішою для вас ціною. Даний пристрій призначений для автоматизації будь-яких відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 8 метрів;
 • Максимальна вага комірного полотна – 400 кг.

Автоматичний привід DEA LIVI 403N KIT розрахований на інтенсивний режим експлуатації – до 10 циклів відкриття за годину. Тому його можна застосовувати і для автоматизації воріт великих комерційних та промислових підприємств із інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги автоматики DEA LIVI 403N KIT

Відкатна автоматика DEA LIVI 403N KIT – це преміальний пристрій автоматизації відкатних воріт, який повністю відповідає наступним вимогам:

 1. Швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для налаштування індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Остання до воріт приварюється або закріплюється за допомогою анкерних кріплень. До приводу зубчаста рейка приєднується до ведучої шестерні останнього.

Щоб відкатні ворота рухалися швидко і безшумно, зубчаста рейка повинна з'єднуватися з ведучою шестернею приводу максимально жорстко і без перекосів. Щоб досягти такого з'єднання, наші монтажники встановлюють корпус приводу на бетонну підставку, поверх якої вмонтовується універсальна монтажна пластина. Вона має шість точок кріплення. З їх допомогою коригується положення корпусу приводу, щоб досягти правильного з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею.

Автоматичний привод DEA LIVI 403N KIT володіє всім необхідним набором захистів для тривалої безремонтної експлуатації просто неба:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб захистити електродвигун та блок керування від руйнування пилом та водою. Усі технічні отвори прикриті прокладками, виготовленими із полімерів промислового класу;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує самовідновлювальне термореле. Воно примусово відключає електроживлення від двигуна, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електроживлення відновлюється і електродвигун автоматично запускається у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в побутовій електромережі в межах від 160 до 270 вольт.

Конструкція приводу DEA LIVI 403N KIT проста і тому надійна. Основний елемент автоматики – це компактний електродвигун (актуатор). Він передається крутний момент через знижувальний редуктор і черв’ячну передачу на приводний вал, до якого приєднана провідна шестерня. Всі деталі виготовлені з високолегованої сталі, додатково загартовані та відшліфовані. Це значно зменшило їх знос і, відповідно, збільшило їхній термін служби. Провідна шестерня виготовлена ​​із сплаву бронзи та сплави. Цей сплав стійкий до корозії та до динамічних навантажень, що виникають щоразу під час руху відкатних воріт.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечили автоматиці DEA LIVI 403N KIT величезний запас міцності. Вона прослужить вам без жодних проблем понад 10 років.

Експлуатація приводу відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматика оснащена вбудованим захистом від затискань. Її забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, то сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Той, отримавши цей сигнал, відразу зупиняє роботу електродвигуна і включає реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити ймовірність контакту ворітного полота з корпусом автомобіля, ми рекомендуємо встановити на автоматику відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT фотодатчики. Їхня пара встановлюється перед воротами і з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні пилюка, ні туман, ні сніг, ні дощ. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке сталося, то фотодатчики заблокують роботу електродвигуна, доки їх знову з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Якщо виїзд з воріт виходить на жваву вулицю, ми радимо встановити на автоматику для відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи водіям та пішоходам, що зараз із воріт на вулицю виїде автомобіль.

Редуктор у приводу – самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. У разі раптового відключення електрики передбачений простий спосіб примусового разблокування редуктора. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримайте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі приводу, після чого редуктор розблокується, і ворота можна відкривати та закривати вручну.

Керувати роботою автоматики для воріт DEA LIVI 403N KIT можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. У комплекті із пристроєм ви отримаєте один персональний радіопульт. Цей спосіб оптимальний для воріт приватних домогосподарств. По-друге, за допомогою команд із віддаленого поста охорони. Для цього блок управління має спеціальний режим «Сторонній оператор». Цей спосіб управління є оптимальним для управління воротами комерційних та промислових підприємств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для безпечної, безремонтної та комфортної експлуатації електроприводу для відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриваються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок години. В іншому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Режим "Пішохід". Воротне полотно відкривається в повному обсязі, лише на відстань, необхідне для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворота від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 400-кілограмового ворітного полотна. Для точного спрацьовування цієї функції ви в комплекті з пристроєм отримаєте кінцеві механічні вимикачі. Вони в кожний момент відкриття або закриття воріт передаватиму блоку управління дані про місцезнаходження ворітного полотна;
 4.  Функція "Завжди закрито". Якщо ви в період відсутності електрики відкрили вручну браму, то після відновлення подачі електрики блок управління самостійно закриє ворота;
 5. Функція клонування персональних радіопультів. Вона дозволяє збільшити кількість радіопультів, команди яких розрізняє блок керування, до 50 штук;
 6. Режим «Сторінковий оператор»;
 7. Виставлення швидкості відкриття воріт.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу DEA LIVI 403N KIT, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість включено доставку автоматики DEA LIVI 403N KIT до найближчого відділення. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N KIT доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

 • 14591 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики DEA LIVI 403N KIT
Склад комплекту
Привід DEA Livi/N 1
Панель керування 212E 1
Енкодер є
Кінцеві вимикачі мех.
Приймач 1
Пульт д.к., 2-х канальний GT2M 1
Фотоелементи LINEAR 2
Характеристики
Макс. вага, кг 400
Потужність (Вт) 320
Швидкість відкривання (м/с) 0.17
Інтенсивність (%) 40
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Уповільнення в кінці циклу є
Режим хвіртки є
Габарити
Вага, кг 11
Відгуки DEA LIVI 403N KIT
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари