Фурнітура

Фурнітура для воріт – яку краще купити в Черкасах?

Інтернет-магазином Автоматика Ворот пропонується фурнітура для воріт купити яку можна за найкращою вартістю в Україні. У нашому каталозі є запасні деталі для зсувних, для гаражних і для воріт. Якщо вам потрібна найкраща фурнітура, значить, вам слід її купувати лише у нас. Так, наш інтернет-магазин продає якісні та надійні запасні деталі до ворітних систем від найкращих європейських виробників. Наприклад, у нас продається фурнітура Ролл Гранд.

Фурнітура для воріт - який комплект підходить?

У нас можна фурнітура для відкатних воріт купити в Черкасах для найрізноманітніших ворітних систем, що відрізняються як принципом роботи, так і масогабаритними характеристиками.

Комплекти запасних частин різняться між собою наборами конкретних деталей:

Фурнитура для ворот
 1. Для відкатних воріт.
 2. Включають у себе наступне:

  • Металевий профіль. Він закріплюється на нижній торець стулки;
  • Несучі ролики. Кріпляться до несучого профілю. Там розподіляється маса ворітного полотна. Тому товщина пластин та шарикопідшипників змінюються залежно від ваги комірного полотна. Чим останній більший, ніж ширший і масивніший за пластини і шарикопідшипники;
  • Напрямні ролики. Встановлюються на краї комірного полотна. Саме вони отримують основне навантаження під час відкриття та закриття воріт. Всі ролики закриті прогумованими або силіконовими заглушками, підшипники змащуються морозостійким мастилом;
  • Верхній та нижній уловлювачі амортизують удари від зіткнення стулки із стійками.
 3. Для розпашних воріт.
 4. Комплекти для розпашних воріт включають такі деталі:

  • Воротні петлі. Вони можуть відрізнятися між собою формою - стріла, замок, прямокутник та ін;
  • Металеві профілі різної форми.

  Розпашні ворота мають дуже міцну і надійну конструкцію. За належного і досить простого догляду вони здатні служити багато десятиліть. І запасні частини для них будуть потрібні тільки у разі механічного пошкодження або тривалої зневаги до правил експлуатації.

 5. Для гаражних воріт.

Тут ситуація схожа з розпашними воротними системами. Підйомно-переворотне полотно, виготовлене із суцільного сталевого листа, пошкодити дуже важко. Секційну конструкцію пошкодити значно простіше, зате виправити пошкодження досить легко. Потрібно лише замінити пошкоджені секції на нові.

Якісно цю ремонтну роботу готові виконати наші спеціалісти. Ми також виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт будь-якої автоматики для воріт, що була придбана у нас.

Інтернет-магазином Автоматика Ворот (Україна) продається у Черкасах з доставкою по всій країні автоматика відкатних воріт від провідних європейських виробників. Її ціна є однією з найвигідніших на ринку.

Фурнітура для воріт: рекомендації з експлуатації

Будь-яка фурнітура для воріт (Черкаси) призначена для заміни пошкоджених або знос деталей комірного комплексу.

Коли вам потрібна фурнітура, якщо не брати до уваги випадки механічного пошкодження?

Фурнитура для откатных ворот
 1. Швидкість відкриття воріт сильно сповільнилася.
 2. Доводиться збільшити рівень зусилля електромотора. Але це збільшує витрати електроенергії і скорочує ресурс надійності у двигуна.

  Швидше за все, у роликів засмічено мастило в підшипниках. Причина – пошкодження заглушки, через що вона втратила свою герметичність. У найбільш занедбаних випадках з'являються характерні скрипучі звуки.

 3. Під час зупинки полотна чується сильний металевий звук.
 4. Нижній або верхній уловлювачі вже не справляються зі своїм завданням, і ворітне полотно б'ється об стовп. Цю проблему можна усунути, активувавши у блоку управління функцію плавного старту та зупинки.

 5. При русі полотна з'явився виразний деренчливий звук.

Розбовталися кріплення несучого профілю, через що останній вже нещільно притискається до нижнього краю стулки. Це стає причиною виникнення паразитичних вібрацій, які руйнівно впливають на ролики.

Важливо! Фурнітуру слід міняти лише у комплекті. Не рекомендується міняти тільки ролики без заміни несучого сталевого профілю, тому що через деякий час вам знадобиться ще й заміна останнього.

Ще один важливий аспект. Заміна комплекту фурнітури на воротах відкатних завжди проводиться з підйомом ворітного полотна або зняттям з верхніх консолей. Враховуючи, що нерідко його вага перевищує 1 тонну, без використання спеціальної техніки таку операцію буде вкрай складно. Тому і швидше, і надійніше, і фінансово вигідніше замінити одразу всю фурнітуру.

В інтернет-магазині Автоматика Ворот (Черкаси) ви можете придбати розпашні ворота нашого власного виробництва. Відгуки покупців свідчать про їх високу якість виготовлення, надійність і довговічність експлуатації, а також привабливий зовнішній вигляд.


Надійність будь-якого механізму визначається надійністю його найслабшого вузла. Так склалося, що у будь-яких автоматичних воріт (відкатного або підйомного типу) найслабшим вузлом виявляються їх рухомі деталі та кріпильні елементи. Саме вони приймають на себе максимальне навантаження при відкритті та закритті, а тому й швидше зношуються.

Як показує практика, не тільки полотно, а й електромеханічний привід при належному догляді за ним здатний безпроблемно пропрацювати до 10 років. Фурнітура для воріт може вийти з ладу вже через рік після її придбання, особливо якщо був куплений комплект якоїсь маловідомої китайської фірми.

Адже заміна фурнітури для відкатних воріт - це дуже складна механічна операція, яка вимагатиме від вас і виявити власну майстерність, і залучити до роботи додаткове обладнання. Адже навіть найлегше полотно важить кілька сотень кілограмів, які руками не піднімеш. Тому не дивуйтеся тому, що для заміни напрямних, роликів або шарикопідшипників вам потрібно залучати підйомний кран і проводити повне розбирання воріт.

Таким чином, ваше рішення купити комплект фурнітури для воріт в Черкасах надійний, якісний, від відомого виробника стане найкращою запорукою того, що ворота вам прослужать без жодних проблем та поломок п'ять і більше років.

І навпаки, будь-яка економія на придбанні фурнітури - це уявна економія, яка будь-якої миті може обернутися серйозними витратами для вашого сімейного бюджету.

Якісна фурнітура за вигідними цінами

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» не пропонує вам заощаджувати, але й не змушує витрачати величезні кошти на придбання комплектуючих для воріт. Нами пропонується фурнітура для воріт, ціна яких є найвигіднішою в Черкасах.

І це маркетинговий хід. Ми пропонуємо до продажу фурнітуру відомого білоруського виробника ролетних та зсувних воріт компанії Алютех. На сьогоднішній день у цього білоруського виробника найбільш вигідне співвідношення якості та ціни.

У нас представлені всі популярні серії та комплекти компанії Алютех:

1.SGN.

Комплектні фурнітури SGN виготовляються під конкретні вагові параметри відкатних воріт:

Основними експлуатаційними характеристиками всіх комплектів SGN є міцність, надійність та довговічність. Ці показники досягаються застосуванням як фірмовими інноваціями, і технологічними рішеннями. До останніх відносяться оцинкування всіх металевих поверхонь, що дозволило використовувати особливо міцні сталеві сплави без небезпеки їхнього корозійного пошкодження. Всі напрямні покриваються спеціальним мастилом, що знижують зношування і роликів, і самих напрямних.

2.Комплекти Roll Grand для стулки масою (кг) до 400 та до 800.

Ця фурнітура для воріт знаходиться у більш демократичному ціновому сегменті. Проте зниження вартості комплектів не вплинуло на їх експлуатаційні характеристики. При їх виготовленні також застосовувалася технологія оцинкування, а поверхня направляючих ще на заводі покривається шаром захисного мастила.

3.Комплекти Rolling Hi-Tech для стулки масою (кг) до 350, до 500 та до 1000.

Вони відрізняються одночасно простою та надійною конструкцією. Розробники особливу увагу приділили роликам та їхньому кріпленню до основної платформи, оскільки саме ролики для відкатних воріт у процесі експлуатації зазнають постійних навантажень. У кожного комплекту ролики та кріплення виготовляються з різних сплавів, що вирізняються своїми здібностями витримувати максимальні навантаження.

4.Комплекти Rolling Center.

Ця фурнітура для автоматичних воріт відрізняється високим рівнем якості, надійності та довговічності, що й позначилося на її вартості. Високоякісні сталеві сплави, що були використані при створенні комплектів та конструкторські рішення ноу-хау не можуть коштувати дешево.

Комплекти Rolling Center випускаються в трьох модифікаціях вагою, кг:

 • Basic – для воріт до 450;
 • Standard – для воріт до 600;
 • Magnum – для воріт до 1200.

Найчастіше цей комплект фурнітури застосовується для облаштування промислових воріт, чому, до речі, сприяє і велика ширина стулки – 6, 8 та 16 метрів відповідно.

Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)