Гарантія

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" є сертифікованим дилером таких відомих виробників ворітної автоматики, як Came, Nice, Alutech, BFT та Roger.

 

Що означає сертифікований дилер Came?

 

Це означає, що наші спеціалісти пройшли стажування в навчальних центрах усіх перерахованих вище брендів, де отримали теоретичну та практичну підготовку щодо процесів встановлення ворітної автоматики на ворота всіх типів (відкатні, розстібні та гаражні), отримали навички діагностики несправностей та їх усунення для всіх моделей автоматичних приводів. , що є в модельному ряді того чи іншого бренду.

 

Після закінчення навчання нашим спеціалістам було вручено сертифікати на ім'я нашої компанії. Саме тому «Автоматика Воріт» – сертифікований дилер.

 

Які вигоди та переваги ви отримуєте, співпрацюючи з нами, як із сертифікованим дилером?

 

1.                      Ви отримуєте у повному обсязі всі гарантійні зобов'язання виробника.

 

Наші фахівці виконують монтажні та налагоджувальні роботи для кожної ворітної автоматики, що була придбана у нашому інтернет-магазині. Це зберігає гарантію виробника на ваше придбання. Тому що ми гарантуємо, що всі монтажно-налагоджувальні роботи виконуються з точною відповідністю технологічних вимог виробника.

 

Якщо ви виконаєте самостійний монтаж ворітної автоматики або доручите установку сторонній бригаді монтажників, то сервісний центр виробника відмовиться виконувати свої гарантійні зобов'язання. Мотивує він свою відмову тим, що на етапі монтажу могли бути зроблені фатальні помилки, які і призвели до несправності.

 

2.                      Якісне та швидке обслуговування.

 

Хоча ми продаємо і дуже якісну та надійну ворітну автоматику від кращих європейських виробників, проте, згодом у пристроях накопичується втома, через що найчастіше і відбуваються їх поломки.

 

Ми гарантуємо, що нашими спеціалістами обслуговування автоматичних воріт буде виконане швидко, якісно та надійно.

 

По-перше, наших фахівців спеціально навчали у навчальних центрах, як правильно виконувати обслуговувати автоматичні приводи для воріт будь-якої складності. По-друге, у процесі сервісних робіт ми використовуємо лише оригінальні запасні частини та деталі.

 

3.                      Якісне післягарантійне обслуговування.

 

Несправність, як хвороба, простіше профілактувати, ніж обслуговувати. Тому якісне післягарантійне обслуговування ворітної автоматики – це важлива вимога надійної та довговічної роботи автоматичних воріт.

 

Технічне обслуговування автоматичних приводів для воріт необхідно проводити щорічно. Як правило, воно полягає у візуальному огляді деталей приводу на предмет ступеня їхнього зносу та доливання або заміни олії.

 

Однак приблизно раз на три-чотири роки ми радимо запрошувати наших фахівців для проведення технічного обслуговування ворітної автоматики. Вони визначать поточний технічний стан механізму приводу і виявлять потенційну несправність, яка може статися найближчим часом.