Автоматика для воріт CAME

Купити автоматику для воріт Came

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує вам купити автоматику для воріт Came – найбільшого європейського виробника засобів автоматизації для воріт будь-яких типів (відкатні, розпашні, гаражні секційні, побутові та промислові).

І на всі представлені у нас автоматичні приводи Came ми пропонуємо найкращу в Україні та Києві вартість. Але найвигідніша ціна автоматики для воріт Came – це далеко не єдина перевага, яку ви отримаєте від її придбання


Переваги та вигоди придбання автоматики для воріт Came

Автоматика для гаражних воріт Came

Ультимативна якість виготовлення.

Будь-який ворітний електропривод Came виготовляється на власних європейських заводах італійського концерну. При виготовленні кожного пристрою використовуються лише якісні матеріали та перевірені, сертифіковані пристрої безпеки.

Виняткова надійність та довговічність експлуатації.

Будь-яка ворітна автоматика Came розрахована на найжорсткіші умови роботи просто неба. Їй не страшні ні 20-градусний мороз, ні нагрівання корпусу прямими променями сонця до 50 градусів. Її блок управління захищений від стрибків напруги та раптового відключення електрики. Повністю алюмінієвий корпус захищає електромеханічну частину приводу за класом IP44 від корозії та абразивного руйнування механічних деталей через частинки пилу і бруду, що потрапили всередину.

Комфорт та безпека користування.

Управління абсолютно всіма автоматичними воротами Came здійснюється за допомогою компактних радіобрелків. Команди управління передаються за динамічним кодом, що виключає можливість підбору кодів управління зловмисниками.

Всі автоматичні електроприводи Каме оснащені самоблокуючими редукторами, що самоблокують, які самостійно, без допомоги механічних або електричних замків замикають ворота.

Автоматика для відкатних воріт Came
Автоматика Came для розпашних воріт
Розпашні ворота з автоматикою Came

Широкий вибір автоматики для воріт Came

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує вам купити ворітну автоматику Came у найширшому виборі серій та моделей:

Автоматика для відкатних воріт Came.

Мы предлагаем вам купить автоматику для откатных ворот Came следующих серий: Ми пропонуємо вам купити автоматику для відкатних воріт Came наступних серій:

BX – автоматичні електроприводи, що встановлюються на відкатні ворота побутового та промислового призначення масою від 400 кг до 2,2 тонн та максимальною довжиною до 23 метрів. Пристрої поміщені у міцні алюмінієві корпуси. Механізми приводу розраховані на найінтенсивнішу експлуатацію;

BXV – автоматичні приводи, призначені для встановлення на невеликі відкатні ворота та розраховані на досить інтенсивну експлуатацію. Електроприводи відрізняються простим та нескладним алгоритмом налаштування та управління;

BY – найпотужніші приводи, що встановлюються на масивні ворота відкатні масою до 3,5 тонн. Пристрої оснащені потужним 750-ватним двигуном, який запитується від трифазного електричного струму.

Купити автоматику для відкатних воріт Came BX
Автоматика Came BXV для відкатних воріт
Купити відкатні ворота з автоматикою Came BY

Автоматика для розпашних воріт Came.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує вам купити розпашну автоматику Came наступних серій:

Krono – серія лінійних приводів, що встановлюються на побутові ворота шириною до 3-х метрів та шириною до 800 кг. Пристрої відрізняються надійністю та безпекою експлуатації, простотою налаштувань та керування;

ATI – ще одна серія лінійних електроприводів, що встановлюються як на побутові, так і на промислові ворота. Їхні деталі, зокрема, ходовий гвинт, розраховані на найінтенсивніші режими експлуатації.

Монтаж автоматики Came Krono на розпашні ворота
Встановлення автоматики Came ATI на розпашні ворота

У нашому каталозі представлені також кілька серій електроприводів важільного типу:

Frog (Plus и Super) – привід цієї серії здатний автоматизувати навіть дуже масивні ворітні ворота (шириною до 8 метрів і масою до 1,5 тонн);

Ferni – потужний пристрій автоматизації широких та важких воріт. Розрахований на активне та інтенсивне використання у досить жорстких умовах.

Розпашні ворота с автоматикою Came Frog
Розпашні ворота с автоматикою Came Ferni

Автоматика для гаражних воріт Came.

Купити автоматику Came для гаражних воріт

У нашому каталозі ви можете вибрати та купити автоматику для гаражних воріт Came Ver. Ця серія призначена для встановлення як на невеликі за площею ворота приватних гаражів, так і для автоматизації великих воріт, встановлених на комерційних об'єктах та промислових підприємствах.

Електричні приводи Came Ver однаково швидко та якісно встановлюються на воротах і секційного, і підйомно-переворотного типу. Їхні блоки управління здатні розрізняти до 250 незалежних радіобрелків, що, до речі, значно спростить контроль за переміщенням персоналу на підприємстві.

Також для масивних секційних воріт компанія Came розробила серію потужних приводів C-BXE, які встановлюються на масивні ворота висотою до 5,5 метрів та загальною площею до 40 кв.м.

Нами пропонується найкраща ціна автоматичних приводів Came на всі представлені в нашому каталозі серії та моделі.


Показано з 1 по 35 із 35 (1 сторінок)