Ворота

Купить автоматические гаражные воротаСьогодні мати неавтоматичні ворота, тобто такі, які доводиться відкривати вручну, це такий самий анахронізм, як і орати плугом, в який запряжена конячка. Ніхто так робити не буде, по-перше, тому що ні в кого такого плуга вже не залишилося, а по-друге, бо простіше, швидше та вигідніше замовити для оранки трактор чи мотоблок.

Чому ж у нашому суспільстві досі існує упередження щодо автоматичних воріт? Єдина причина – це ціна автоматичних воріт. Більшість українців, як і раніше, вважають, що монтаж автоматичних воріт для них – це не дозволена розкіш.

А купити автоматичні ворота за набагато менші гроші - це, виявляється, занадто дорого. І при цьому ресурс надійності в автоматики для воріт складає в середньому 10-15 років, причому при мінімальному регламентному обслуговуванні.


Широкий вибір за доступні ціни

Широкий выбор гаражных ворот

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» пропонує вам купити автоматичний привід, який потім можна змонтувати на вже встановлені та автоматичні ворота в комплексі, тобто, ворітне полотно в комплекті з автоматичним приводом.

Так, наприклад, у нас ви можете купити автоматичні гаражні ворота Алютех, які виготовляє білоруський виробник під конкретні отвори гаражів. Для цього ми, як офіційний дилер Alutech, зробимо точні виміри вашого гаражного отвору, за якими буде виготовлено ворітне полотно. Так, зміна розмірів гаражних автоматичних воріт Алютех відбувається з кроком 5 мм.

Гаражные автоматические ворота из сендвич панели
ПДУ для гаражных ворот Алютекс
Автоматика для гаражных ворот Алютекс

Але точність розмірів – це далеко не найголовніша перевага, яку мають гаражні секційні ворота Алютех:

  • Високі теплоізоляційні властивості. Секції для гаражних воріт виготовляються із сендвіч-панелей, основу якої складає спінений поліуретан;
  • Економія тепла. Монтаж автоматичних гаражних воріт проводиться без утворення містків холоду, через які взимку витікало б тепло з вашого гаража, що опалюється;
  • Отсутствие сквозняков достигается специальным механизмом регулировки конечного положения воротного полотна, благодаря которому можно изменять положение ворот с шагом в один миллиметр. Відсутність протягів досягається спеціальним механізмом регулювання кінцевого положення воріт, завдяки якому можна змінювати положення воріт з кроком в один міліметр.

Всі автоматичні ворота, в т.ч., відкатні та розпашні, керуються дистанційно за допомогою компактного радіобрелка, радіус дії якого можна збільшити, придбавши зовнішню антену. При цьому між блоком управління та радіобрелком «спілкування» відбувається за динамічним кодом, що робить у принципі неможливим підбір команд управління.

Практично всі розпашні та відкатні автоматичні ворота за винятком особливо великих автоматичних промислових воріт оснащуються самоблокуючим редуктором, який самостійно замикає їх у закритому положенні.


Монтаж откатных гаражных ворот
Установка распашных гаражных ворот

А самоблокуючий редуктор має набагато більшу надійність, ніж звичайний механічний або електричний замок. Останній легко може зламати зловмисник, тоді як редуктор можна зламати лише зіпсувавши механізм автоматичного приводу в цілому.

Тому будь-які автоматичні ворота виявляються ще й безпечнішими, ніж звичайні.


Перелічимо ще раз переваги автоматичних воріт:

  • Комфорт використання;
  • Довговічність експлуатації;
  • Юезпека;
  • Простота регламентних робіт;
  • Ціна придбання.

Секционные гаражные ворота из сендвич-панелей
Качественные автоматические гаражные ворота Алютекс
Крепеж для гаражных ворот Алютекс

Зазначимо, купити ворота у нашому інтернет-магазині ми виконаємо монтаж на Вашій території.

Показано з 1 по 36 із 95 (3 сторінок)