Перевантажувальне обладнання

Перевантажувальне обладнання - його види та функції

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" продає перевантажувальне обладнання від білоруської компанії Alutech та німецького концерну Hormann. З його допомогою перевантажувальна техніка виконує вантажно-розвантажувальні роботи швидше та безпечніше, а складське приміщення зберігає задані показники температури та вологості. Останнє дозволяє виконувати герметизатор отвору, який ви можете придбати за найкращою в Україні вартості.

Перевантажувальна техніка – яке обладнання краще вибрати?

Кожна перевантажувальна техніка, представлена ​​в інтернет-магазині «Автоматика Ворот» (Україна), вирішує своє особливе завдання:

 1. Вирівнювальні платформи.
 2. З її допомогою вирівнюється по висоті вантажний проріз у складське приміщення та вантажна платформа автотранспорту. Після цього навантаження або вивантаження товару можна проводити за допомогою складської техніки (навантажувачів, річтраків та ін.).

  Зрівняльні платформи мають такі функціональні можливості та переваги:Перегрузочное оборудование

  • Захист від перекосів. Їх конструкція компенсує зміну центру тяжкості вантажного автотранспорту, що обов'язково відбувається при розвантаженні або завантаженні на нього товарів;
  • Можливість роботи 24/7. Гідравлічна система, якими оснащуються зрівняльні платформи, створені для дуже жорсткої та інтенсивної експлуатації, характерної для великих комплексів логістичних складів;
  • Можливість прийому різних типів автотранспортних засобів. Гідравлічні платформи оснащуються висувною апареллю, яка збільшує їхню робочу довжину до 2-х метрів (цей показник залежить від конкретної моделі).
 3. Перевантажувальні платформи.
 4. Виконує аналогічні завдання, як і зрівняльні платформи. Але на відміну від останніх не здатні змінювати свою висоту та довжину. Тому їх можна застосовувати для автоматизації вантажно-розвантажувальних робіт тільки одного типу вантажного автотранспорту, наприклад, фур-довгомірів або вантажівок-розвізників.

 5. Герметизатори отвору.

Встановлюються на навантажувальний отвір. Їхнє завдання – зберігати у складському приміщенні задані характеристики температури та вологості. Зазвичай герметизаторами отвору оснащуються виходи із морозильних камер.

Інтернет-магазином «Автоматика Воріт» у Черкасах продаються доклевеллери для складу у різних масогабаритних характеристиках та з різним функціональним оснащенням.

Перевантажувальне обладнання Алютех – основні переваги використання

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" є офіційним дилером білоруської компанії Alutech. А тому ми пропонуємо найкращу вартість на всю його продукцію. Перевантажувальне обладнання Алютех – не виняток цього правила. Але вигідна ціна - це далеко не єдиний довод придбати цю складську техніку:

 1. Широкий асортимент.
 2. Перегрузочная техника

  Компанія Алютех виготовляє:

  • Платформи з поворотною або висувною апареллю;
  • Герметизатори отвору;
  • Перевантажувальні майданчики та тамбури;
  • Додаткове складське обладнання – бампери, напрямні, ущільнювачі для платформ та ін.
 3. Висока якість виготовлення.
 4. Вся перевантажувальна техніка виготовляється із високоміцних сортів легованої сталі. Її товщина достатня, щоб витримувати великі навантаження без деформації в стійках і горизонтальних площинах.

  Так, наприклад, перевантажувальна платформа Alutech CL виготовлена ​​зі сталевих листів товщиною 6/8 мм у основної платформи та 12/14 мм у висувній аппарелі. Така товщина дозволяє пристрою витримувати динамічне навантаження до 60 кН, що еквівалентно вагою 6 тонн.

 5. Довговічність експлуатації.
 6. Для захисту від корозійного руйнування всі металеві поверхні піддаються гарячому цинкуванню, а поверх додатково вони розкриваються порошковою фарбою в два шари. Таке технічне рішення забезпечує антикорозійний захист пристроїв на термін більше 50 років, навіть якщо вони експлуатуватимуться у приморській зоні або на харчових підприємствах із високим рівнем вологості.

 7. Безпека.

Конструкція перевантажувального обладнання забезпечує не тільки довговічність та надійність, але ще й безпеку експлуатації:

 • Усі горизонтальні металеві поверхні, а також в'їзди на аппарелі мають ребристу поверхню. Зони, якими пересуваються люди, можуть додатково оснащуватися прогумованими килимками. Останні запобігають ковзанню взимку в умовах сильного зледеніння;
 • Для забезпечення безпеки вантажно-розвантажувальних робіт вночі та у складних погодних умовах робочі зони перевантажувального обладнання пофарбовані у контрастні чорно-жовті кольори;
 • Захист від перекосів, який має гідравлічні приводи висувних і поворотних платформ. Ця функція не дозволяє перекоситися пристрою, якщо вантажівка невдало заїде на перевантажувальне обладнання.

В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» (Черкаси) продається за вигідною вартістю автоматика для воріт. Відгуки наших покупців свідчать про високу якість, надійність та безпеку експлуатації білоруських автоматичних приводів.

Розглянемо основні типи перевантажувального обладнання, яке ви зможете придбати у нашому інтернет-магазині.

Герметизатори отвору

Вони знижують тепловтрати під час вантажно-розвантажувальних робіт, що дозволяє власникам складських комплексів знизити витрати на опалення.

Герметизатор проёма

Герметизатор проема с жесткой рамой

Герметизаторы проема со складной рамой

Герметизатори отвору виготовляються:

 • З твердою рампою;
 • Зі складною рампою;
 • З надувною конструкцією.

Розглянемо переваги установки герметизаторів отвору на прикладі продукції Алютех:

 • Стійкість до корозії, отже, надійність і довговічність конструкції загалом. Так, герметизатори Alutech DSF виготовляються із міцних анодованих профілів, абсолютно не сприйнятливих до будь-яких негативних природних факторів;
 • Простота монтажу. Вам будуть поставлені готові тенти в зборі з профілями, а їхнє приховане кріплення розроблене таким чином, щоб максимально прискорити процес встановлення без втрати надійності кріплення;
 • Зручна процедура проведення регламентних та ремонтних робіт була досягнута за рахунок поділу рами перекриття на три незалежні сегменти;
 • Поліпшений захист від пошкодження та поломок;
 • Надійний захист від потрапляння води до складу. Дощова волога відводиться за спеціальними контурами на даху, нахиленими по відношенню до горизонту на 10 градусів.

Усі роботи, пов'язані з доставкою та встановленням герметизатора отвору безпосередньо на об'єкті замовника, виконуються протягом 5 робочих днів. Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування герметизаторів отвору на всьому терміні їх експлуатації.

Зрівняльні платформи (доклевелери)


Перегрузочное оборудование для склада

Уравнительная платформа с выдвижной аппарелью

Уравнительная платформа

 

Вони з'єднують кузов або фургон автомобіля з рівнем підлоги складського приміщення. Завдяки їм автонавантажувач зможе заїжджати безпосередньо на кузов вантажівки, що особливо важливо при вантажно-розвантажувальних роботах з магістральними «дальномірами».

Зрівняльні платформи в нашому інтернет-магазині представлені такими типами:

 • Електрогідравлічні, оснащені поворотною апареллю. При включенні в роботу даний доклевелер піднімається, його аппарель повертається і відкривається, після чого доклевеллер опускається на рівень кузова вантажівки;
 • Електрогідравлічні, оснащені телескопічною апареллю, забезпечують виключно точне з'єднання кузова вантажівки з рівнем складського приміщення;
 • Механічні можуть застосовуватися при відключеній електриці або на неелектрофікованих складах. Рівень платформи, що з'єднує склад та вантажівку виставляється вручну.

Перевантажувальні мости

Перегрузочная площадка

Перегрузочный мост

Їх встановлюють на отвори між вантажівкою та зоною вантажно-розвантажувальних робіт. Вони згладжують перепади висот та забезпечують безпечне та швидке переміщення вантажів.

Конструкційно перевантажувальні мости бувають наступних типів:

 • Механічні, які поділяються на 2 підтипи: стаціонарні та ковзні. Останні оснащені спеціальною рейкою, якою вони переміщаються від одного пандуса до іншого. Завдяки цьому один ковзний механічний перевантажувальний міст зможе обслуговувати відразу кілька пандусів, тоді як стаціонарний перевантажувальний міст встановлюється лише на одному пандусі;
 • Переносні. Вони використовуються на складських комплексах, у яких транзит вантажів не дуже великий. Крім того, вони застосовуються при невеликих перепадах висот між пандусом та кузовом вантажівки;
 • З відкидною апареллю.

Мобільні рампи

Забезпечують доступ автонавантажувачів до кузова вантажівки із землі. Мобільні рампи застосовуються у складських комплексах, у яких відсутні пандуси, через що стає неможливим застосування інших видів перевантажувального обладнання. Фіксація мобільної рампи на потрібному рівні проводиться механічно, за допомогою ланцюгів та знімних карабінів. Мобільні рампи встановлюються на великі поліуретанові колеса, що полегшує їхнє переміщення по вантажно-розвантажувальному майданчику.

Перевантажувальні тамбури

Призначені для герметизації вантажно-розвантажувального простору між створами воріт складу та фургоном вантажівки. Для цього вони оснащені розсувною конструкцією, яка здатна працювати разом з іншими видами перевантажувального обладнання, насамперед із зрівняльними платформами та герметизаторами отворів..

Перевантажувальні тамбури застосовуються для того, щоб зберегти температурний режим при перевантаженні продукції і не допустити її псування.

Показано з 1 по 18 із 18 (1 сторінок)