Автоматика Воріт

Откатные оцинкованные ворота

Компанія Автоматика Воріт пропонує широкий асортимент воріт власного виробництва. Це ворота різних конструкцій не тільки для гаражних та складських отворів, а й прилеглої території. Ми не тільки виготовляємо та встановлюємо розпашні, відкатні та секційні ворота, але й підбираємо необхідну в кожному конкретному випадку автоматику.

Компанія Автоматика Воріт є офіційним представником одразу кількох європейських брендів, тому додатково ми надаємо всім своїм клієнтам не лише повний пакет послуг, а й гарантію та ціни від виробника.

У нас можна замовити ворота будь-яких розмірів та конструкцій, а також підібрати для них потрібний вам матеріал. Сучасні розпашні та відкатні ворота можуть бути виконані із сталевих, кованих фігурних елементів, ламелей, профнастилу та навіть оцинкованої сталі.


Купити відкатні ворота оцинковані

Гаряче цинкування найбільш простий та економічний спосіб антикорозійного захисту металевих воріт. Типовий термін служби оцинкованих виробів становить 50-70 років. Гаряче цинкування воріт відкатного або розстібного типу - процес, в якому шляхом занурення комірів у ванну з гарячим розплавом цинку виходять оцинковані вироби. Перед гарячим цинкуванням відбуваються: попередня хімічна підготовка металовиробів у ваннах знежирення для подальшого травлення в розчинах соляної кислоти, обробка у ванні флюсування та сушіння виробів, що цинкуються.

Відкатні ворота зі сталі
Відкатні ворота з кованим заповненням
Купити оцинковані відкатні ворота

Після вилучення виробу з ванн цинкування, на оцинкованій поверхні утворюється оксид-карбонатна плівка, захисний шар, що забезпечує бар'єрну, та електрохімічний захист від корозії. Навіть за наявності незначних пошкоджень (наприклад, подряпин) цинкового покриття, воно продовжує захищати метал від іржі в цьому місці та перешкоджає непомітному розвитку іржі під шаром цинку.


Ворота відкатні з фігурних кованих елементів
Розсувні ворота з автоматичним приводом
Ворота відкатні з автоматикою

Це пояснюється електрохімічною відмінністю між цинком і залізом, в результаті якого цинк утворює із залізом стійку сполуку і таким чином захищає її. Цей захист - одна з головних переваг цинкового покриття, що дає йому величезну перевагу в порівнянні з фарбою або пластиком.

Річна витрата покриття 2 мкм.

Відкатні ворота металеві

Оцинковані відкатні ворота для дому

Ворота відкатні оцинковані з декоративними елементами

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)