Гаражні ворота

Подобрать и купить гаражные ворота

Автоматичні гаражні ворота в сучасному вигляді, певною мірою унікальний продукт, оскільки поєднує в собі досить багато критеріїв, як технологічних, так і дизайнерських. З урахуванням вимог і постійно зростаючих вимог - це вже багатофункціональні вироби, в яких застосовуються інноваційні технології та сучасні інженерні рішення. Постійний попит на цю продукцію дозволяє дуже швидко і динамічно розвиватися цьому напрямку.

Правильно підібрати і купити гаражні ворота секційні не складе особливих труднощів, якщо ви вирішите скористатися послугами нашої компанії. Ми є офіційними дилерами від виробників, тому працюючи з нами, ви купите не тільки якісний та сертифікований товар, але й повну гарантію від виробника, та гарна ціна на все. Індивідуальна робота з кожним клієнтом, допомога у підборі, розрахунок вартості, доставка та встановлення - все це ми надаємо вам у повному обсязі.


Купити гаражні ворота в Черкасах

Наш інтернет-магазин пропонує купити гаражні ворота як власного виробництва, так і виробництва компаній Алютех, Хьорман, Гант, Рітерна, Футура Гейт, Карстен. В обох випадках їхня ціна є однією з вигідних в Україні.

У нашому каталозі ви можете знайти та купити підйомні та складні моделі, які встановлюються на гаражні прорізи будь-яких розмірів.

У нас Ви також можете купити оригінальні ковані ворота власного виробництва.

Автоматичні секційні гаражні ворота Черкаси

Автоматические гаражные ворота


Безумовно, найвигіднішим і найоптимальнішим рішенням практично в усіх відношеннях у категорії автоматичних гаражних воріт є купити секційні гаражні ворота. Можна підібрати індивідуально потрібну саме вам конструкцію не лише за технічними параметрами виробу, але й вибрати бажане оформлення з величезного модельного ряду. Щороку все більше людей віддають перевагу саме цим моделям, адже вони дійсно мають багато переваг, серед яких окремо слід зазначити такі як:

 • Універсальність: Такі автоматичні секційні ворота (Черкаси) гаражні (брами) можна встановити у прорізи практично будь-яких розмірів та виготовити повністю індивідуальну конструкцію під конкретні вимоги та ціну.
 • Зручність використання: Конструкція автоматичних гаражних воріт може бути адаптована як для відкривання в ручному режимі, так і в автоматичному.
 • Сучасний дизайн: Завдяки величезному вибору оформлення, можна підібрати фактуру та колір повністю індивідуально, під будь-які бажані уподобання, іноді від дизайну змінюється ціна.
 • Теплоізоляція: Сендвіч-панелі, залежно від типу, покриття та товщини, здатні зберігати тепло навіть у регіонах із низьким, мінусовим температурним режимом, не втрачаючи при цьому своїх якостей.
 • Безпека: Відповідність усім європейським стандартам дозволяє запобігти падінню полотна, навіть у разі обриву троса та забезпечити власнику повний захист від пошкоджень.
 • Тривалий термін експлуатації: Базовий ресурс пружин становить 25000 циклів, а це цілих 17 років, при стандартних 4 циклах на день!
 • Стійкість до корозії: Сендвіч-панелі ґрунтовно захищені кількома шарами напилення – цинкового покриття, ґрунтового та декоративного.
Теплые ворота из сендвич панели
Автоматические гаражные ворота Алютекс
Ворота в гараж с автоматикой


Конструкція секційних гаражних воріт досить якісна і міцна, а головне продумана до дрібниць. Крім ґрунтовного металевого каркаса підйомно-складного типу із сталевих напрямних, система має механізм балансування, який комплектується надійними торсіонними пружинами або пружинами розтягування. Полотно збирається із секцій, щільно підігнаних один до одного, основою яких є сталь та пінопуліоритан. У відкритому положенні секції полотна плавно від'їжджають нагору і знаходяться на безпечній відстані над об'єктом.

Монтаж и установка гаражных ворот автоматических
 
Качественный крепеж для секционных гаражных ворот

Більше того, сендвіч-панелі можна виконати і з прорізами для вікон, що дуже добре не тільки для створення унікального оформлення, але й для додаткового проникнення в гараж природного світла у денний час. Всі деталі та переваги гаражних автоматичних воріт, що вас цікавлять, ви можете дізнатися в будь-який, зручний для вас час у фахівців нашої компанії.


Купити гаражні секційні ворота із сендвіч-панелей.

Полотно гаражних автоматичних воріт збирається із сендвіч-панелей. Їх можна підібрати за всіма характеристиками, з урахуванням вже існуючих умов. Теплі секційні гаражні ворота (Черкаси) з сендвіч-панелей можуть підбиратися різної товщини, залежно від того, гараж, що опалюється, чи ні. Найбільш популярними для нашого регіону є сендвіч-панелі товщиною 40-45 мм, і цього цілком достатньо в більшості випадків, через це можна обрати варіанти по ціні.

 • Секційні гаражні ворота Алютех Trend відмінно підійдуть як для гаражів, що опалюються, так і для не опалювальних. Сендвіч-панель товщиною 40 мм не тільки відмінно збереже температуру, але й герметично захищає приміщення від будь-яких протягів. Гаражні автоматичні ворота / брами цієї серії мають якісні комплектуючі з оцинкованої сталі, а підйомний механізм має безпечні храпові муфти.
 • Гаражні автоматичні ворота Алютех Prestige переважно встановлюють в опалювальні гаражі, а також приміщення з підвищеною вологістю. Цей тип комплектується сендвіч-панелями завтовшки 45 мм. Система має подвійні ролики, які забезпечують безпечний, плавний і практично безшумний рух полотна. Напрямні встановлюються за проріз, а саме полотно притиснуто до ущільнювачів за допомогою регульованих роликових кронштейнів. Товщина ґрунту полотна сендвіч-панелі становить 14-16 мкм.
 • Секційні гаражні ворота Hormann Renomatic з товщиною сендвіч-панелей 42мм виготовлені в Німеччині, представлені в Україні в 19 стандартних розмірах та 10 базових кольорах, три з яких імітують фактуру дерева: золотий дуб, темний дуб, нічний дуб. Базові кольори можуть бути в панелях M-гофр woodgarin / decocolor та L-гофр planar  з покриттям MattDeluxe / decocolor. На практиці термін служби даної моделі гаражних воіт при щоденній експлуатації з легкістю перевищує заявлені виробником 25000 циклів. Чудово підходить для опалювальних гаражів, запобігає промерзанню під час морозів взимку. також великим плюсом для покупця є терміни постачання цих воріт, оскільки ці секційні ворота вже виготовлені, укомплектовані та знаходяться на складах в Україні і чекають на свого покупця. Ці ворота відносяться до продуктів преміальної якості, але при цьому їхня ціна абсолютно доступна, порівняно з преміум-версіями конкурентів.

Теплі сендвіч-панелі секційних воріт мають 5 стандартних типів малюнків або фактури:

М-гофр; L-гофр; Филенка; Микроволна; S-гофр.

Виды рисунков и фактур для гаражных ворот

Автоматичні гаражні секційні ворота / брами у стандартному варіанті передбачають 10 кольорів з тисненням Woodgrain. За бажанням замовника полотно може бути пофарбоване будь-яким відтінком, що є в каталогах RAL і DB за додаткову ціну.

Варианты цветового тиснения для гаражных ворот


Також, за бажанням клієнта, малюнок або фото для гаражних автоматичних воріт може бути виконаний у будь-якому індивідуальному стилі. Для створення якісного та довговічного необхідного малюнка використовується така технологія як цифровий друк.


Автоматика для гаражних воріт

Автоматика для секционных гаражных ворот


Управління гаражними автоматичними воротами передбачає два варіанти: ручний режим та автоматичний. У будь-якому з них користуватися автоматичними гаражними воротами абсолютно легко та досить комфортно. При виборі моделі з ручним керуванням, для більш легкої конструкції встановлюються спеціальні ручки, а у випадку з важким полотном, додатково монтується ланцюговий редуктор або канат.

Ручки для гаражных ворот автоматических
 
Ручной привод Алютекс для автоматических гаражных ворот
 
Купить гаражные ворота с ручным приводом


Автоматичне управління секційними воротами набагато зручніше і практичніше ручного, оскільки в цьому випадку управління автоматичними гаражними воротами здійснюється через компактний пульт дистанційного керування або радіоклавіатуру. У цьому варіанті відкривати гараж можна прямо з автомобіля або перебуваючи в будинку, незалежно від зовнішніх погодних умов.

 • Вибір автоматики для гаражних воріт досить великий, з урахуванням найрізноманітніших параметрів. На нашому сайті можна підібрати будь-який варіант автоматики, відповідно до наявних переваг для автоматичних гаражних воріт будь-якого типу - секційних, автоматичних, розпашних, відкатних, побутових та промислових моделей, від таких виробників, як Came, Roger, Bft, Gant, Алютех та ін.
 • Автоматика для гаражних воріт Came - це якісна та надійна продукція від найбільшого європейського виробника. Продукція цього бренду відповідає всім стандартам якості та підходить як для легких, так і для важких гаражних полотен.


Автоматика Алютекс для гаражных ворот
 
Автоматика для распашных гаражных ворот
 
Автоматика для откатных гаражных ворот


Автоматика Bopoт є офіційним представником цього бренду, тому у нас можна купити цю продукцію не лише за вигідною ціною, але також із повним гарантійним пакетом та встановленням.


Автоматичні вуличні: відкатні та розпашні гаражні ворота

Гаражні ворота (брами) не обмежуються лише секційними. І в приватному секторі та на виробництві є ще й вулична територія, де ворота та хвіртки також необхідні. У тому випадку, якщо гараж розташований у внутрішній частині двору, доповнити собі зручності та комфорту можна встановивши відкатні або розстібні варіанти.

Ворота відкатні чудово підходять для зовнішньої або вуличної установки. Цей тип автоматичних гаражних воріт надійний і досить простий щодо конструкції, але дуже цікавий тим, що полотно в момент відкриття/закриття від'їжджає в одну зі сторін спеціальними напрямними, тим самим залишаючи вільним весь корисний простір навколо. Автоматичні ворота відкатні - це дуже зручна і практична конструкція, яка підійде як для побутового, так і промислового використання.


Купить откатные гаражные ворота в Черкассах
 
Купить откатные гаражные ворота для дома
 
Купить автоматические откатные гаражные ворота


Автоматичні ворота (брами) можуть комплектуватися спочатку електроприводом або бути без нього. Цей вибір є опціональним і залежить від переваг замовника. У конструкції таких автоматичних воріт може бути додатково передбачена хвіртка або двері. Матеріал також може бути різним – від фігурного кування до металопрофілю.

Автоматический привод для распашных гаражных ворот


Автоматичні розпашні ворота не менш цікавий варіант, але зовсім інший за своїми конструкційними характеристиками та зовнішнім виглядом. Візуально, він більше схожий зі звичними всіма звичайними воротами, хоча навіть естетично значно краще. Основою каркасу розпашних гаражних воріт може бути якісна нержавіюча сталь у вигляді фігурних або прямих кованих елементів різного розміру та товщини, а видимий простір може бути вільним або перекриватися іншими матеріалами - полікарбонатом або сендвіч-панелями, створюючи при цьому ще й неповторний, а головне повністю індивідуальний зовнішній вигляд.

Купить распашные гаражные ворота в Черкассах
 
Купить распашные гаражные ворота для дома
 
Купить автоматические распашные гаражные ворота


Розпашні гаражні ворота також можуть виготовлятися з ручним або автоматичним керуванням. При необхідності їх конструкцію можна забезпечити хвірткою, яка буде в єдиному стилі з самими гаражними воротами. У нас можна купити якісні відкатні та розпашні гаражні ворота (брами) як власного виробництва, так і від відомих європейських брендів, у вигляді вже готових воріт, стандартних конструкцій або зробити власний варіант на замовлення. Всі готові варіанти представлені на нашому сайті, а будь-який індивідуальний проект можна підібрати та сформувати за допомогою нашого спеціаліста нашої компанії.


Які вибрати автоматичні гаражні ворота?

Якщо гараж – це не проржавіла коробка з неоцинкованого 5-міліметрового листа, поспіхом прихопленого зварюванням, тоді у нього мають бути автоматичні ворота. По-перше, це зручно, а по-друге, статусно.

Як правильно вибрати та купити гаражні ворота (брами)? Насамперед слід визначитися з типом полотна – підйомно-переворотні або секційні.

 1. Підйомно-поворотне полотно.

  Виготовляється із суцільного сталевого листа. При відкритті полотно піднімається нагору, одночасно повертаючись і стаючи до стелі паралельно. Звідси та його назва – підйомно-переворотні.

  Головна перевага цього гаражного комірного комплексу – довговічність експлуатації. При виконанні якісного цинкування та регулярному фарбуванні автоматичні підйомні ворота здатні прослужити понад 15, а то й 20 років.

  Інша перевага підйомно-переворотного комплексу – це можливість встановлення у дуже великі та широкі гаражні прорізи, тоді як їх секційні аналоги можуть встановлюватися на прорізи максимальною площею до 20 кв.м.

  Але і підйомно-поворотних гаражних ворітних комплексів є обмеження по монтажу, пов'язаних з особливостями монтування рейок, що направляють. Останні монтуються на стіни, а не на стелю. При останньому способі полотно просто не буде вільного простору для перевороту.

 2. Секційні комірні комплекси.

  Найпоширеніший різновид гаражних воріт комплексів. До їх переваг слід віднести:

  • Великий асортимент типорозмірів. Крок розмірів секційного комірного полотна за висотою та шириною становить 5 мм;
  • Велика швидкість відкриття;
  • Високі теплоізоляційні властивості. Наші секційні ворітні полотна виготовляються із сендвіч-панелей, усередині яких знаходиться теплоізоляційний матеріал;
  • Високоточне коригування нижньої точки закриття повністю виключає можливість появи протягів у гаражі;
  • Невелика вага комірного полотна дозволяє встановлювати менш потужний, а значить недорогий автоматичний привід.

  Але у секційного ворітного полотна є свої недоліки:

  • Обмеження за розмірами. Їх рекомендується встановлювати у гараж на один автомобіль;
  • Крихкість рухомих з'єднань сендвіч-панелей. Тому слід експлуатувати автоматичні електроприводи з постійно увімкненою функцією плавного старту та зупинки;
  • Мінімальна стійкість до механічних пошкоджень. Але, з іншого боку, пошкоджені секції можна замінити без демонтажу гаражного комірного комплексу.
 3. Ролетне воротне полотно.

  Бюджетний варіант гаражної брами. Ролети скручують у спеціальний короб, встановлений над гаражним проїздом.

У нас ви можете купити розпашні ворота нашого власного виробництва.

На що звертати увагу під час виборів автоматичних гаражних воріт?

Как выбрать гаражные ворота?Якщо ви хочете правильно підібрати і купити гаражні секційні ворота, слід розуміти які критерії необхідно враховувати в першу чергу, а ткаож ціна товару.. Насамперед потрібно чітко розуміти умови, в яких будуть знаходитися та експлуатуватись гаражні ворота (брами), оскільки виходячи з них, вже можна правильно підібрати їх за технічними характеристиками:

 • Наявність/відсутність опалення у гаражі;
 • Температура навколишнього середовища та її перепади;
 • Рівень вологості.

Гаражные секционные ворота от производителяДалі йдуть особисті переваги - ціновий сегмент, тип гаражних воріт, виробник, матеріал, стиль оформлення, а також вибір між ручним або автоматичним керуванням. Якщо всі ці критерії правильно сформувати, підібрати необхідні варіанти можна під будь-який, навіть повністю індивідуальний проект. Розібратися в цьому детально і абсолютно безкоштовно, вам допоможуть фахівці нашої компанії.

Коли вже відомі умови експлуатації та власні уподобання, варто задуматися і про те, де власне купити гаражні автоматичні ворота? При виборі постачальника товару та супутніх послуг слід звертати увагу на наступні фактори:

 • Купити автоматичні ворота без посередників можна лише у офіційного дилера заводу. І це дуже важливо. У такому разі, по-перше, можна бути впевненим як товар, а по-друге, отримати найвигіднішу ціну на гаражні ворота - ціну від виробника, плюс повний гарантійний пакет.
 • При виборі підрядника для виконання монтажних робіт, слід враховувати наявність таких критеріїв як, кваліфікація персоналу та досвід роботи, наявність всього необхідного оснащення та інструменту. Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, можна купити гаражні ворота легко, безпечно та вигідно.

Ворота автоматичні: Переваги використання

Головна перевага, якою володіють будь-які гаражні ворота автоматичні, - це комфорт та зручність використання. Вони відкриваються за командами персональних радіобрелків. Радіус останніх можна значно збільшити, купити у нас зовнішню антену блоку управління.

Але це єдина перевага, яку має гаражна автоматика:

 1. Безпека експлуатації. Будь-які автоматичні приводи мають вбудований захист від затискань, завдяки якому гаражні ворота закриваються за принципом дверей ліфта. Встановивши додатково фотоелементи, ви повністю виключите можливість пошкодження полотном корпусу вашого автомобіля.
 2. Широкі функціональні здібності. Ви можете налаштовувати індивідуальну роботу за широким спектром налаштувань (кілька режимів роботи, швидкість відкриття та закриття, коригування точки закриття воротного полотна та ін.).
 3. Економічність використання. Усі автоматичні приводи відрізняються низьким рівнем енергоспоживання, особливо у режимі очікування. Але ми також радимо купити та встановити автоматику на гараж опалювальний. І в цьому випадку ви зможете заощадити значну суму на його опаленні.

Ви заощадите ще більшу суму на опаленні, вирішивши купити у м. Черкаси за вигідною ціною в інтернет-магазині «Автоматика Bopoт» (Україна) гаражні секційні ворота Алютех.

Автоматичні ролетні ворота у каталозі інтернет-магазину "Автоматика Воріт"

У нас ви можете купити за найкращою на українському ринку ціною автоматичні ролетні ворота. Їхня відмінність від секційних моделей комплексів полягає в тому, що гаражні автоматичні ворота по напрямних заводиться під полотно, тоді як автоматичні ролети намотуються в спеціальний короб, встановлений над в'їздом у гараж.

Ми рекомендуємо купити  автоматичні ролети для гаража, у якого на стелі розміщені різні технологічні лінії (електропроводка, димарі та ін.).

Доставка и установка гаражных секционных ворот с гарантией

Доставка та встановлення гаражних автоматичних воріт здійснюється нашою компанією по всій території України строго в обумовлений термін, а всі необхідні деталі уточнюються ще на етапі планування. У нас доступні знижки та акції, з якими можна ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту. Також ми надаємо повну гарантію як на вироби, так і всі виконані нашою компанією роботи, оскільки є офіційними дилерами від відомих торгових марок.

Отримати повну технічну консультацію у нас можна декількома способами: зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів, приїхати в наш офіс або викликати наших фахівців до себе додому.

Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)