Відкатні ворота

Откатные ворота оцинкованные белого цвета

Відкатні ворота (Черкаси)– це найпростіший та економний спосіб огорожі вашого двору. Їхня головна особливість полягає у способі звільнення проїзду. Вони воротна стулка забирається убік по спеціальним напрямним, які можуть бути встановлені як знизу, і поверху.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує купити відкатні ворота як власного виробництва, так і виробництва компанії Алютех. Також ми пропонуємо купити автоматику для відкатних воріт.


Які ворота відкатні купити в Черкасах?

Інтернет-магазин «Автоматика Ворота» (Україна) пропонує вам відкатні ворота купити в Черкасах власного виробництва. У нас ви можете замовити металеві, виготовлені з кованого металу або профнастилу, з вбудованою хвірткою і без неї.

У нас ви можете купити гаражні ворота виробництва компанії Алютех, Хьорман, Гант, Рітерна, Кріспол, Кружик. Ми є її офіційним дилером, тому пропонуємо найкращі ціни на українському ринку.

Як самостійно встановити ковані ворота?

Ми виготовляємо ковані ворота у найширшій гамі розмірів та дизайнерських рішень. Наші виробничі потужності дають змогу виготовляти полотно за індивідуальними проектами.

Великою популярністю серед наших покупців користуються ковані відкатні комплекси, закриті напівпрозорими листами полікарбонату. Завдяки останнім ви можете зберегти приватність внутрішнього простору своєї ділянки.

Але який варіант ви не вибрали, існує тільки два варіанти установки:

 1. Нижній рейковий.

  Полотно встановлюється на рейці, яка вмонтована у бетонну підкладку. Остання повинна мати виключно точні розмірні характеристики, інакше застигаючий бетонний розчин викривить напрямну рейку, через що повне відкриття або закриття стане неможливим.

  Але перевагою нижнього варіанта монтажу є відсутність обмежень по довжині та масі комірного полотна.

 2. Верхній консольний.

  Воротне полотно кріпиться на консоль, розташовану зверху над ним. Таке розташування рейки не вимагає проведення бетонних робіт. Асфальт або плитка між стовпами залишається недоторканою. Зазор між нижнім краєм ворітного полотна та землею регулюється висотою стовпів та розмірами фурнітури, за допомогою якої кріпиться полотно до консолі.

З іншого боку, існує певні обмеження по масі та довжині самого полотна. Тому його слід виготовляти із відносно легких матеріалів.

Але при верхньому та нижньому варіанті монтажу вам потрібно встановити електропривод. Усі відкатні моделі – автоматичні. Якщо розстібні стулки можна відкрити вручну як з вулиці, так і з двору, то відкатні з вулиці відкрити неможливо, а з двору буде дуже важко.

Тому будь-який відкатний комплекс встановлюються одночасно з електроприводом. І це головна складність монтажу. Самостійне встановлення будь-якого електричного приводу відразу позбавить вас гарантійних зобов'язань виробника, і надалі вам доведеться ремонтувати всі поломки виключно за свій рахунок.

Тому наш інтернет-магазин пропонує Вам в'їзні ворота купити разом з автоматичним приводом та встановленням їх на вашій території. Це найкращий спосіб встановлення, що гарантує виняткову якість монтажу та збереження гарантійних зобов'язань виробників автоматики. Ми проведемо весь комплекс монтажних робіт, починаючи від підготовки майданчика, земляних та бетонних робіт та закінчуючи налаштуванням індивідуальної роботи автоматичного приводу.

У нас ви також можете купити розпашні ворота з установкою нашими фахівцями.

Що таке брами з профнастилу?

Ворота з профнастилу володіють трьома головними перевагами:

 • Невелика вага, що дозволяє монтувати з цього матеріалу довге ворітне полотно – від 5 метрів і більше;
 • Стійкість до вітрового навантаження. Це дозволяє виконувати «верхній» монтаж, що має меншу стійкість до сильних поривів вітрів;
 • Доступна ціна та великий експлуатаційний період.

Тут слід зробити невелику ремарку. Ми використовуємо виготовлення полотна не стандартний профільований лист, а т.зв. «Поздовжньо гнутий», який застосовується для виготовлення масивних ангарів. Поздовжньо гнутий профільований лист має більшу стійкість до деформацій та механічних пошкоджень.

Для підвищення механічних властивостей профільованого листа ми можемо його помістити в куту решетування. І, фактично, ви отримуєте класичні ковані моделі, у яких отвір у внутрішній простір вашого двору закриває профільований аркуш.

Ми виготовляємо ворітне полотно тільки із захищених від корозії профлистів. Як правило, ми використовуємо технологію гарячого цинкування. Сталевий лист повністю занурюється у ванну з розплавленим цинком. Внаслідок хімічних реакцій на поверхні сталевого листа утворюється міцний та товстий (до 65 мкм) шар карбонату цинку.

Технологія гарячого цинкування гарантує захист від корозійного руйнування сталі протягом 70-120 років залежно від умов навколишнього середовища.

Ми пропонуємо придбати відкатні варіанти з профнастила разом з електроприводом. Ми підберемо вам комплект автоматики, виходячи з розмірів і маси комірного полотна. А ціна такої покупки виявиться найвигіднішою на українському ринку.

Переваги відкатних воріт Алютех

Компанія «Алютех» виготовляє автоматичні відкатні ворота, які поєднують у собі високу якість виготовлення, довговічність експлуатації та стильний, сучасний дизайн.

Окрім побутових виробник виготовляє ще й промислові моделі, які встановлюються, зокрема, і на дуже широкі проїзди. В цьому випадку до них підключається привід для зсуву. Автоматика синхронізує роботу двох стулок відкатних моделей, які перегороджуватиме широкий проїзд.

Откатные ворота металлические

Інші переваги автоматичних відкатних воріт Алютех:

 • Компанія пропонує понад 20 варіантів виготовлення. Від технології виготовлення безпосередньо залежатиме ціна відкатних воріт Алютех.
 • Привід для відкатних воріт прослужить принаймні 15 років. Його експлуатаційний термін становить 25 тис. циклів відкриття та закриття. У ворітного полотна, виготовленого алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, термін служби ще більше, в т.ч., і тому, що такі варіанти абсолютно не схильні до корозійного руйнування
 • Фірмова конструкція воріт забезпечує їм необхідну жорсткість і міцність. А це дуже важлива вимога для відкатних моделей, оскільки якщо полотно деформоване, вони просто не зможуть відкрити проїзд.
 • Монтаж відкатних воріт Алютех виконується із прихованим кріпленням, яке забезпечує додатковий захист від злому. Крім того, приховане кріплення надає більш естетичного вигляду всьому комплексу.
 • Відкриття робиться абсолютно безшумно. По-перше, електропривід для відкатних моделей працює безшумно, а по-друге, компанія «Алютех» використовує ролики, виготовлені зі склонаповненого поліаміду, які рухаються нейлоновою зубчастою рейкою.
 • Ремонт відкатних моделей Алютех можна виконувати простою заміною пошкоджених деталей без необхідності проведення демонтажу конструкції.
Откатные ворота из дерева и металла
Откатные ворота с кованным заполнением
Купить откатные ворота оцинкованные

Відкатні ворота від «Автоматика Воріт»

Оцинкованные откатные ворота в Черкассах

Окрім відкатних воріт Алютех ви можете купити відкатні моделі нашого власного виробництва. Зокрема, ми виготовляємо відкатні ворота:

 • Із полотном, заповненим ламелями. Це чудовий варіант для огородження територій ресторанів, готелів та приватних пансіонів;
 • Із кованого заліза. Вони стануть чудовим доповненням до солідної та аристократичної огорожі заміського особняка;
 • З оцинкованого заліза та профнастилу. А це бюджетний варіант огорожі, який відрізняється надійністю і довговічністю.

Ви можете придбати у нас тільки самі ворота, а можете купити автоматичний привід.

При цьому ціна виготовлення товару від нашого інтернет-магазину виявляється набагато більшою, ніж ціна варіантів зібраних своїми руками. При цьому ми гарантуємо вам якість виготовлення та надійність монтажу.

Замовте у нас відкатні ворота від компанії «Алютех» або нашого власного виробництва та переконайтеся самі як виготовлення та довговічність експлуатації.

Купить откатные ворота
Откатные ворота с автоматикой
Откатные ворота оцинкованные

Відео роботи відкатних воріт


Галерея відкатних воріт


Откатные ворота зашитые деревом
Откатные ворота заполненные металлопрофилем
Откатные ворота с сендвич-панели

Автоматические откатные ворота
Купить откатные ворота с автоматикой
Ворота откатные с автоматикой
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)