Автоматика для воріт Roger Technology

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити автоматику для воріт Roger у найширшому асортименті та за найпривабливішою вартістю для вас. Roger – італійський бренд, що спеціалізується на виробництві автоматики для воріт, автоматичних шлагбаумів та пристроїв контролю доступу.roger technology

Вся продукція Roger виготовляється лише на власних заводах Італії. Ці заводи оснащені високопродуктивним обладнанням, на виробничих лініях впроваджено сучасні алгоритми контролю якості, тому автоматика для воріт Roger, автоматичні шлагбауми, інша продукція італійської компанії має велику надійність, тривалий термін експлуатації та великі функціональні можливості.

Автоматика Roger для відкатних воріт

Автоматика Roger для відкатних воріт представлена в каталозі інтернет-магазину «Автоматика Воріт» у наступних серіях:Roger H30/640

 • H30 – автоматика для воріт масою до 600 кг і шириною до 8 метрів. Може оснащуватися як магнітними, і механічними кінцевими вимикачами. Інтенсивність експлуатації – до 10 циклів відкриття за годину. Тому автоматику Roger H30/640 можна використовувати для автоматизації воріт приватних домоволодінь, воріт комерційних і промислових підприємств.
 • G30 – серія автоматичних приводів для автоматизації важких воріт промислового класу (масою до 2,2 тон). Конструкція приводів розрахована високу інтенсивність експлуатації. Зокрема, двигун поміщений у масляну ванну, що знизило його нагрівання, а у рухомих деталей – покращило їх змащування, а отже, знизило їхнє зношування. Електроприводи серії G30 оснащені всіма необхідними захистами для тривалої та надійної роботи у складних умовах промислових зон.
 • BM30/BH30 – серія швидкісних електроприводів, призначених для високоінтенсивної експлуатації. Вони можуть встановлюватися на відкатні ворота шириною до 8 метрів і масою до 1000 кг.
 • R30 – серія універсальних електроприводів. Їх можна встановлювати і на приватні ворота, і на ворота комерційних та промислових підприємств завширшки до 12 метрів та вагою до 800 кг.

У разі автоматизації воріт комерційних та промислових підприємств автоматика Roger для воріт легко вбудовується в загальну систему безпеки підприємства.

 


Огляд, монтаж та налаштування автоматики Roger H30/640

Автоматика Roger для розпашних воріт

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує купити автоматику Roger для розпашних воріт наступних серій:Roger R20/320

 • H23 – привід важільного типу. Він відкриває та закриває ворота за рахунок зміни кута між рухомими важелями. Привід встановлюється на розпашні ворота з шириною ворітних стулок до 2,8 метра. Привід розрахований на інтенсивний режим експлуатації, тому його можна встановлювати також і на ворота комерційних і промислових підприємств.
 • R20 – найпопулярніша серія приводів телескопічного типу. Телескопічні приводи відкривають та закривають ворота за рахунок руху спеціального штиря, який висувається та всувається в корпус пристрою. Приводи R20 встановлюється на розпашні ворота із шириною ворітних стулок до 3,5 метра. Серія R20 розрахована на середньовисокий режим експлуатації, тому найпопулярнішими приводами Roger R20/320 можна автоматизувати ворота комерційних і промислових підприємств з відносно невисоким рухом автотранспорту.
 • R23 – серія приводів важільного типу, призначена для автоматизації воріт з шириною ворітних стулок до 3,5 метрів. Пристрої розраховані на середньовисоку інтенсивність експлуатації, що дозволяє їх застосовувати для автоматизації воріт комерційних та промислових підприємств.
 • BE20 – серія високошвидкісних приводів телескопічного типу. Вона призначена для автоматизації воріт з шириною ворітних стулок до 4 метрів. Пристрої розраховані дуже інтенсивний режим експлуатації.
 • MONOS4 – серія високошвидкісних приводів телескопічного типу. Вона призначена для автоматизації воріт з шириною ворітних стулок до 4 метрів, представлена на ринку України як комплект автоматики Roger Monos4 mini.

Вся без винятку автоматика Roger для воріт оснащується самоблокуючим редуктором. Він надійно блокує рух ворітних стулок у закритому та відкритому положенні, залишаючи їх у нерухомості навіть під ураганними поривами вітру.

 

Відеоогляд автоматики Roger Monos4


Відеоогляд автоматики Roger R20/320

Автоматика Roger для гаражних воріт

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» продає автоматику Roger для гаражних воріт серії С40. Ця серія призначена для автоматизації секційних воріт максимальною площею до 16 кв.м та максимальної висоти до 3,5 метрів.

Гаражна автоматика Roger серії C40 розрахована на високу інтенсивність експлуатації. А тому її можна застосовувати також для автоматизації секційних воріт комерційних підприємств (автосалонів, СТО та ін.).

Переваги автоматики для воріт Roger Technology

Переваги автоматики для воріт Roger:

 1. Надійна конструкція;
 2. Тривалий безремонтний термін роботи;
 3. Безпечна експлуатація для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування. Окремо для приватних воріт (персональні радіопульти) та для воріт підприємств (управління з дистанційного поста охорони – режим «Сторонній оператор»);
 5. Великий набір функціональних можливостей.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна автоматики для воріт Roger, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку автоматики для воріт Roger. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики Roger нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої безремонтної експлуатації.

Показано з 1 по 30 із 30 (1 сторінок)