Розпашні ворота

Підібрати та купити автоматику для розпашних воріт

Розпашні ворота можна назвати символом достатку та успішності. Є якась чарівна краса в тому, як велично, плавно і безшумно відкриваються ворітні стулки, виготовлені з важкого кованого заліза. В інтернет-магазині «Автоматика Воріт» у широкому асортименті представлені ворота як власного виробництва, так і виробництва компанії «Алютех».
Де купити розпашні ворота в Черкасах?

Найвигідніше купити розпашні ворота в інтернет-магазині «Автоматика Воріт» (Черкаси). Адже ми є не лише їхнім продавцем, а й виробником. На власних виробничих потужностях ми виготовляємо металеві, ковані, з сендвіч-панелей, з поворотними стулками, що відкриваються назовні та у двір, з хвірткою та без неї.

У такій же різноманітності матеріалів виготовлення ви можете у нас відкатні ворота купити за найкращими в Україні цінами.

Які вибрати ворота розпашні?

Ворота розпашні

Ми виготовляємо ворота розпашні з різних матеріалів, кожен з яких має як свої переваги, так і недоліки:

 1. Листова сталь.

  Простий, надійний та довговічний матеріал. У нас ви можете купити розпашні моделі, виготовлені зі сталевого листа різної товщини, з різним типом гофрування та кольорового оформлення. Ми виготовляємо сталеві стулки з хвірткою та без неї.

  Для фарбування ми використовуємо порошкову фарбу, стійку до відшарування, появи подряпин та вицвітання під впливом сонячного ультрафіолету. Але перш ніж приступити до фарбування, ми обов'язково оцинковуємо лист. Для цього ми використовуємо технологію гарячого цинкування. Лист повністю занурюється у ванну з розплавом рідкого цинку. В результаті хімічних реакцій на поверхні утворюється шар карбонату цинку товщиною 65 мкм. Цього достатньо, щоб на 80 років забути про корозію металу.

  Єдиний недолік сталі - це її велика вага, через що для автоматизації слід застосовувати потужніші, а значить, і дорожчі автоматичні приводи важільного типу.

 2. Кований метал.

  Найестетичніший і навіть аристократичний різновид розпашних воріт. Наші виробничі потужності дозволяють створювати унікальні ковані стулки за індивідуальними проектами.

  Якщо вам важлива приватність вашої присадибної ділянки, тоді ми закріпимо на стулках напівпрозорі листи полікарбонату. Вони приховують ваше подвір'я від цікавих поглядів перехожих.

  При всій своїй масивності коване залізо – відносно легкий матеріал, а тому для автоматизації можна застосовувати компактні і недорогі телескопічні електроприводи.

 3. Профільований лист.

  Один із бюджетних варіантів. Для виготовлення ворітних стулок ми використовуємо подовжньо гнутий профільований лист, який застосовується для будівництва промислових ангарів. Моделі з профнастилу поздовжньо гнутого мають велику міцність, стійкість до механічних пошкоджень і вітрового навантаження.

 4. Алюмінієві сендвіч-панелі.

  Виготовляються із двох алюмінієвих профілів, з'єднаних один з одним. Внутрішній простір може бути порожнистим або заповненим полімерним наповнювачем. Сендвіч-панелі можуть встановлюватись і вертикально, і горизонтально.

  З алюмінієвих сендвіч-панелей ми виготовляємо доладні варіанти. У них стулка розділена на дві половинки, з'єднані рухомо. При такому варіанті стулки відчинятимуться за принципом дверей тролейбуса.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Україна) продає за вигідними цінами ролетні ворота виробництва компанії Алютех.

Як встановити автоматичні розпашні ворота?

Автоматичні розпашні ворота (Черкаси) встановлюються за таким алгоритмом:

 1. Встановлення стовпів.
 2. Монтаж на стовпи стулок за допомогою петель та фурнітури.
 3. Монтаж автоматичних приводів до кожної стулки окремо. Надалі роботу двох електроприводів синхронізуватиме блок управління. Залежно від конкретного різновиду орної автоматики її монтаж здійснюється безпосередньо на стовпи, на бетонну підкладку або в заглиблення в землі.
 4. Тестове відкриття та закриття автоматичного комірного комплексу.
 5. Настроювання індивідуальної роботи автоматичних електроприводів.

Але тут слід зазначити важливий нюанс. Самостійний монтаж розпашної автоматики позбавляє вас гарантійних зобов'язань виробника. А більшість несправностей, що виникають у перший рік, пов'язані саме з помилками, допущеними у процесі монтажних робіт. І ось їх вам доведеться усувати власним коштом.

Якщо ви вирішили купити в нашому інтернет-магазині розпашні моделі разом з автоматичним електроприводом, тоді ми візьмемо на себе всі монтажні роботи.

Зокрема, ми:

 • Проведемо попередні проміри проїзду, в який буде встановлений автоматичний ворітний комплекс;
 • Запропонуємо вам кілька варіантів зовнішнього оформлення ворітних стулок залежно від обраного вами матеріалу виготовлення (металеві, профнастил, сендвіч-панелі та ін.);
 • Виготовимо стулки, оцинкуємо та пофарбуємо їх порошковою фарбою;
 • Зробимо необхідні роботи зі встановлення стовпів і навісимо на них стулки;
 • Виконаємо монтаж автоматичного приводу;
 • Протестуємо його, налаштуємо індивідуальну роботу і навчимо користуватися цим пристроєм.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» продає за вигідною вартістю відкатні ворота Алютех.

Розпашні ворота Алютех

Кованные распашные ворота

Виробник виготовляє як побутові, так і промислові розпашні ворота Алютех. Останні встановлюються широкі проїзди промислових підприємств, складських комплексів тощо.

І на побутові, і промислові моделі можуть встановлюватися фірмові приводи для розстібних моделей. При цьому промислова автоматика для розпашних моделей може керуватися як з радіобрелків, так і з віддаленого поста охорони, тоді як побутова автоматика керується лише за допомогою радіобрелків.

Є й інші переваги придбання та експлуатації розпашних систем Алютех:

Фигурные распашные ворота
 • Широкий асортимент моделей, що різняться між собою формою виготовлення, конструкційними особливостями та зовнішнім виглядом. Завдяки цьому ціна воріт Алютех варіюється в дуже широкому спектрі - від бюджетного до преміального рівня.
 • Розсувні моделі від Алютех виготовляються із алюмінієвого композиту з полімерним покриттям. Таке конструкційне рішення робить воротні стулки повністю стійкими до корозійного руйнування. Зазначимо, що привід для розсувних моделей також поміщений у герметичний алюмінієвий корпус, що захищає електромеханічну частину від впливу вологи і пилу, що руйнує.
 • Висока надійність конструкції, яка повністю виключає провисання ворітних стулок на всьому терміні служби автоматичних розпашних воріт Алютех. Зазначимо також, що автоматика для розсувних варіантів також має величезний ресурс надійності, що становить не менше 25 тис. циклів відкриття та закриття.
 • Монтаж розпашних воріт Алютех виконується за допомогою прихованих кріплень. Таке технічне рішення, по-перше, підвищує естетичність зовнішнього вигляду всієї конструкції, а по-друге, збільшує захист від несанкціонованого злому.
 • Ремонт воріт виконується без необхідності виконання демонтажу всієї конструкції.
 • Висока стійкість до вітрових та ударних навантажень, що особливо важливо для експлуатації великих промислових воріт, що мають велику площу ворітних стулок.
 • Широкий спектр колірних рішень. Для фарбування ворітних стулок компанія «Алютех» використовує порошкові фарби як стандартних, так і оригінальних кольорів: шоколад, сріблястий метал, зелений мох, червоний рубін та ін.
Автоматика для распашных ворот
Купить автоматику для распашных ворот
Автоматика для распашных гаражных ворот

Розпашні ворота від «Автоматика Воріт»

Також ми пропонуємо вам купити розпашні ворота в Черкасах власного виробництва. Зокрема, у нас ви можете замовити розстібні моделі, виготовлені з:


Монтаж и установка распашных ворот
Крепеж для распашных гаражных ворот

Ви можете замовити моделі разом з електроприводом для розпашних воріт і без нього. До того ж, ви можете самостійно вибрати електропривод для гаража всіх провідних закордонних виробників.

В обох випадках ми виготовимо та здійснимо монтаж розпашних воріт та налаштування роботи автоматичного електроприводу. При цьому ціна розпашних воріт, замовлених в нашому інтернет-магазині, виявиться такою ж, як і вартість товару, зібраного своїми руками.


Галерея розпашних воріт

Распашные ворота с кованным наполнением
Распашные ворота с сендвич-панели
Распашные ворота заполненные поликарбонатом
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)