Автоматика для воріт AN-Motors

Бренд An-Motors належить групі компаній "Алютех". Автоматика для воріт An-Motors виготовляється на тих же виробничих лініях та із застосуванням тих самих технологій контролю якості, що й автоматика для воріт Alutech.


Вигоди та переваги придбання автоматики для воріт An-Motors

Купити автоматику для гаражних воріт An-Motors

Зупинимося докладніше на тих перевагах і вигодах, які ви отримаєте, вирішивши купити автоматику для воріт An-Motors.

Найкраще співвідношення ціни та якості.

Воротна автоматика An-Motors має найкраще співвідношення вартості придбання та якості складання автоматичних електроприводів. Ви ще більше заощадите, якщо здійсните покупку в нашому інтернет-магазині. Наша ціна автоматики для воріт An-Motors є найкращою в Україні та Києві.

Надійність та довговічність у роботі.

Всі автоматичні приводи An-Motors розраховані на тривалу та надійну роботу за найінтенсивніших умов експлуатації. Їх міцні корпуси надійно захищають деталі механізмів від корозійного та абразивного руйнування водою та пилом.

Комфорт та безпека користування.

Всі автоматичні ворота An-Motors управляються за допомогою компактних радіобрелків, а їх блоки управління мають простий алгоритм налаштувань. Безпека експлуатації гарантується вбудованими амперометричними датчиками, що реагують на момент зіткнення ворітної стулки з перешкодою, та можливістю встановлення додаткових пристроїв безпеки.

Автоматика для секційних воріт An-Motors
Автоматика An-Motors для відкатних воріт
Секційні ворота з автоматикою An-Motors

Широкий асортимент автоматики для воріт An-Motors

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує вам купити воротну автоматику An-Motors наступних серій та різновидів:

Автоматика для відкатних воріт An-Motors.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити автоматику для відкатних воріт An-Motors серії ASL, що встановлюється на побутові та промислові ворота. Так, наприклад, привод An-Motors ASL2000KIT встановлюється на промислові ворота масою до 2 тонн і розраховані на інтенсивність експлуатації до 50%. Всі електроприводи An-Motors ASL надійні в експлуатації, нескладні як під час монтажних робіт, так і в момент налаштування режиму роботи.

Автоматика на відкатні ворота An-Motors ASL1000KIT
Автоматика An-Motors ASL 2000 KIT для відкатних воріт
Відкатні ворота з автоматикою An-Motors ASL500KIT

Автоматика для розпашних воріт An-Motors.

У нас ви можете купити автоматику для розпашних воріт An-Motors серії ASW, в якій присутні приводи важільного та лінійного типу. Пристрої встановлюються на воріт з довжиною ворітних стулок до 5 метрів і масою до 500 кг.

Приводи керуються за допомогою компактних радіобрелків, оснащені самоблокуючими редукторами. Їхні корпуси виготовлені з удароміцного пластику, а двигун захищає від перегріву термпорегулятор, що самовідновлюється.

Важільна автоматика для розпашних воріт An-Motors ASW 4000 KIT
Автоматика An-Motors ASW 3000 KIT для розпашних воріт
Розпашні ворота з автоматикою An-Motors

Автоматика для гаражних воріт An-Motors.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити автоматику для гаражних воріт An-Motors серії ASG, що встановлюються на секційні ворота висотою до 3,4 метра та загальною площею 16 кв.м. Гаражні приводи An-Motors розраховані на найінтенсивнішу експлуатацію. Вони поставляються з усім необхідним для швидкого та якісного їх монтажу.

Серія ASI призначена для автоматизації великих секційних воріт площею до 30 кв. Автоматичні електроприводи An-Motors ASI зручні, надійні та безпечні в експлуатації, а також мають широкі функціональні можливості в роботі та в налаштуваннях.

Автоматика для секційних воріт An-Motors ASG600/3KIT-L
Автоматика An-Motors ASW 3000 KIT для розпашних воріт
Розпашні ворота з автоматикою An-Motors

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)