Автоматика для секційних воріт

Купить автоматику для секционных ворот

Якщо у вас є на вашій власній ділянці теплий гараж, що окремо стоїть або прибудований до будинку, значить, вам слід купити автоматику для секційних воріт.

Сучасний гараж – це вже давно не проржавіла бляшана коробка, що слабко захищає автомобіль від дощу та вітру. Це просторе приміщення, що часто опалюється, в'їзд в який перекривають секційні ворота. А до них підключено автоматичний гаражний привід.

Які переваги та вигоди ви отримаєте, вирішивши купити автоматику для гаражних воріт?


Що таке автоматика для секційних воріт?

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонується до продажу автоматика для секційних воріт побутового та промислового призначення від провідних європейських виробників.

У нашому каталозі присутні також електроприводи для ролетних та підйомно-переворотних моделей, якими часто оснащуються приватні гаражі. Їхня ціна є однією з найвигідніших на українському ринку.

За такими ж привабливими цінами нами продається привід автоматичних воріт.

Високий рівень комфорту

Автоматика для секционных ворот от производителя

Будь-який автоматичний електропривід керується дистанційно за допомогою радіобрелків.

При відкритті автоматично блок управління самостійно включає освітлення в гаражі, яке вимикається після закінчення деякої тимчасової паузи або ж по команді з радіобрелка. Більше того, якщо ви вирішите купити автоматику Алютех для секційних воріт, то до її блоку управління ви зможете підключити освітлення всієї прибудинкової території.

Монтаж автоматики на секционные ворота
Установка автоматики для секционных ворот

Економія ваших грошей

Секционные ворота с автоматикой Алютех

По-перше, ви вже заощадите, вирішивши купити електропривод для гаражних воріт саме в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо найкращу в Україні ціну автоматики для секційних воріт усіх провідних світових виробників.

Але заощаджувати ви будете і на всьому протязі експлуатації автоматичного гаражного приводу, а це понад 10 років. І ця економія буде пов'язана з витратами на опаленні вашого гаража.

По-перше, кожна секція ворітного полотна містить у собі теплоізоляту до 4 см пінополіуретану, який з двох сторін захищений оцинкованою сталлю. По-друге, монтаж автоматичних секційних воріт здійснюється без т.зв. «містків холоду», за якими випливало б тепло з вашого гаража. Цим, зокрема, відрізняються автоматичні гаражні ворота Хьорман. Нарешті, по-третє, кінцеве положення закритих автоматичних секційних воріт можна регулювати в діапазоні до 1 мм, що виключає виникнення протягів.

Автоматика An Motors для секционных ворот
Секционные ворота с автоматикой Comunello
Секционные ворота с автоматикой Алютех

Надійність, безпека та довговічність

Купить секционные ворота

Кожен електропривід для гаражних воріт, представлений в нашому інтернет-магазині, має величезний ресурс надійності, який забезпечує довговічність роботи автоматичних гаражних електроприводів, а також продуманими системами безпеки.

Зупинимося на останньому докладніше. Так, будь-яка представлена ​​у нас автоматика для секційних воріт:

 • системою захисту від затискання комірним полотном ступнів та пальців;
 • системою захисту від падіння полотна у разі обриву підйомних тросів.

Зазначимо також, що різні виробники впроваджують в автоматичні гаражні електроприводи фірмові системи безпеки.

Комплектующие для секционных ворот
Пружины для секционных ворот
Купить секционные ворота с автоматикой

Вибираємо разом привід для секційних воріт

 У нашому каталозі ви знайдете привід для секційних воріт від провідних європейських виробників – Alutech, Nice, Came, BFT, Comunello, FAAC, Roger (Італія) та ін.

Якщо ви збираєтеся встановити на свій гараж секційні ворота, тоді ми радимо вам звернути вашу увагу на електричні приводи білоруської компанії Алютех.

На околицях Києва збудувано виробничий центр, у якому виготовляється не лише автоматика для секційних воріт, а й самі секційні ворота. Останні виготовляються з кроком 5 мм, тому їх можна встановити на будь-який гаражний отвір, навіть нестандартних розмірів.

Інші переваги гаражних секційних воріт Алютех:

 • Підвищена теплоізоляція;
 • Стійкість до корозійної руйнації;
 • Безпека експлуатації; 
 • Тривалий термін служби;
 • Привабливі зовнішній вигляд.

Наш каталог пропонує до продажу та інші ворота Алютех – промислові та в'їзні.

Не менший набір переваг має гаража автоматика Алютех:

 • Може встановлюватися на секційне ворітне полотно великої площі (більше ніж 18 кв.м.);
 • Висока якість виготовлення, що гарантує дійсно тривалий термін служби, що легко перевищує 10-річний термін;
 • Безпека експлуатації. Гаражні електроприводи Алютех оснащені вбудованим захистом від обриву підйомних тросів, від стрибків напруги в мережі, защемлення пальців тощо;
 • Широке настроювання параметром індивідуальної роботи. Ви можете встановлювати режими роботи, швидкість підйому та опускання ворітного полотна та ін.;
 • Захист від протягів. Ви можете коригувати кінцеву точку закриття воріт у діапазоні ±0,5 мм, що повністю виключить появу у вашому гаражі протягів. Регулярно блок керування коригує кінцеве положення комірного полотна.

Для встановлених секційних воріт ми рекомендуємо встановити електричні приводи від італійських виробників. Вони електромотор запитується як змінного, і від постійного струму. В останньому випадку забезпечується більш плавний рух комірного полотна і допускається регулювання швидкості в ширшому діапазоні.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» пропонує на всю гаражну автоматику найкращі ціни в Україні.

Привід для гаражних воріт Які бувають поломки?

Ми вже говорили, що будь-який привід для гаражних воріт, представлений у нашому каталозі, – це дуже надійний та довговічний пристрій. Проте це зовсім не означає, що гаражна автоматика в принципі не ламається. На жаль, це негаразд.

Привід для секційних воріт зазвичай ламається з трьох причин:

 1. Помилки під час встановлення.
 2. Неправильна експлуатація.
 3. "Втома матеріалів", яка виникає при тривалій роботі будь-якого пристрою.

Щоб уникнути поломок першого роду, необхідно щоб гаражна автоматика була встановлена ​​сертифікованими фахівцями, якими є всі наші монтажники. Тобто, вони пройшли необхідне навчання та отримали сертифікати та допуски до монтажних робіт.

Важливо! Монтаж автоматичного приводу нашими фахівцями зберігає гарантійні зобов'язання виробника.

Найчастіше, поломки внаслідок неправильної експлуатації виникають через недостатню кількість мастила або застосування некондиційного мастила, тобто не тієї марки, що вказана в експлуатаційній інструкції.

І при недостатній кількості мастила, і при відсутності в пристрої фірмового масла мотор і рухливі деталі перегріваються і швидко виходять з ладу.

Тому хоча б раз на рік перед зимовими місяцями чи після закінчення зими необхідно виконувати регламентні роботи. Вони полягають у візуальному огляді механізму приводу і доливки недостатньої кількості олії.

Регулярно виконувані регламентні роботи дозволяють вам уникнути поломок третього роду, пов'язані з поступовим зношуванням рухомих деталей. При виявленні зношеної деталі її слід якнайшвидше замінити.

Зробити це можна дуже просто та швидко. Потрібно просто зателефонувати нам і повідомити про сильне зношування механізму приводу. Ми надішлемо до вас ремонтника, який проведе інспекцію стану автоматики, за результатами якої будуть замінені всі зношені деталі. Для заміни ми використовуємо лише оригінальні запчастини. Тільки вони можуть повністю відновити ресурс надійності гаражного електроприводу.

У нашому інтернет-магазині ви також можете придбати автоматичні розпашні ворота. Їхня ціна є однією з найвигідніших на українському ринку.

Провідні виробники автоматики для секційних воріт

Изготовление секционных ворот любой конструкции

В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» ви можете купити автоматичні приводи для гаража всіх провідних світових виробників: Алютех, Came, Nice, FAAC, Roger, Comunello та ін.

Більш того, у нас, як у офіційного дилера Alutech, ви зможете замовити автоматичні гаражні ворота Алютех. Ми гарантуємо вам, що ваше замовлення буде виконано з максимальною точністю. Так, розміри моделей від Алютех змінюються із кроком 5 мм. А після того, як ваше замовлення буде виконано, ми здійснимо монтаж гаражних воріт Алютех на вашій території, а надалі виконуватимемо технічне обслуговування автоматичних гаражних дверей.

Якщо ви вже їх встановили на свій гараж, тоді ми рекомендуємо до них купити автоматику Came, Nice, FAAC та інших провідних світових виробників.

Показано з 1 по 36 із 85 (3 сторінок)