Автоматика для розпашних воріт

Купить автоматику для распашных ворот

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує до продажу широкий асортимент автоматичних приводів для воріт провідних виробників: Алютех, Came, Nice, FAAC, Roger, Genius, Comunello, Hormann і An-Motors.

Всі зазначені виробники випускають величезну номенклатуру моделей автоматики для воріт, що відрізняються високим рівнем надійності, величезним експлуатаційним ресурсом та широкими функціональними можливостями. А ще ціна автоматики для розпашних воріт, представленої в нашому інтернет-магазині, варіюється від бюджетного до преміального сегменту.


Замовити важільний привід для воріт з доставкою по Україні.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» пропонує купити автоматичний важільний привід для воріт за найкращою в Україні вартості.

Ми пропонуємо до продажу комплект автоматики для воріт від провідних європейських виробників – Alutech, Nice, Came, BFT, FAAC (Італія) та інших брендів

Автоматичні приводи для автоматичних воріт встановлюються на обидві стулки, а блок управління синхронізує їх роботу.

У каталозі інтернет-магазину «Автоматика Ворот» присутня автоматика для відкатних воріт купити яку ви зможете також за найпривабливішою ціною.

Який комплект автоматики для воріт вибрати?

Конструкційно комплект автоматики для розпашних воріт може бути таких основних типів:

 • Телескопічний - популярний для домашніх воріт з  відкриттям назовні;
 • Лінійний - популярний для побутових воріт з відкриттям всередину;
 • Підземний - для відкриття до 180 градусів;
 • Гідравлічний - для важких воріт;
 • Важільний - для відкриття до 135 градусів.

У телескопічного приводу важіль, що приводить у рух ворітну стулку, висувається за принципом підзорної телескопічної труби. Але такий принцип відкриття має один досить істотний недолік. У момент початку руху та його зупинки виникають серйозні навантаження на механізм приводу, особливо, якщо ворітне полотно має велику парусність.

Тому телескопічні приводи не встановлюються моделі великої площі. Там слід монтувати важільні приводи. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент моделей, призначений для воріт побутового та промислового класу.

Розпашні приводи, призначені для роботи з ворітними стулками великої площі, монтуються в землю. Такий спосіб монтажу створює сильний і надійний упор для початкового поштовху, що надає руху масивне ворітне полотно.

Інші переваги встановлення важільних автоматичних приводів:

 1. Пристрій однаково легко встановлюється на ворота, що відкриваються на вулицю та у двір. Монтаж здійснюється або на універсальну монтажну пластину, або спеціальне поглиблення. Тоді як телескопічні електроприводи зазвичай кріпляться до стовпів, що створює певні обмеження на максимальний діаметр останніх.
 2. Плавність та безшумність ходу на всьому протязі експлуатації електроприводу. Ця перевага досягається електронно-механічним способом. На електромотор подається постійний струм. При зміні його сили змінюється зусилля моменту, що крутить, що передається на провідну шестерню. Зміна сили струму контролює блок управління при активації спеціальної функції плавного старту та зупинки.
 3. Простота та зручності експлуатації. Орний автоматичний електропривод управляється за командами компактних радіобрелків. З їхньою допомогою можна також програмувати роботу блоку управління, задаючи йому індивідуальні параметри роботи та часові інтервали.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує вам також купити шлагбаум, що захищає, купити за найвигіднішими на українському ринку розцінками.

Бюджетний сегмент

Автоматика для распашных ворот не дорого

Якщо ви хочете купити недорогі розпашні ворота, тоді ми рекомендуємо вам звернути увагу на двох виробників: An-Motors і Алютех. Хоча перший бренд є формально китайським, його автоматичні електроприводи для воріт продаються через офіційних дилерів Алютех, до яких належить і інтернет-магазин «Автоматика Воріт». Як праивло в цьому ціновому сегменті буде автоматика для розпашних воріт телескопічного типу та без кінцевих вимикачів. За відсутності кінцевих вимикачів обов'язковою умовою для експлуатації буде наявність механічних упорів на підлозі, що створює певні незручності для пішоходів.

Недорога автоматика для розпашних варіантів встановлюється на відносно невеликі та неважкі ворота, виготовлені, як правило, із профнастилу, дерев'яних ламелей тощо.

І це їх, фактично, єдина відмінність від дорожчих моделей. Так, наприклад, ресурс надійності в автоматичних розстібних приводів Алютех становить 25 тис. циклів відкриття-закриття. Іншими словами, якщо кожен день ворота будуть відкриватися лише двічі вранці та ввечері, то автоматика для відкриття воріт від Алютех прослужить вам понад 34 роки, природно, під час проведення регламентних робіт та своєчасної заміни масла.

Автоматика для распашных ворот Came
Автоматика для распашных воротй Roger
Автоматика для распашных ворот Алютех

Середній ціновий сегмент

Купить автоматику для распашных ворот Gant в Черкассах

 До цього цінового сегменту входить широке коло виробників автоматики для розпашних моделей. Це вже згадуваний Алютех, і більшість європейських виробників – чеський Gant, німецький Hormann, італійські Genius, Roger або Comunello.

Ми рекомендуємо купити розпашну автоматику Алютех та інших вказаних виробників для широких та досить важких варіантів. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені шарнірні та важільні приводи для розпашних воріт.

Перевагами автоматики для розстібних моделей від Hormann та інших зазначених виробників є:

 • Простий монтаж автоматики для воріт, який буде виконаний якісно і надійно навіть за нестандартних обставин;
 • Надійність, безпека та комфорт у роботі;
 • Часто наявність кінцевих вимикачів, для більш комфортної роботи приводів;
 • Широкі можливості настроювання індивідуальної роботи автоматичного приводу;
 • Нескладне обслуговування автоматики для хвірток.
Монтаж автоматики на распашные ворота
Установка автоматики для распашных ворот

Преміальний сегмент

Распашные ворота с автоматикой Roger

Тут представлена ​​автоматика для розпашних воріт Came, Nice, FAAC і Roger - італійських виробників, лідерів у виробництві автоматичних приводів для розстібних моделей. Тут представлена ​​автоматика для розпашних воріт Came, Nice, FAAC та Roger - італійських виробників, лідерів у виробництві автоматичних приводів для розстібних моделей.

Крім того, в цьому сегменті розташовується і автоматика для розпашних промислових воріт, здатна відкривати та закривати масивні варіації, що перегороджують двосмугові дороги або залізничні проїзди.

Автоматичні розпашні приводи Came, Nice, FAAC і Roger відкривають важкі ковані хвіртки аристократичних будинків Європи, знаменитостей Америки та мільйонерів з Азії. І ви також можете приєднатися до клубу обраних, купивши автоматичний розпашний привід Nice, Came, FAAC або Roger для своїх воріт.


Автоматика Came для распашных ворот
Распашные ворота с автоматикой Roger
Распашные ворота с автоматикой Nice

Крім того, ми рекомендуємо купити привід для розпашних воріт FAAC, Roger, Came та Nice для використання на комерційних об'єктах: приватні стоянки ресторанів, готелів, пансіонів тощо. Всі моделі вказаних виробників розраховані на найінтенсивнішу експлуатацію.

Як може поламатися автоматика для воріт?

Автоматика для розпашних воріт, що представлена ​​в нашому інтернет-магазині, - це виключно надійні та довговічні пристрої, чий експлуатаційний ресурс легко долає 10-річний рубіж.

Але для тривалої та безремонтної роботи автоматичних розпашних приводів необхідно дотримуватися низки умов:

 1. Правильний монтаж.

  У жодному разі не намагайтеся встановити ворота самостійно. По-перше, ви можете припуститися помилок при установці, в результаті яких воротні стулки або відразу перестануть відкриватися, будь-яко з часом в результаті фатальної поломки механізму електроприводу.

  По-друге, і це найголовніше, самостійне встановлення автоматичного приводу стане причиною відмови виробника від своїх гарантійних зобов'язань. Монтувати автоматичний привід мають лише сертифіковані спеціалісти.

  Монтажники інтернет-магазину «Автоматика Воріт» пройшли необхідне навчання та отримали сертифікати, що дозволяють їм виконувати монтажні роботи всіх електроприводів, представлених у нашому каталозі..

 2. Регулярне проведення регламентних робіт.

  Регламентні роботи у розпашної автоматики нескладні і в залежності від конкретної моделі виконуються раз, рідше два рази на рік - або після завершення зимових місяців, або ще перед початком зими.

  Регламентні роботи полягають у візуальному огляді механізму приводу на предмет огляду деталей та доливання масла. Якщо ви знайшли зношені деталі, їх слід замінити. Для цього обов'язково зверніться до нашого інтернет-магазину. Ви підберемо для вас оригінальну запчастину та замінимо її.

  Мастило ви можете доливати самостійно. Але для цих цілей ви повинні використовувати тільки фірмове мастило. Її марка зазвичай зазначається в експлуатаційній інструкції.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» продає автоматичні болларди. Їхня ціна є однією з найпривабливіших на українському ринку.

Показано з 1 по 36 із 149 (5 сторінок)