Шлагбауми

Якісний шлагбаум автоматичний в інтернет-магазині Автоматика Воріт

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» пропонує до продажу шлагбаум автоматичний, призначений для перекриття проїздів на автостоянки, приватні території, а також для паркування підземних великих торгово-розважальних та офісних центрів.

У нас ви можете купити електро шлагбаум для перекриття одно-, двох і навіть чотирисмугових доріг. У нашому каталозі є моделі від провідних європейських виробників – FAAC, BFT та ін.

Також у нас ви можете для огородження території та автостоянок болларди купити – невеликі алюмінієві стовпчики, які по командах піднімаються та опускаються, загороджуючи та звільняючи проїзд автомобілю.

Який шлагбаум купити?

Какой шлагбаум купить

У нашому інтернет-магазині ви можете купити шлагбаум від провідних європейських компаній – Came, Roger, Nice, Comunello, Gant. Є у нас і китайський виробник – An-Motors. Його продукція відрізняється відносно невеликою вартістю та досить високою якістю виготовлення.

Кожен пристрій огорожі, представлений у нашому каталозі, повністю відповідає всім вимогам надійної, безпечної та економічної експлуатації.

Так, кожен наш шлагбаум автоматичний має наступні експлуатаційні характеристики:

 1. Висока швидкість відкриття.

  У всіх наших моделей стріла у вертикальне положення піднімається за 6 секунд. При цьому функція плавного старту та зупинки оберігає підйомний механізм від руйнівної дії ударних навантажень при різкому початку руху та раптовій зупинці.

 2. Безпека експлуатації.

  Стріла та стовп всіх представлених у нашому каталозі шлагбаумів пофарбовані люмінесцентною фарбою в яскраві кольори, що контрастують один з одним. Це робить огороджувальний пристрій добре помітним і вдень, і вночі. Додатково на них можна встановити помаранчеві світлодіодні лампочки, які зроблять шлагбаумну стрілу добре помітною в туман та сильний снігопад.

  Сама стріла виготовляється з легкого алюмінієвого сплаву та кріпиться до стовпа на поворотному механізмі. Тому при зіткненні з автомобілем її просто погне і відкине убік, завдавши мінімальних збитків автотранспортному засобу.

  Додатково на стрілу можна встановити фотодатчики, вони не дозволять їй опуститися, якщо під нею буде корпус автомобіля.

 3. Комфортність користування.

  Керувати роботою шлагбаумів можна двома способами: або за командами з віддаленого посту охорони, або за допомогою персональних радіобрелків. Блок керує дозволяє настроювати кілька режимів роботи та встановлювати швидкість відкриття проїзду.

 4. Простота монтажних та регламентних робіт.

  Монтаж шлагбаумів виконується з мінімальним обсягом земляних робіт. Фактично, вам доведеться викопати одну яму, в яку буде поміщений стовп. Для проведення регламентних робіт у ньому є спеціальний люк, що відкриває доступ до електромотора та блоку управління.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує вам користуватися ще однією перевагою. Це найвигідніша в Україні ціна на всі різновиди шлагбаумів, представлені в нашому каталозі.

Ми також пропонуємо купити за такими ж привабливими розцінками комплект автоматики для воріт.

Як купити шлагбаум автоматичний та заощадити?

Купить шлагбаум автоматический

Найпростіший і найкращий спосіб заощадити - це купити автоматичний шлагбаум в інтернет-магазині «Автоматика Ворот». Адже ми пропонуємо на ці пристрої огорожі найкращі ціни в Україні.

Якщо ви хочете заощадити саме на покупці без серйозної втрати, тоді ми радимо звернути вашу увагу на продукцію компанії An-Motors.

Але існує ще кілька тонкощів, які дозволять вам заощадити в процесі експлуатації шлагбаумів.

 1. Антивітрова форма підйомного середовища.

  Для стріл завдовжки понад 4 метри ця форма оптимальна для тривалої експлуатації. Сильні пориви вітру можуть погнути або вирвати стрілу з її кріплення. В останньому випадку можливе пошкодження стовпа та підйомного механізму. Краще заздалегідь передбачити таку неприємну нагоду.

 2. Антивандальне виконання.

  Антивандальний шлагбаум дуже складно зламати і навіть пошкодити. Посилений корпус та підвищена міцність кріплення стріли до стовпа не дозволять вандалам пошкодити пристрій, щоб, наприклад, проїхати, не заплативши за стоянку. Краще один раз доплатити за антивандальну комплектацію, ніж регулярно сплачувати за ремонт пошкодженого огороджувального пристрою.

 3. Встановлення фотоелементів на підйомну стрілу.

  Фотодатчики не дозволять стрілі опуститися, якщо під нею перебуватиме корпус автомобіля. Отже, вам не доведеться оплачувати ремонт пошкодженої машини.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує до продажу в'їзна брама власного та стороннього виробництва. Зокрема, у нас продаються за вигідною вартістю відкатні ворота Алютех.

   Компанія Автоматика Ворот уже 10 років продає та встановлює автоматичні шлагбауми у містах Черкаси, Київ, Умань, Сміла, Жашків, Золотоноша, Канів, Городище та є регіональним дилером продукції від виробників Came, Nice, FAAC, Comunello, An-Motors.

    Доступна ціна та знижки на продукцію від виробників-партнерів дозволяють клієнту придбати автоматичний шлагбаум за найвигіднішою ціною у своєму регіоні.
    Автоматичний шлагбаум - пристрій для швидкого перекриття дороги у вигляді стріли, що повертається навколо вертикальної або горизонтальної осі.
    Шлагбаум від виробників Nice, Came, FAAC, An Motors - це сучасне рішення контролю руху автомобілів на закритих територіях та об'єктах.
Що потрібно врахувати під час вибору автоматичного шлагбауму.
-Довжина стріли
-циклічність (частота закриття та відкриття)
-стійкість та якість покриття деталей шлагбаумів
-можливість роботи у різних режимах (автоматичний, напівавтоматичний, присутність оператора)
Встановлення шлагбауму рекомендовано проводити кваліфікованим персоналом. Автоматика Ворота має багаторічний досвід установки шлагбаумів.
    Якщо немає можливості залучення фахівців, можна скористатися відеоінструкцією на нашому сайті, також ми проконсультуємо по телефону +38-097-515-55-65 и +38-073-515-55-65

Встановлення шлагбаума:

 

 
Показано з 1 по 31 із 31 (1 сторінок)