Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N

Артикул: LIVI403N

DEA Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт DEA LIVI 403N

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привід DEA LIVI 403N за найпривабливішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина комірного полотна – 8 метрів;
 • Максимальна вага комірного полотна – 400 кг.

Автоматичний електропривод DEA LIVI 403N розрахований на середню інтенсивність експлуатації – до 10 циклів відкриття на годину. Тому цей пристрій можна використовувати як для автоматизації воріт приватних домогосподарств, так й для автоматизації воріт великих комерційних і промислових підприємств із досить інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги відкатної автоматики DEA LIVI 403N

Комплект DEA LIVI 403N – це преміальна автоматика для відкатних воріт побутового та промислового призначення. Вона має наступний набір переваг:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний електропривід DEA LIVI 403N приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Вона йде в комплекті із пристроєм. До відкатних воріт зубчаста рейка приварюється, а з приводом з'єднується через провідну шестерню. Тому розміри зубців зубчатої рейки повністю ідентичні розмірам зубців провідної шестерні приводу.

Для плавного, швидкого та безшумного руху відкатних воріт зубчаста рейка та провідна шестерня повинні з'єднуватись максимально жорстко та без перекосів. Щоб досягти такого з'єднання, наші монтажники встановлюють корпус приводу на бетонну підставку, поверх якої закріплюється універсальна монтажна пластина. За її допомогою коригується положення приводу таким чином, щоб досягти правильного з'єднання провідної шестерні із зубчастою рейкою.

Автоматика DEA LIVI 403N має цілу низку вбудованих захистів, необхідних для її тривалої безремонтної експлуатації, в т.ч., і в складних умовах промислових зон:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити проникнення під корпус пристрою пилу та крапель води, а значить захистити від корозійного та абразивного руйнування електродвигун, рухливі деталі, електронну плату блоку управління та електричні контакти;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Вони примусово відключить електродвигун від електроживлення, якщо той нагріється понад +65 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в електромережі в межах від 160 до 270 вольт.

Конструкція автоматики DEA LIVI 403N проста і тому надійна. Електродвигун передає обертаючий момент на ведучу шестерню через знижувальний редуктор, черв'ячну передачу та приводний вал. Всі ці деталі виготовляються з високолегованої сталі, додатково загартовані та відшліфовані на високоточних верстатах із ЧПУ. Всі підшипники закриті прогумованими заглушками, що переводить їх у клас необслуговуваних.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечують автоматиці DEA LIVI 403N величезний запас міцності. Вона прослужить вам без серйозних поломок понад 10 років.

Робота приводу відкатних воріт DEA LIVI 403N повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматичний привід (актуатор) оснащений вбудованим захистом від затискань. Її забезпечує цифровий енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, то сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і передає сигнал блоку управління. Отримавши цей сигнал, блок управління екстрено зупиняє електромотор і включає в нього реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити ймовірність пошкодження ворітним корпусом вашого автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику DEA LIVI 403N фотодатчики. Їхня пара встановлюється перед воротами і з'єднується інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля.

Якщо таке відбувається, то фотодатчики блокують роботу електродвигуна доти, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли машина від'їде на безпечну відстань.

Якщо виїзд з вашого підприємства виходить на жваву вулицю, ми радимо додатково оснастити автоматику відкатних воріт DEA LIVI 403N світлодіодною сигнальною лампою. Вона буде включатися щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи водіям та пішоходам, що зараз із воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в густий туман і крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, редуктор у приводу – самоблокуючий. Він блокує рух воріт у закритому та у відкритому положенні. Для розблокування редуктора, наприклад, у періоди відсутності електрики, ви отримаєте в комплекті з пристроєм спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується і ви зможете відкривати та закривати ворота вручну.

Управління роботою автоматики для відкатних воріт DEA LIVI 403N можна здійснювати двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Цей спосіб управління є оптимальним для управління воротами приватних домогосподарств. По-друге, через активацію режиму "Сторонній оператор". Цей спосіб є оптимальним для управління автоматичними воротами комерційних та промислових підприємств. По-третє, через мережу Wi-Fi. Для цього необхідно придбати модуль Wi-Fi. Цей спосіб управління можна застосовувати і у приватних будинках, і на підприємствах.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, безпечної та комфортної роботи електроприводу відкатних воріт DEA LIVI 403N:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота закриються лише після отримання відповідної команди;
 2. Режим «Хвіртка». Ворота відкриваються не повністю, лише з відстань, необхідну проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці 600-кілограмового ворітного полотна. Для точного спрацьовування функції ви в комплекті з пристроєм отримаєте кінцеві механічні вимикачі. Вони при відкритті та закритті воріт будуть передавати інформацію блоку управління про місце розташування ворітного полотна в кожний момент його руху;
 4. Режим "Сторонній оператор";
 5. Виставлення швидкість відкриття воріт. Блок управління самостійно визначає зусилля, з яким електромотор рухатиме воріт, залежно від конкретної температури повітря.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу DEA LIVI 403N, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка приводу DEA LIVI 403N. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 403N доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 12050 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики DEA LIVI 403N
Склад комплекту
Привід DEA Livi/N 1
Панель керування 212E 1
Енкодер є
Кінцеві вимикачі мех.
Приймач 1
Характеристики
Макс. вага, кг 400
Потужність (Вт) 320
Швидкість відкривання (м/с) 0.17
Інтенсивність (%) 40
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Уповільнення в кінці циклу є
Режим хвіртки є
Габарити
Вага, кг 11
Відгуки DEA LIVI 403N
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари