Ролети

Рольставні на вікна - надійний спосіб захистити ваш будинок в Чекрасах

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує придбати захисні ролети на вікна. Їхня ціна є однією з найвигідніших на українському ринку.

У нас вы можете купить ролеты на окна, которые будут точно соответствовать размерам оконного проёма. Наружные защитные ролеты на окна опускаются и поднимаются по командам либо персональных радиобрелков, либо пультов управления, установленных внутри помещений.

У нас також можна придбати висококласні та довговічні гаражні ворота виробництва білоруської компанії Алютех.

Від яких виробників краще купити рольставні – поради фахівців?

Ми рекомендуємо ролети купити від білоруської компанії Алютех. По-перше, інтернет-магазин «Автоматика Воріт» є офіційним дилером цього виробника, а тому пропонуємо найкращі на ринку ціни.

По-друге, зовнішні ролети від Алютех - це дійсно дуже якісні та довговічні пристрої, здатні захистити ваш будинок від протиправних посягань.

По-третє, ви можете купити різноманітні ролетні системи – ролети на вікна, ролетні ґрати Security, ролети гаражні.

Переваги ролетних систем Alutech:Роллеты на окна

 1. Віконні та комірні ролети виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву та розкриті лакофарбовим покриттям, стійким до стирання та сонячного ультрафіолету..
 2. Побутові віконні ролетні системи захистять ваше житло від прямих сонячних променів, вуличного шуму та сторонніх поглядів.
 3. Управління роботою – автоматичне з використанням інтелектуальних систем. У них встановлені датчики освітлення та вбудовані таймери, завдяки яким відкриття та закриття ролетних віконниць відбувається без безпосередньої вашої участі.
 4. Гаражні ролетні ворота стійкі до несприятливих факторів навколишнього середовища, до температурних перепадів та корозійного руйнування.
 5. Для комерційних підприємств виготовляються ролетні віконниці в антивандальному виконанні.

У такому ж широкому асортименті у нас продається автоматика для воріт Алютех.

Якісні ролети - ціна в Черкасах.

Нами пропонується на рольставні ціна, найкраща в Україні. Але крім того, наші покупці можуть обирати ролетні віконниці в різних цінових сегментах:

Рольставни на окна

 • У бюджетному сегменті – ролети Trend;
 • У преміальному сегменті – ролети Prestige.

Особливості ролетних систем Trend:

 • Товщина профілю – 11 мм;
 • Товщина алюмінієвої стрічки – до 0,28 мм;
 • Товщина стінок шин – 0,9 мм;
 • Товщина лакофарбового шару – 30 мкм;
 • Забарвлення виконується у 9 стандартних кольорів.

Особливості ролетних систем Prestige:

 • Товщина профілю – 14 мм;
 • Товщина алюмінієвої стрічки – до 0,36 мм;
 • Товщина стінок шин – 1,1 мм;
 • Товщина лакофарбового шару – 30 мкм;
 • Забарвлення виконується у 15 базових кольорах.

Автоматичні приводи для серій Trend та Prestige на 5 тис. циклів відкриття-закриття.

Для комерційних підприємств у нашому каталозі можна замовити ролетні антивандальні ґрати Security.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) продає у Черкасах та в інтернеті недорогі ролетні системи Trend у таких розмірних характеристиках:

 • Ширина полотна – від 1,3 до 2,2 метра;
 • Площа полотна – від 3,7 до 6,2 кв.

Розмірні характеристики ролетів для вікон серії Prestige залежать від типу алюмінієвого профілю:

 • З м'яким пінним наповненням. Ширина полотна варіюється від 1,8 до 3,3 метра, максимальна площа варіюється від 5,6 до 10,3 кв.
 • З енергоефективним профілем, що має високий коефіцієнт енерговідображення. Ширина полотна варіюється від 1,5 до 2,4 метра, максимальна площа варіюється від 4,4 до 7,3 кв.

У нашому інтернет-магазині також продається автоматика для всіх типів воріт. Її ціна є однією з найвигідніших в Україні.

Як встановити ролети на вікна в Черкасах?

Ролети на вікна встановлюються в захисні короби таких типів:

Роллеты от Алютех

 • Напівкруглої та круглої форми;
 • З кутом розміщення нижньої поверхні 20 і 45 градусів.

Крім того, ролетні системи можуть бути встановлені у вбудований короб серії SB-I.

На ролети встановлюються як стандартні, і спеціальні шини. Останні можуть бути:

 • Спаренним – застосовуються для з'єднання 2-х ролет разом або щоб розділити широкі отвори на кілька секцій. Це дозволяє, по-перше, встановити ними ролетні системи, а по-друге, зменшити собівартість монтажних робіт;
 • Дистанційними – застосовуються для поділу ролет від дверних отворів. Їх установка збільшує тепло-і звукоізолюючі властивості ролетних систем;
 • Кутовими – використовуються для монтажу ролет у отворах будівель із зовнішнім теплоізоляційним шаром.

Рольставні з електроприводом отримали низку унікальних монтажних рішень:

 • Монтаж антимоскітної системи;
 • Встановлення на кілька незалежних приводів;
 • Установка однією загальному приводі.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Черкаси) пропонує вам купити ролети в Україні справді недорого, за найкращими цінами на ринку.


Чому ми радимо вам придбати ролетні системи?

Сучасні ролети мають ряд переваг:

 1. Комфорт в експлуатації.

У нас ви зможете купити автоматичні ролети, керування якими здійснюється дистанційно, за допомогою компактних радіобрелків. Зокрема, саме таким чином управляються автоматичні гаражні ролети, які є найбільш доступним за фінансами способом автоматизації гаража.

 1. Доступна вартість.

Повертаючись до ролетних гаражних воріт, відзначимо, що ворітне полотно в такій системі забирається в спеціальний короб, розташований над в'їзним прорізом. Для такої конструкції характерна менша кількість деталей, менша довжина напрямних, ніж у аналогічних секційних або підйомно-переворотних воріт, що визначає її меншу вартість.

Втім, найкраща в Україні ціна ролетів на вікна, двері та ворота – це взагалі характерна риса всіх ролетних систем, представлених в інтернет-магазині «Автоматика Воріт».

 1. Надійність та безпека.

Власники невеликих комерційних та торгових приміщень, власники та орендарі офісів, розташованих на перших поверхах, не дарма обирають ролетні системи для вітрин та вікон.

Віконні, дверні та вітринні ролети – це ще й безпека ваших магазинів, складів та офісів, особливо якщо ви вирішите купити антивандальні системи. Їх також ви зможете придбати у нашому інтернет-магазині за найвигіднішою та найпривабливішою ціною. І так, наші фахівці також зроблять їхню гарантійну установку на вашій території.

Ролети від Алютеха

Зверніть увагу, ми пропонуємо вам купити ролет Alutech. І на те є дві причини:

 1. Ми є офіційним дилером "Алютех". Це означає, що ми як гарантійні зобов'язання білоруського виробника встановимо будь-які придбані у нас ролетні системи Alutech на вашій території, а надалі виконуватимемо їх гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 2. Вся продукція білоруської компанії відрізняється оптимальним для українського ринку співвідношенням ціни, якості, надійності та довговічності.

І, до речі, вам зовсім не варто побоюватися про розбіжність розмірів замовлених ролетних систем «Алютех» з фактичними розмірами вікон, дверей або воріт. Білоруси відкрили під Києвом власний логістично-виробничий комплекс, де призводять до необхідних розмірів усю продукцію, яку вони придбали. Це є не лише додатковою гарантією якості та надійності їхньої продукції, але ще гарантією того, що у разі поломки всі необхідні запчастини будуть поставлені максимально швидко, буквально у 2-3 дні після оформлення вашої заявки на ремонт.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)