Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BH30/806

Артикул: KIT BH30/806

Roger Італія


 • Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BH30/806

Купити Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BH30/806 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BH30/806

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привод Roger KIT BH30/806 по найкращій вартості на українському ринку. Пристрій призначений для автоматизації любих відкатних воріт, які відповідають наступнім граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 12 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 1000 метрів.

Автоматичний електропривод Roger KIT BH30/806 призначений для дуже інтенсивної експлуатації. Тому цей пристрій можна використовувати для автоматизації відкатних воріт великих промислових підприємств і логістично-складських комплексів з дуже інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги автоматики Roger KIT BH30/806

Автоматика Roger KIT BH30/806 повністю відповідає усім вимогам, які пред’являються до преміальних пристроїв автоматизації промислових відкатних воріт:

 • Швидкий та надійний монтаж;
 • Тривала та надійна робота в складних умовах промислових зон;
 • Безпечна експлуатація;
 • Комфортне управління;
 • Широкий набір функціональних можливостей при настройці індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привод Roger KIT BH30/806 під’єднується до відкатних воріт за допомогою зубчатої рейки. Остання до ворітного полотна приварюється, а з електроприводом вона з’єднується через його ведучою шестерінкою.

Для плавного, швидкого та безшумного руху відкатних воріт зубчата рейка з ведучою рейкою повинна з’єднуватись жорстко та без перекосів. Щоби добитись такого з’єднання, блок управління встановлюється на бетонну підставку, поверх якої закріплюється універсальна монтажна пластина. За допомогою цієї пластини коректується положення корпусу привода. Для цього у пластині є 6 отворів для кріпильних болтів. І саме по цим шести точкам й коректується положення привода. Таким чином наші монтажники добиваються правильного – максимально жорсткого й без перекосів – з’єднання зубчатої рейки з ведучою шестерінкою. В результаті автоматичні відкатні ворота Roger KIT BH30/806 рухаються плавно, швидко і безшумно.

Автоматика Roger KIT BH30/806 має увесь набір захисних систем, потрібних для тривалої безремонтної роботи в складних умовах промислових зон:

 1. Захист від агресивних факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус приладу, який має клас захисту IP54. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити руйнівного контакту води і пилюки з електродвигуном, електронної плати блока управління та з електричними контактами;
 2. Захист від перегрівання. Її забезпечував вбудований термостат, який примусово відключить роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад 110 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 3. Використання морозостійкої змазки зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 4. Вбудований випрямляч струму згладжує стрибки напруги в мережі в межах від 160 до 270 вольт.

Конструкція привода Roger KIT BH30/806 проста і тому надійна. Фактично, це компактний безщітковий електродвигун, який через понижуючий редуктор, черв’ячний вінт та приводний вал передає обертаючий момент на ведучу передачу. Ряд технічних рішень збільшило надійність роботи останнього:

 • Черв’ячний вінт загартований та відшліфований. Це зменшило рівень деформації деталі під навантаженням;
 • Усі підшипники кочення закрити заглушками, які виготовлені з промислових зносостійких полімерів. Тому усі підшипники у привода відносяться до класу необслуговуваних. Заглушки захищають термостійке змащення підшипників від засмічення пилом та брудом на усьому протязі служби пристрою;
 • Ведуча шестерня виготовлена із високоміцного сплаву сталі та бронзи. Це сплав стійкий до динамічних навантажень, які постійно виникають під час відкриття та закриття воріт.

Таким чином, навіть в складних умовах промислових зон, при експлуатації в режимі 24/7 автоматика Roger KIT BH30/806 прослужить вам до 15 років без будь-яких серйозних поломок.

Експлуатація автоматики для відкатних воріт Roger KIT BH30/806 повністю безпечна для людей і автотранспорту. Так, згідно з вимог Євросоюзу, пристрій оснащений захистом від затискань. Його забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з будь-якою перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і подає сигнал блоку управління. Отримавши цей сигнал, блок управління екстрено зупиняє електродвигун і включає реверсний режим.

Але щоб повністю виключити контакт автомобіля з важким 1000-кілограмовим ворітним полотном, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні відкатні ворота Roger KIT BH30/806 фотодатчики. Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з’єднуються між інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні дощ, ні туман, ні пилюка, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, фотодатчики блокують роботу електродвигуна. Блокування триватиме доти, доки фотодатчики знову не з'єднають інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, установка фотодатчиків повністю виключить можливість пошкодження автотранспорту важким 1000-кілограмовим ворітним полотном.

Також на автоматичні відкатні ворота Roger KIT BH30/806 можна встановити світлодіодну сигнальну лампу. Вона стане вам корисною, якщо виїзд із вашого підприємства виходить на жваву вулицю. Лампа вмикатиметься щоразу перед відкриттям воріт. Вона сигналізуватиме учасникам дорожнього руху, що зараз із воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в туман та крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, автоматичний привід Roger KIT BH30/806 оснащений самоблокуючим редуктором. Він блокує рух ворітного полотна у закритому та відкритому положенні. На випадок раптового вимкнення електроенергії передбачено простий механізм розблокування редуктора. Для цього ви в комплекті із пристроєм отримаєте спеціальний ключ. Його слід повернути на корпусі пристрою, після чого редуктор розблоковується, і ворота можна відкривати та закривати вручну.

Для підвищення комфортності використання автоматичних промислових воріт Roger KIT BH30/806 ми рекомендуємо додатково придбати та встановити фірмову акумуляторну батарею. Вона у періоди відсутності електрики виконуватиме функцію джерела безперебійного живлення, зберігаючи працездатність у електропривода. Тому вам не доведеться рухати важке 1000-кілограмове комірне полотно вручну.

Для керування автоматичними відкатними воротами Roger KIT BH30/806 на промислових підприємствах передбачений режим «Сторонній оператор». У цьому режимі команди на блок управління надходять від стороннього посту охорони. При цьому сам блок управління автоматики інтегрований у загальну систему безпеки підприємства. Також можна керувати роботою автоматичного приводу за допомогою персональних радіопультів. Але їх слід купувати окремо.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для надійної, комфортної та безпечної роботи автоматичних відкатних воріт Roger KIT BH30/806:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриються самостійно, без додаткової команди, через деякий період часу. Цей період можна виставляти в досить широкому діапазоні. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Режим «Пішохід». Ворота відчиняються не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей. Цю відстань можна виставляти вручну;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Ця функція захищає електродвигун від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 1000-кілограмового ворітного полотна. Для підвищення точності спрацьовування цієї функції у комплекті з пристроєм ви отримаєте магнітні кінцеві вимикачі. Вони відрізняються винятковою точністю роботи, яка не погіршується під час зледеніння, при сильному запиленні або після рясного снігопаду. Магнітні кінцеві вимикачі передають блоку управління дані про місцезнаходження ворітного полотна в кожний момент його руху.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Roger KIT BH30/806, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка приводу Roger KIT BH30/806 до найближчого відділення кур’єрської служби. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BH30/806 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

 • 29568 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger KIT BH30/806
Склад комплекту
Привід Roger BH30/805 1
Панель керування B70/1DC 1
Кінцеві вимикачі магн.
Приймач H93/RX22A/I, 433,92 МГц 1
Пульт д.к., 2-х канальний E80/ТХ52R/2, 433,92 МГц 2
Фотоелементи R90/F4ES 2
Сигнальна лампа FIFTHY/24 1
Характеристики
Макс. вага, кг 1000
Потужність (Вт) 200
Інтенсивність (%) 100
Ширина створки до, м 12
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 54
Відгуки Roger KIT BH30/806
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари