Автоматика для відкатних воріт Nice RB 600 BD KCE

Артикул: RB600BDKCE

Nice Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт Nice RB 600 BD KCE - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Привід для воріт Nice RB 600BDKCE

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити автоматику Nice для воріт RB 600BDKCE за найпривабливішою для вас вартістю. Пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна вага воротного полотна – 600 кг;
 • Максимальна ширина воротного полотна – 8 метрів.

Автоматичний електропривод Nice RB600BDKCE розрахований на середній режим експлуатації. Тому ми рекомендуємо використовувати цей пристрій для автоматизації відкатних воріт комерційних та промислових підприємств, для яких не характерна висока інтенсивність руху автотранспорту.

Переваги автоматики Nice RB 600 BD KCE

Автоматика Nice RB 600BDKCE відповідає всім вимогам, які пред'являються до преміальних пристроїв автоматизації відкатних воріт:

 • Швидкий та надійний монтаж на будь-який тип воріт;
 • Надійність та довговічність роботи у складних умовах промислових зон;
 • Безпека експлуатації;
 • Комфортність користування;
 • Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Nice Robus 600 BD KCE однаково легко та швидко приєднується до відкатних воріт з верхнім та нижнім типом монтажу. (При верхньому монтажі ворота рухаються по верхній напрямній консолі, при нижньому монтажі ворота рухаються по нижній напрямній рейці). В обох випадках електропривод до відкатних воріт кріпиться за допомогою зубчастої рейки. До відкатних воріт зубчаста рейка приварюється, а з електроприводом зчіпляється з його провідною шестернею.

Щоб відкатні ворота рухалися плавно, швидко і безшумно, зубчаста рейка має зчепитися з ведучою шестернею жорстко і без перекосів. Щоб досягти такого з'єднання, корпус приводу встановлюється на бетонну підставку, поверх якої закріплюється монтажна універсальна пластина. Завдання останньої – коригувати положення корпусу приводу, щоб досягти максимально правильного – жорсткого та без перекосів – з'єднання зубчастої рейки з провідною шестірнею.

Автоматичний привід Nice RB 600 BDKCE володіє всім необхідним, щоб працювати в складних умовах промислових зон довго і без серйозних поломок:

 1. Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус, що має клас захисту IP44. Корпус на всьому протязі служби пристрою захищає електромотор, механічні деталі, електронну плату блоку управління та електричні контакти від руйнівної дії пилу, бруду та дощових крапель;
 2. Вбудоване термореле забезпечує захист електродвигуна від перегріву. Якщо електродвигун нагріється понад 65 градусів, то термореле автоматично відключить роботу електродвигуна доти, доки той не охолоне. Після цього електродвигун включиться у роботу;
 3. Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою до температури -20 градусів;
 4. Вбудований випрямляч струму згладжує стрибки напруги в побутовій мережі від 160 до 270 вольт.

Конструкція електроприводу Nice RB 600BDKCE проста, тому надійна. Фактично, це компактний безщітковий електродвигун, який через знижувальний редуктор і сталевий приводний вал передає момент, що крутить, на провідну шестірню. Повертаючись в один або в інший бік, ведуча шестерня зсуває зубчасту рейку, а разом з нею відкриває та закриває відкатні ворота.

Ряд вбудованих захистів, а також проста та надійна конструкція електроприводу Nice Robus 600 KCE забезпечує йому величезний ресурс надійності – 100 тисяч циклів відкриттів та закриттів.

Експлуатація автоматичних воріт Nice RB 600 BD KCE повністю безпечна. Вони оснащені вбудованим захистом від затискань. Її забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко збільшується. Це фіксує енкодер та подає команду електродвигуну на різку зупинку та включення в нього реверсного режиму.

Також на автоматичні ворота відкатні Nice Robus 600 KCE можна встановити додаткові пристрої безпеки - фотодатчики і світлодіодну сигнальну лампу.

Пара фотодатчиків встановлюються перед воротами та з'єднуються один з одним інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні сніг, ні дощ, ні туман, ні пилюка. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, то фотодатчики відразу блокують роботу електродвигуна до тих пір, поки їх знову не з'єднають інфрачервоний промінь, а це станеться тільки тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.Якщо ворота вашого підприємства виходять на вулицю, то ми рекомендуємо на автоматичні відкатні ворота Nice Robus 600BDKCE встановити світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що зараз з воріт виїде автомобіль. Світло світлодіодної лампи добре помітне вночі, у складних погодних умовах і крізь листя дерев.

Керувати роботою автоматичних воріт Nice RB 600 BD KCE можна двома способами. По-перше, командами з віддалених постів охорони. При цьому блок управління автоматичних воріт може бути вбудований в централізовану систему безпеки підприємства. По-друге, командами персональних радіопультів. У комплекті з пристроєм ви отримаєте 2 персональні радіопульти. Але блок управління має функцію клонування. Ця функція дозволить збільшити кількість персональних радіопультів, команди яких розрізняє блок керування до 50 штук. Це дозволить роздати персональні радіопульти всьому керівному складу підприємства.

Редуктор приводу – самоблокуючий. Він блокує рух відкатних воріт у відкритому та закритому положенні. Редуктор самостійно, без автоматичних замків, зачиняє ворота. На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий спосіб розблокування редуктора. Для цього ви отримаєте у комплекті із пристроєм спеціальний ключ. Переверніть його в замку на корпусі приводу і редуктор розблокується, після чого ви зможете відкривати і закривати ворота вручну. Для підвищення комфортності експлуатації автоматичних воріт Nice RB 600 BD KCE в моменти відключеної електрики ми рекомендуємо підключити до електроприводу фірмову акумуляторну батарею. Вона при відключеній електриці буде виконувати роль джерела безперебійного живлення, і вам не доведеться відкривати та закривати важкі 600-кілограмові ворота вручну.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної, безпечної та безремонтної експлуатації автоматики для відкатних воріт Nice RB 600 BD KCE:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткової команди. У другому випадку ворота закриються лише після того, як отримають команду на закриття;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відчиняться на відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Активована дана функція захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці важкого 600-кілограмового комірця. Для підвищення точності роботи функції плавного старту та зупинки ви у комплекті з пристроєм отримаєте механічні кінцеві вимикачі. Вони під час руху воріт передаватиму блоку управління точне місце розташування ворітного полотна;
 4. Функція клонування персональних радіопультів;
 5. Виставляє швидкість відкриття воріт та зусилля, з яким електродвигун відкриватиме ворота.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Nice Robus 600 KCE, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка приводу Nice RB 600BDKCE до найближчого відділення кур'єрської служби. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної роботи.


Автоматика для відкатних воріт Nice RB 600 BD KCE доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 22458 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики Nice RB 600 BD KCE
Склад комплекту
Привід Nice RB 600 1
Панель керування з вбудованим приймачем 1
Пульт д.к., 3-х канальний ON3EBD 2
Фотоелементи EPMB 2
Сигнальна лампа ELDC 1
Характеристики
Макс. вага, кг 600
Максимальне зусилля (Н) 600
Потужність (Вт) 515
Робочий цикл (циклів/год) 40
Швидкість відкривання (м/с) 0.31
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Відгуки Nice RB 600 BD KCE
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари