Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BM30/400

Артикул: KITBM30400

Roger Італія


 • Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BM30/400

Купити Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BM30/400 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Roger KIT BM30 / 400 автоматика

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привід Roger KIT BM30/400 за найпривабливішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, що відповідають наступним граничним габаритними характеристикам:

 • Максимальна ширина воротного полотна – 8 метрів;
 • Максимальна вага воротного полотна – 500 кг.

Автоматичний електропривод Roger KIT BM30/400 розрахований на надзвичайно високу інтенсивність експлуатації. Тому ми рекомендуємо використовувати цей пристрій для автоматизації воріт комерційних та промислових підприємств з великою інтенсивністю руху автотранспорту (великі підприємства, складські комплекси тощо).

Переваги приводу Roger KIT BM30/400

Автоматика Roger KIT BM 30/400 повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до пристроїв автоматизації преміального рівня:

 • Легкий, швидкий та надійний монтаж на будь-який тип воріт;
 • Надійність та довговічність експлуатації у складних умовах промислових зон;
 • Безпека роботи;
 • Комфортність користування;
 • Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Електропривод Roger KIT BM30/400 приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Вона приварюється до комірного полотна, а з приводом зчіпляється через провідну шестерню останнього. Для плавного, швидкого та безшумного руху ворітного полотна зубчаста рейка повинна зчіпатися з провідною шестернею максимально жорстко і без перекосів.

Щоб досягти такого зчеплення, корпус приводу встановлюється на бетонну підставку, поверх якої закріплюється монтажна універсальна пластина. Остання коригує положення приводу таким чином, щоб досягти правильного зчеплення зубчастої рейки з провідною шестернею.

Автоматичний привід Roger KIT BM30/400 володіє всім необхідним для тривалої, безремонтної експлуатації у складних умовах промислових зон:

 1. Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує цільноалюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Він протягом усього служби пристрою захищає електродвигун, механічні деталі, плату блоку управління та електричні контакти від пилу та крапель води;
 2. Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле. Воно примусово відключить роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 3. Захист від стрибків напруги у мережі. Її забезпечує вбудований випрямляч електричного струму. Він згладжує стрибки напруги в межах від 160 до 270 вольт;
 4. Морозостійка мастило зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів.

Автоматичний привід Roger KIT BM30/400 має просту і тому надійну конструкцію. Фактично, це компактний безщітковий електродвигун, який передає момент, що крутить, через знижувальний редуктор і сталевий приводний вал на провідну шестірню. Керує роботою електроприводу плата блоку управління з вбудованим приймальним пристроєм.

Ряд вбудованих захистів, а також проста конструкція автоматики Roger KIT BM 30/400 забезпечує їй величезний ресурс надійності, що становить 100 тис. циклів відкриття та закриття.

Експлуатація автоматичних воріт Roger KIT BM 30/400 повністю безпечна для людей і автомобілів. Зокрема, електропривід оснащений захистом від затискань, який працює за принципом дверей ліфта. Електропривод має енкодер, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і подає команду електродвигуну на екстрену зупинку та включення в нього реверсного режиму.

Додатково на автоматичні відкатні ворота Roger KIT BM 30/400 можна встановити пристрої безпеки - фотоелементи та світлодіодну лампу.

Пара фотоелементів встановлюється безпосередньо перед брамою. Між собою фотоелементи з'єднані інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні пилюка, ні дощ, ні туман, ні снігопад. Інфрачервоний промінь може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, фотоелементи одразу блокують роботу електродвигуна. Блокування триває доти, доки інфрачервоний промінь знову не з'єднає фотоелементи.А це станеться тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Якщо ворота вашого підприємства виходять на вулицю, тоді ми рекомендуємо додатково підключити до електроприводу сигнальну світлодіодну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що зараз з воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, у складних погодних умовах і крізь листя дерев.

Редуктор приводу Roger BM30/400 – самоблокуючий. Редуктор блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. Для його розблокування, наприклад, при вимкненій електриці, у комплекті з пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Переверніть його у замку на корпусі приводу. Це розблокує редуктор і дозволить вам відкривати та закривати ворота вручну.

Для підвищення комфортності користування автоматичними відкатними воротами Roger KIT BM30/400 ми рекомендуємо підключити до них фірмову акумуляторну батарею. Вона при відключеній електриці виконуватиме функцію джерела безперебійного живлення, і вам не доведеться відкривати та закривати важке 600-кілограмове ворітне полотно вручну.

Керувати роботою автоматичних воріт Roger BM30/400 можна двома способами. По-перше, командами з дистанційного поста охорони. При цьому блок керування приводу може бути вбудований у загальну систему безпеки підприємства. По-друге, за допомогою персональних радіопультів. Стандартно в комплекті з пристроєм ви отримаєте 2 персональні радіопульти. Але завдяки функції клонування блоку керування їх число можна збільшити на 50 штук.Тому можна роздати персональні радіопульти всьому керівному складу підприємства.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної, безпечної та тривалої роботи автоматичних відкатних воріт Roger BM30/400:

 • Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткової команди. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 • Режим "Пішохід". Ворота відчиняться на відстань, необхідну для проходу людей;
 • Функція плавного старту та зупинки. Активована ця функція захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці 600-кілограмового комірця. У комплекті із пристроєм ви отримаєте механічні кінцеві вимикачі. Вони в кожний момент руху воріт передаватиму блоку управління точну інформацію про місцезнаходження ворітного полотна;
 • Функція клонування персональних радіопультів;
 • Виставляє швидкість відкриття воріт і зусилля, з яким електродвигун рухатиме ворітну стулку.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Roger BM 30/400, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу Roger KIT BM30/400 до найближчого відділення кур'єрської служби. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої та безремонтної роботи.


Автоматика для відкатних воріт Roger KIT BM30/400 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

  17325 грн

  15719 грн
Доставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger KIT BM30/400
Склад комплекту
Привід Roger BM30/304HS 1
Панель керування B70/1DC 1
Кінцеві вимикачі Мех.
Приймач H93/RX22A/I, 433,92 МГц 1
Пульт д.к., 2-х канальний E80/ТХ52R/2, 433,92 МГц 2
Характеристики
Макс. вага, кг 500
Потужність (Вт) 125
Інтенсивність (%) 100
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 24
Клас захисту (IP) 43
Відгуки Roger KIT BM30/400
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари