Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 KIT

Артикул:  P11501500004

BFT Італія


Купити Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 KIT - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика BFT TIZIANO 3620 KIT - надійність та довговічність від італійського виробника

В інтернет-магазині "Автоматика Ворот" продається автоматика BFT TIZIANO 3620 KIT. Цю автоматику преміального рівня ви можете купити за найкращими на ринку цінами.

Наш інтернет-магазин продає автоматику BFT BOTTICELLI SMART BT A850 KIT. Її ціна – найкраща в Україні.

Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 KIT: особливості та характеристики

Автоматика для гаражної брами BFT TIZIANO 3620 KIT повністю відповідає всім вимогам безпечної, надійної та комфортної роботи, що пред'являються до автоматичних приводів преміального рівня.

У монтажний комплект можна включити рейку збільшеної довжини. Це дозволяє встановлювати електропровід BFT TIZIANO 3620 KIT на гаражні отвори нестандартних розмірів. Купуючи пристрій у нашому інтернет-магазині, ми виконаємо всі необхідні монтажні роботи. Відгуки наших покупців свідчать, що наші монтажники виконують установку автоматичного приводу BFT TIZIANO 3620 KIT швидко, якісно та з мінімальними незручностями. І головне, при виконанні монтажних робіт ви не втрачаєте гарантійних зобов'язань виробника.  Гаражний електропривод BFT TIZIANO 3620 KIT отримав усі ті якості та функціональні можливості, якими повинні мати пристрої преміального класу. Зокрема, ця італійська автоматика:

Автоматика BFT KIT TIZIANO 3620
 • Надійна та безпечна в роботі;
 • Зручна в управлінні;
 • Має величезний ресурс надійності, який легко перевищує 10-річний термін;
 • Дозволяє легко налаштовувати індивідуальний режим роботи з безлічі параметрів;
 • Характеризується нескладними вимогами до проведення технічного обслуговування. Досить просто долити масла до необхідного рівня та оглянути рухомі деталі та елементи конструкції на предмет їхнього зносу.

Якщо ви виявили, що деякі деталі автоматичного електроприводу BFT TIZIANO 3620 KIT серйозно зносилися, обов'язково зверніться до нас. Ми виконаємо їх швидко, замінимо на оригінальні запчастини, що повністю відновить ресурс надійності пристрою.

У «Avtomatika Vorot» Ви також можете купити автоматику Alutech Levigato LG-800.

Привід BFT TIZIANO 3620 KIT- для яких воріт краще купити?

Італійський привід BFT TIZIANO 3620 KIT сумісний з секційним та підйомно-поворотним  полотном. Електромотор гаражної автоматики створює максимальне зусилля в 600 Н. Його виявляється достатнім, щоб піднімати та опускати суцільне сталеве підйомно-поворотне полотно. Але все ж таки краще встановлювати цю модель на класичні секційні ворота. У цьому випадку автоматичний електропривод BFT TIZIANO 3620 KIT продемонструє максимально тривалий міжремонтний період експлуатації. В інтернет-магазині «Avtomatika Vorot» (Україна) ви можете замовити та інші моделі гаражної автоматики від італійської компанії БФТ. Зокрема, в Черкасах продається автоматика Came VER-1.

Переваги експлуатації автоматики BFT TIZIANO 3620 KIT

Автоматика для гаражних воріт BFT KIT TIZIANO 3620 має наступні експлуатаційні переваги:

Легкий та простий монтаж

Монтаж приводу BFT TIZIANO 3620 KIT встановлюється з однаковою легкістю і на секційні та підйомно-переворотні ворота.

Конструкція електроприводу полегшує та прискорює монтажні роботи. Так, кінцевий вимикач, механічний обмежувач та панель управління встановлені безпосередньо сам у привід та його спрямовуючу шину. Остання виготовлена ​​із міцної оцинкованої сталі. У неї є жолоб, в який укладаються електричні кабелі. Таке технічне рішення виключає необхідність штребеліровать стіни для підключення автоматики до електроживлення.

Надійність та довговічність роботи

Гаражна автоматика BFT TIZIANO 3620 KIT – це виключно надійний та довговічний пристрій. При виконанні регулярного технічного обслуговування, заміні олії та зношених деталей воно легко прослужить вам понад 20 років.

Привод BFT KIT TIZIANO 3620

Така довговічність і надійність було досягнуто за рахунок наступних технічних рішень:

 1. Електропривод і блок управління поміщені в міцний сталевий корпус, що має захист IP20. Він протягом всієї служби пристрою надійно захищає його електромеханічну частину від пилу та випадкових пошкоджень.
 2. Блок управління та електродвигун захищені від стрибків напруги в мережі від 160 до 270 вольт.
 3. Функція плавного старту та зупинки руху ворітного полотна оберігає від ударних навантажень не тільки напрямні та електродвигун, а й секційні гаражні ворота.

Безпека експлуатації

Автоматичні гаражні воріт BFT TIZIANO 3620 KIT повністю відповідають усім вимогам та стандартам безпечної експлуатації, що діють на території Євросоюзу.:

 1. Вбудований захист затискання. При дотику ворітного полотна з будь-якою перешкодою блок управління відразу подає команду електродвигуну на екстрену зупинку і включення в нього реверсного режиму.
 2. Можливість встановлення фотодатчиків. Ці пристрої не дозволять в принципі коміру подряпати корпус вашого автомобіля. Якщо ви невдало зупинили машину під автоматичними воротами, то фотодатчики просто заблокують їхню роботу доти, поки ви не від'їдете на безпечну відстань.
 3. Також можна встановити на гаражні ворота проблискову світлодіодну сигнальну лампу. Ми її рекомендуємо встановити, якщо ваш виїзд з вашого гаража виходить безпосередньо на проїзну частину. Лампа буде автоматично вмикатися щоразу під час відкриття воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що ви збираєтеся виїхати на дорогу.
 4. Захист від розриву тросів полотна воріт. Якщо підйомні троси обірвуться, то передбачено механізм екстреного блокування падаючих воріт. Принцип дії схожий на механізм ременів безпеки автомобіля. Якщо швидкість опускання виявиться вищою за максимально допустиму, спрацьовують грузики, які жорстко стопорять рух  полотна воріт.
 5. Захист від раптового відключення напруги мережі. На цей випадок передбачено простий механізм розблокування приводу за допомогою спеціального ключа, який ви отримаєте у комплекті із пристроєм. Після цього ворітне полотно можна піднімати і опускати вручну.

Комфорт користування

Гаражна автоматика BFT TIZIANO 3620 KIT дуже зручна та комфортна в експлуатації:

 1. Її налаштування індивідуальної роботи зберігаються після раптового вимкнення електрики.
 2. Управління електроприводом виконується за командами компактних радіобрелків. Радіус їхньої дії можна значно збільшити, придбавши в нашому інтернет-магазині зовнішню антену.
 3. Електродвигун запитується від постійної напруги 24 В. Це дозволяє з великою точністю і в малих діапазонах змінювати швидкість відкриття гаражних воріт.
 4. Протягом експлуатації приводи ворота будуть відкриватися і закриватися практично безшумно.
 5. Завдяки наявності електронних кінцевих вимикачів, кінцеве положення закритих гаражних воріт можна коригувати з допуском ±1 мм. Це повністю виключить можливість появи протягів у гаражі.

Широкі функціональні можливості

Блок управління VENERE B GDA підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної та безпечної експлуатації гаражної автоматики БФТ Тизіано 3620 КІТ:

 • Автоматичний та напівавтоматичний режими роботи;
 • Часткове відкриття ворітного полотна для проходу людини (режим «Пішохід»);
 • Функція плавного старту та зупинки;
 • Фірмова функція D-Track. Автоматична корекція зусилля, з яким піднімає воріт електродвигун, залежно від сезону року. Влітку зусилля зменшується, а взимку, навпаки, збільшується, щоб ефективніше долати опір підмерзлого мастила;
 • Выставление скорости, с которой будут открываться гаражные ворота;
 • Виставляє тимчасову паузу, після якої ворота закриються в автоматичному режимі;
 • Функція самодіагностики.

Програмування індивідуальної роботи автоматичних воріт виконується інтуїтивно зрозумілим алгоритмом. Вводити команди керування і параметри, що задаються, можна двома способами.

По-перше, через dip-перемикачі, розташовані під корпусом блоку керування. У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть дублюватися на невеликому цифровому екрані. На останній виводитимуться результати самодіагностики. По-друге, за допомогою персональних радіопультів У цьому випадку всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, будуть передаватися по зашифрованому радіоканалу. Шифрування проводиться за динамічним кодом, що повністю виключає можливість зламування коду шифрування всіма існуючими програмно-апаратними засобами.

Вигідна вартість придбання

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» пропонує вам користуватися ще однією перевагою. Це найвигідніша в Україні ціна автоматики BFT TIZIANO 3620 KIT.  Але ми не просто вам пропонуємо купити автоматику BFT TIZIANO 3620 KIT за найпривабливішою вартістю. Ще наші спеціалісти зроблять монтаж автоматичних гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 KIT у вашому гаражі.  Надалі ми готові виконувати гарантійне, післягарантійне та регламентне обслуговування автоматичних гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 KIT.


Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 KIT доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 8448 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики BFT TIZIANO 3620 KIT
Склад комплекту
Привід BFT TIZIANO 1
Панель керування VENERE B GDA 1
Направляюча з ланцюгом 3620 мм
Приймач вбудований
Пульт д.к., 2-х канальний MITTO B RCB 2 2
Характеристики
Висота воріт (м) 3.0
Максимальне зусилля (Н) 600
Площа воріт (м.кв.) 10
Інтенсивність (%) 30
Живлення (V) 24
Клас захисту (IP) 20
Відгуки BFT TIZIANO 3620 KIT
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари