Автоматика для гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F

Артикул: LG-600F

Alutech


Купити Автоматика для гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика Alutech Levigato LG-600F - доступне рішення для автоматизації секційних воріт

В інтернет-магазині Avtomatika Vorot (Україна) продається автоматика Alutech Levigato LG-600F. У нас цю автоматику преміального рівня ви можете купити за найкращими розцінками.

У нас ви можете купити привід Alutech Levigato LG-500. Його ціна вас здивує своєю доступністю.

Автоматика для гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F - огляд нової моделі від виробника.

Автоматика Alutech Levigato LG-600Fу

Автоматика для секційних гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F – це середня модель у модельному ряду гаражної автоматики виробника. Вона може бути використана як засіб автоматизації гаражів, як прибудованих до будинку, так і як окремо побудовані будівлі.

У комплект приводу включені монтажні пристрої для швидкої та надійної установки електроприводу Alutech Levigato LG-600F. Купуючи секційний привод у нашому інтернет-магазині, ми візьмемо на себе всі монтажні роботи.

Відгуки наших покупців свідчать, що наші монтажники виконують усі необхідні монтажні роботи швидко, якісно та з мінімальними незручностями. При цьому вони не втрачають гарантії виробника, як це обов'язково станеться при монтажі електромеханічного секційного приводу Alutech Levigato LG-600F.

У нашому каталозі ви можете купити автоматику Alutech Levigato LG-800 – найстаршу модель виробника.

Привід Alutech Levigato LG-600F: рекомендації щодо використання

Привід Alutech Levigato LG-600F володіє всім необхідним набором функціональних можливостей, щоб забезпечити тривале, безпечне та зручне користування автоматичними гаражними секційними воротами.

Автоматика Alutech Levigato LG-600F:

 • Абсолютно безпечна в експлуатації. Привід має вбудовані захисти від затискання людини або автомобіля в проємі. Ми рекомендуємо встановити фотоелементи. Вони не дозволять секційним воротам пошкодити лакофарбове покриття Вашого автомобіля;
 • Комфортна. Робота автоматики для секційних воріт Alutech Levigato LG-600F підпорядковується командам персональних пультів. Ви отримаєте в комплекті з пристроєм 2 пульта;
 • Привід LG-600F має простий алгоритм налаштування індивідуальної роботи. Блок управління дозволяє налаштовувати роботу автоматики у широкому діапазоні функціональних можливостей. Ви можете вибирати режими роботи, швидкість відкриття секційного полотна, різні часові паузи та ін. Програмування виконується за допомогою спеціальних dip-перемикачів. Всі команди та параметри, що задаються, дублюються на вбудованому цифровому екрані;
 • Економічна. Цією перевагою скористаються власники теплих гаражів. Гаражна автоматика дозволить їм заощадити на опаленні..

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» пропонує Вам замовити в Черкасах продукцію італійських компаній, що випускають гаражну секційну автоматику преміального рівня. Так, у нас продається автоматика BFT KIT TIZIANO 3620 за найкращою в Україні вартістю.

Привод Alutech Levigato LG-600F

Переваги автоматики Alutech Levigato LG-600F

Автоматика для гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F має такі експлуатаційні переваги:

Легкість виконання монтажних робіт

Наші фахівці виконують монтаж приводу Alutech Levigato LG-600F і налаштування індивідуальної роботи протягом декількох годин, після чого ви вже зможете користуватися автоматичними гаражними воротами.

Крім стандартного монтажного набору, у нас ви можете додатково замовити рейки з ланцюгом або зубчатим ременем.

Надійність та довговічність роботи приводу LG-600F

Гаражна автоматика Alutech Levigato LG-600F – це дуже надійна та довговічна техніка, здатна вам прослужити понад 20 років.

Такий величезний термін служби техніки було досягнуто за рахунок наступних технічних рішень:

 • Мотор-редуктор має дуже великий експлуатаційний ресурс, що досягає 30 тис. циклів відкриття-закриття.
 • Напрямні та електродвигун виготовлені з високоміцних сортів сталі, стійкі до механічних деформацій та пошкоджень.
 • Блок управління секційного приводу має функцію плавного старту та зупинки. Ця функція оберігає і сам електродвигун, і секційні гаражні ворота від руйнівних навантажень, що виникають при різкому початку руху і різкій її зупинці.
 • Безпека експлуатації

  Автоматичні гаражні ворота Alutech Levigato LG-600F повністю відповідають усім вимогам та стандартам безпечної експлуатації, що діють у країнах Євросоюзу:

  1. Захист від затискання. Якщо секційні гаражні ворота при опусканні вниз зіштовхнуться з будь-якою перешкодою, блок управління відразу дасть команду електродвигуну на екстрену зупинку і включення в нього реверсного режиму. Чутливість блоку управління така, щоб він здатний розпізнати зіткнення комірного полотна зі ступнею або пальцями.
  2. Можливість встановлення фотодатчиків. Ці пристрої не дозволять гаражним воротам пошкодити в принципі корпус автомобіля. Якщо ви невдало зупинили свою машину, фотоелементи просто не дозволять ворітному полотну опуститися вниз, доки ви не від'їдете на безпечну відстань.
  3. Також можна підключити до автоматичних гаражних воріт світлодіодну сигнальну лампу. Ми рекомендуємо це зробити, якщо виїзд вашого гаража виходить одразу на проїзну частину. При відкритті гаражних воріт лампа автоматично вмикається при відкритті ворітного полотна, сигналізуючи учасником дорожнього руху, що ви незабаром виїдете на дорогу.

  Комфорт користування

  Автоматичні гаражні ворота Алютех Левігато ЛГ-600Ф не тільки безпечні, але й комфортні в експлуатації:

   1. Управління роботою гаражної автоматики для воріт Алютех здійснюється за допомогою персональних пультів. Радіус їхньої дії можна значно розширити, придбавши в нашому інтернет-магазині зовнішню антену.
   2. Для облегчения настройки индивидуальной работы все востребованные алгоритмы введения режимов и функций вынесены непосредственно на корпус устройства. Также все вводимые команды и задаваемые параметры будут дублироваться на встроенном экране.
   3. Конечную точку закрытия воротного полотна можно регулировать с допуском ±1 миллиметр. Такая точность закрытия полностью исключит появление сквозняков в гараже.
   4. В комплект гаражной автоматики включена светодиодная осветительная лампа. Она будет автоматически включаться в момент открытия воротного полотна или по команде с персонального радиобрелка. Выключаться лампа также будет автоматически по команде блока управления или же по команде радиобрелка.
   5. При отключенном электричестве предусмотрен простой способ принудительной разблокировки механизма электропривода при помощи специального ключа, который вы получите в комплекте с устройства. После разблокировки привода воротное полотно поднимается и опускается вручную.
   6. Если у вашего гаража отсутствует посторонний выход, тогда мы рекомендуем дополнительно приобрести фирменную аккумуляторную батарею Алютех. Она будет служить для привода источником бесперебойного питания.

   Широкі функціональні можливості

   Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної та безпечної роботи автоматичного приводу:

   Автоматика для ворот Alutech Levigato LG-600F
  1. Автоматичний або напівавтоматичний режим роботи;
  2. Часткове відкриття ворітної стулки для проходу людини (режим «Пішохід»). Висоту підйому ворітного полотна можна відрегулювати під ваше зростання;
  3. Перевірка та корекція кінцевої точки закриття ворітного полотна. Цю функцію блок управління виконує через кожні 100 циклів відкриття-закриття воріт;
  4. Встановлює швидкість і зусилля, з якими електромотор підніматиме ворітне полотно;
  5. Виставлення тимчасових пауз, після яких ворітне полотно закриється в автоматичному режимі, а лампа освітлення – вимкнеться.
  6. Вигідна вартість придбання цього товару

   Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" пропонує Вам скористатися ще однією перевагою. Це найвигідніша в Україні ціна автоматики Alutech Levigato LG-600F.Але ми не просто Вам пропонуємо купити автоматику Alutech Levigato LG-600F за найпривабливішою вартістю. Ще наші фахівці зроблять у Вашому гаражі монтаж автоматичних гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F, а надалі ми готові виконувати гарантійне, післягарантійне та регламентне обслуговування приводу автоматичних гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F.


   Автоматика для гаражних воріт Alutech Levigato LG-600F доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

   • 6305 грн  - є в наявності   Доставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
   Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
   Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
   Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
   Комплект поставки та характеристики Alutech Levigato LG-600F
   Склад комплекту
   Привід 1
   Панель керування 1
   Приймач 1
   Пульт д.к., 4-х канальний AT-4N 2
   Характеристики
   Площа воріт (м.кв.) 8.4
   Швидкість відкривання (м/с) 0.2
   Інтенсивність (%) 50
   Живлення (V) 220
   Ресурс (циклів) 30 000
   Габарити
   Вага, кг 6.3
   Відгуки Alutech Levigato LG-600F
       Погано           Добре
   captcha


   Рекомендовані товари