Автоматика для розпашних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit

Артикул: R93533900002

BFT Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для розпашних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привід BFT ATHOS AC A25 Base за найпривабливішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких розпашних воріт, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 2,5 метра;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 700 кг.

Автоматичний привід BFT ATHOS AC A25 Base kit призначений для низькосереднього режиму експлуатації. Тому його оптимально застосовувати для автоматизації воріт приватних домогосподарств. Втім, його можна також використовувати й для автоматизації воріт тих комерційних та промислових підприємств, для яких не характерний інтенсивний рух автотранспорту.

Переваги автоматики BFT ATHOS AC A25 Base kit

Автоматика BFT ATHOS AC A25 kit відповідає всім вимогам, що пред'являються до преміального класу автоматики для розпашних воріт:

 1. Легкий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпечна для людей та автотранспорту робота;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід BFT ATHOS AC A25 kit відноситься до телескопічного типу. Він відкриває та закриває ворота за рахунок висувного штиря. При закритих воротах штир висунуто з корпусу, при відкритих воротах штир засунуто у корпус. При такому способі відкриття воріт корпус приводу має бути розташований максимально близько до опорних стовпів.

Наші монтажники закріплюють корпус ворітної автоматики безпосередньо на поверхню ворітної стулки, а кінець висувного штиря прикріплюється до опорного стовпа. Такий спосіб монтажу дозволяє надійно закріпити корпус до будь-якої ворітної стулки (металевої, дерев'яної або пластикової), а штир закріпити до стовпа металевого, цегляного або складеного з дикого каменю.

Цей спосіб монтажу підходить для воріт, що відкриваються як у двір, так і на вулицю. При цьому і приводи, і блок управління (він кріпиться окремо від приводів) перебуватиме всередині огородженої території, що виключить доступ до них сторонніх осіб.

Конструкція електроприводу BFT ATHOS AC A25 Base kit розрахована на довготривалу безремонтну роботу в режимі 24/7. Основний елемент приводу – це компактний електродвигун, який передає обертаючий момент через знижувальний редуктор на черв'ячну передачу. Її обертання в той чи інший бік призводить до висування або засування штиря і, як наслідок, відкриття і закриття воріт.

Додатково підвищує надійність роботи ворітної автоматики ряд вбудованих захистів:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує цільно алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього захисту достатньо, щоб повністю виключити руйнівний контакт води та пилу з електродвигуном та блоку керування;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудований термостат. Він примусово вимкне електродвигун, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електромотор автоматично включиться у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Перетворювач струму зі змінного на постійний захищає електродвигун від стрибків напруги в мережі.

Проста та надійна конструкція приводу, ряд вбудованих захистів забезпечують автоматиці BFT ATHOS AC A25 Base kit величезний ресурс надійності. Без серйозних поломок вона прослужить вам у режимі 24/7 до 15 років.

Робота автоматичних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit повністю безпечна для людей і автотранспорту. Відповідно до вимог Євросоюзу, кожен привід оснащений енкодером. Він відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітна стулка торкається перешкоди, сила струму зростає. Це фіксує енкодер і передає сигнал блоку управління. Той відразу стопорить роботу електродвигунів на обох приводах і включає реверсний режим.

Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта:

 1. Якщо ворітна стулка торкається перешкоди під час відкриття, ворота зупиняються, а потім починають зачинятися;
 2. Якщо ворітна стулка стикається з перешкодою під час закриття, ворота зупиняються, а потім починають відчинятися.

Щоб повністю виключити контакт вашого автомобіля з ворітними стулками, ми рекомендуємо встановити на автоматичні розпашні ворота BFT ATHOS AC A25 Base kit фотодатчики. Їх слід встановити 4 штуки – два фотодатчики відповідатимуть за безпечне відкриття, а ще два – за безпечне закриття. Тому перша пара встановлюється з боку відкриття ворітних стулок, а друга пара – з протилежного боку.

Між собою фотодатчики з'єднуються інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні сніг, ні дощ. Його може перервати лише корпус автомобіля. Тому перед відкриттям воріт блок керування перевіряє стан відповідних фотодатчиків. Якщо їх не з'єднує інфрачервоний промінь, то блок управління блокує відкриття воріт, оскільки ворітна стулка, що відкривається, може пошкодити автомобіль. Перед закриттям блок керування перевіряє стан фотодатчиків, які відповідають за безпеку цього процесу. Якщо між ними відсутня інфрачервоний промінь, то блок керування блокує закриття, оскільки ворітні стулки, що закриваються, знову ж таки, можуть пошкодити автомобіль.

Блокування руху воріт відбуватиметься доти, доки контрольну пару фотодатчиків знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, установка фотодатчиків повністю унеможливить пошкодження вашого автомобіля ворітними стулками.

Якщо виїзд з вашого гаража або підприємства виходить на вулицю зі жвавим рухом автотранспорту, тоді ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні розпашні ворота BFT ATHOS AC A25 kit світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та учасникам дорожнього руху, що зараз відкриються воротні стулки та на дорогу виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в туман і крізь листя дерев.

Згідно з правилами Євросоюзу, редуктор у приводу BFT ATHOS AC A25 Base kit – самоблокуючий. Він блокує ворітну стулку у відкритому та закритому положенні. Міцність редукторного механізму така, що він надійно утримує ворітні стулки в нерухомості навіть під ураганними поривами вітру. Також редукторні механізми самостійно без допомоги додаткових замків замикає ворота.

На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий спосіб примусового розблокування редуктора. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор заблокується і ворота можна відкривати та закривати вручну.

Керувати роботою автоматичних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit ви будете за допомогою персональних радіопультів. Вони мають стійкий радіус прийому – 50 метрів. Але його можуть зменшувати міська забудова, рельєф місцевості та крони дерев. Для збільшення радіусу передачі команд управління радіопультом ви можете придбати зовнішню антену.

Якщо автоматичний привід BFT ATHOS AC A25 Base kit встановлений на промислові розпашні ворота, то блок управління має режим «Сторонній оператор». При його активації команди управління будуть надходити від віддаленого поста охорони, а блок управління буде інтегрований у загальну систему безпеки підприємства.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної, надійної та безпечної роботи автоматичних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit:

 • Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. Його можна змінювати за допомогою блоку керування. У другому випадку ворота закриються лише після отримання відповідної команди;
 • Режим "Пішохід". Ворітні стулки відкриваються не повністю, лише на відстань, необхідну проходу людей;
 • Функція «Хвіртка». Її слід активувати, якщо в одній з ворітних стулок прорізана хвіртка. При активації цієї функції блок керування заблокує відкриття воріт із відкритою хвірткою;
 • Режим «Сторонній оператор». Активується у приводів, встановлених на розпашних воротах комерційних та промислових підприємств;
 • Функція плавного старту та зупинки. Вона захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці ворітних стулок;
 • Визначення швидкості відкриття воріт. Оскільки електродвигун запитується від постійного струму, швидкість відкриття воріт можна виставляти з дуже високою точністю.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу BFT ATHOS AC A25 Base kit, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка приводу BFT ATHOS AC A25 Base . Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для розпашних воріт BFT ATHOS AC A25 Base kit доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 15184 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики BFT ATHOS AC A25 Base kit
Склад комплекту
Привід BFT ATHOS A25 2
Панель керування ALENA SW2 1
Кінцеві вимикачі -
Приймач CLONIX 2E 1
Пульт д.к., 2-х канальний MITTO B RCB 2 1
Характеристики
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 2.5
Живлення (V) 230
Максимальна вага створки (кг) 700
Час відкриття (с) 14
Відгуки BFT ATHOS AC A25 Base kit
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари