Автоматика для відкатних воріт Steelon ANT 500

Артикул: ANT500

Steelon Польща


Купити Автоматика для відкатних воріт Steelon ANT 500 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Металева шестерня
Опис товару

Автоматика для відкатних воріт Steelon ANT 500

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод Steelon ANT 500. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких відкатних воріт, які відповідають таким граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 6 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 600 кг.

Автоматичний електропривод Steelon ANT 500 розрахований на середню інтенсивність експлуатації – до 6 циклів відкриття за годину. Даний пристрій може бути використаний для автоматизації воріт приватних домогосподарств та воріт комерційних та промислових підприємств з малоінтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги автоматика Steelon ANT 500

Автоматика Steelon ANT 500 – це преміальний пристрій автоматизації воріт, що має наступний набір переваг:

 1. Швидкий, надійний та якісний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація, в т.ч., та у складних умовах промислових зон;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний електропривод Steelon ANT 500 приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Її ви отримаєте у комплекті з пристроєм. Розміри її зубців точно збігаються з розмірами зубців провідної шестерні, якою вона приєднується до приводу. До ворітного полотна зубчата рейка просто приварюється.

Щоб відкатні ворота рухалися плавно, швидко та безшумно, зчеплення зубчастої рейки та ведучої шестерні має бути максимально жорстким та без перекосів. Для досягнення такого зчеплення, наші монтажники встановлюють електропривод на бетонну підставку, поверх якої закріплюється універсальна монтажна пластина. Вона має шість кріпильних отворів. За допомогою останніх і регулюється положення корпусу, а разом з ним і зчеплення зубчастої рейки з шестернею.

Автоматичний привід для відкатних воріт Steelon ANT 500 має всі необхідні захисти для тривалої безремонтної експлуатації:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити проникнення всередину пилу та крапель вологи й захистити електродвигун, рухливі деталі, електронну плату блоку управління та електричні контакти від абразивної та корозійної руйнації;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує термореле, що самовідновлюється. Воно примусово відключає електродвигун від електроживлення, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання двигун включиться у роботу;
 • Застосування морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою до температури -20 градусів;
 • Випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі в діапазоні від 160 до 270 вольт.

Автоматичний електропривод Стілон АНТ 500 має просту та надійну конструкцію. Компактний і потужний електродвигун передає обертаючий момент через понижувальний редуктор, черв'ячну передачу і приводний вал на провідну шестірню. Всі рухомі деталі виготовлені із високолегованої сталі. Всі деталі додатково загартовані та відшліфовані на високоточних металообробних верстатах із ЧПУ. Провідна шестерня виготовлена ​​із сплаву сталі та бронзи. Цей сплав демонструє високу стійкість до динамічних навантажень, що виникають під час руху ворітного полотна.

Проста та надійна конструкція, ряд вбудованих захистів забезпечують автоматику Steelon ANT 500 величезний запас міцності. Вона прослужить вам без серйозних поломок понад 10 років.

Робота автоматичних відкатних воріт Steelon ANT 500 повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматика Steelon ANT 500 оснащена вбудованим захистом від затискань. Її забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна.

Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє блок управління. Отримавши цей сигнал, блок керування екстрено зупиняє електродвигун і включає реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити можливість контакту ворітного полотна з корпусом автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні відкатні ворота Steelon ANT 500 фотодатчики.

Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Останній не зможуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, то фотодатчики блокують роботу електродвигуна доти, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю виключить можливість пошкодження вашого автомобіля важкими 600-кілограмовими відкатними воротами.

Якщо виїзд з вашого підприємства виходить на пожвавлену вулицю, тоді ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні відкатні ворота Steelon ANT 500 світлодіодну сигнальну лампу. Вона буде включатися щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та водіям, що зараз із воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в туман та крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, редуктор у приводу Steelon ANT 500 – самоблокуючий. Він блокує рух відкатних воріт у відкритому та закритому положеннях. Для його примусового розблокування, наприклад, при вимкненій електриці, ви отримаєте у комплекті з пристроєм спеціальний ключ. Переверніть його в замку на корпусі пристрою, редуктор розблокується і ви зможете відкривати та закривати ворота у ручному режимі.

Щоб підвищити комфортність користування автоматикою відкатних воріт Steelon ANT 500, ми рекомендуємо додатково підключити до них акумуляторну батарею. Вона у періоди відсутності електрики виконуватиме функції джерела безперебійного живлення. Завдяки акумулятору автоматичний привід збереже свою працездатність і вам не доведеться рухати вручну важке 600-кілограмове ворітне полотно.

Роботою автоматики для відкатних воріт Steelon ANT 500 можна керувати двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Їх ви отримаєте у комплекті з пристроєм 2 штуки. Цей спосіб є оптимальним для управління воротами приватних домогосподарств. По-друге, за допомогою режиму "Сторонній оператор". Після активації цього режиму команди керування можна надсилати з дистанційного поста охорони.

Блок управління підтримує всі функції та режими, які забезпечують безпечну, надійну та комфортну роботу автоматичних відкатних воріт Стілон АНТ 500:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриваються самостійно, без отримання додаткової команди на закриття, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відчиняться не повністю, лише з відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 600-кілограмового комірця. Для точного спрацьовування цієї функції ви в комплекті з пристроєм отримаєте магнітні кінцеві вимикачі. Вони при кожному відкритті та закритті воріт передаватиму блоку управління дані по місцезнаходженню ворітного полотна в кожний момент його руху. Точність передачі даних магнітними кінцевими вимикачами зберігається у найскладніших погодних умовах - після рясних снігопадів і при зледеніння вимикачів;
 4. Режим "Сторонний оператор";
 5. Виставлення швидкості відкриття воріт. Блок управління автоматично виставляє зусилля у електромотора, з яким рухає ворітне полотно, залежно від температури навколишнього повітря.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна автоматики Steelon ANT 500, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку автоматики Steelon ANT 500. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Steelon ANT 500 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

  8221 грн

  7375 грн
Доставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики Steelon ANT 500
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування з вбудованим приймачем 1
Кінцеві вимикачі Магнітні
Пульт д.к., 4-х канальний NV-4 2
Характеристики
Макс. вага, кг 600
Потужність (Вт) 280
Швидкість відкривання (м/с) 13
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 6
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Вага (кг) 14
Відгуки Steelon ANT 500
    Погано           Добре
captcha

Інструкція Steelon ANT 500 (PDF)

Рекомендовані товари