Автоматика для відкотних воріт TMT HUSKY-700

Артикул: HUSKY700

TMT Китай


Купити Автоматика для відкотних воріт TMT HUSKY-700 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт TMT HUSKY-700

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привід TMT HUSKY-700 за найвигіднішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 8 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 700 кг.

Автоматичний електропривід TMT HUSKY-700 розрахований на низьку інтенсивність експлуатації – до 6 циклів відкриття за годину (кожне відкриття через 10 хвилин). Тому цей пристрій може бути встановлений на ворота приватних домогосподарств і на ворота комерційних та промислових підприємств, для яких не характерний інтенсивний рух автотранспорту.

Переваги автоматики TMT HUSKY-700

Автоматика TMT HUSKY-700 повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються до преміальних пристроїв автоматизації відкатних воріт:

 1. Простота та надійність монтажних робіт;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека;
 4. Комфортне користування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід TMT HUSKY-700 приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Остання до ворітного полотна приварюється, а до приводу приєднується через зубчасту рейку останнього.

Для плавного, швидкого та безшумного руху ворітного полотна зубчаста рейка має бути з'єднана з провідною шестернею максимально жорстко та без перекосів. Щоб досягти такого з'єднання, наші монтажники встановлюються корпус приводу на бетонну підкладку, поверх якої закріплюється монтажна універсальна пластина. В останній є 6 отворів, за їх допомогою регулюється положення корпусу приводу і досягається максимально жорстке і без перекосів з'єднання зубчастої рейки з шестернею.

Автоматика TMT HUSKY-700 має цілий ряд вбудованих захистів, необхідних для тривалої безремонтної експлуатації:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом IP54. Цей клас захисту виключає проникнення пилу та крапель води під корпус пристрою;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Воно при нагріванні електромотора понад 65 градусів відключає його від електроживлення. Після остигання електроживлення відновлюється і електромотор знов починає працювати;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає у електроприводу працездатність до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та електронну плату блоку керування від стрибків напруги в електромережі.

Автоматичний електропривід TMT HUSKY-700 має просту і тому надійну конструкцію. Електродвигун передає обертаючий момент на ведучу шестерню через редуктор, черв'ячну передачу і приводний вал. Всі ці деталі пройшли загартування та шліфування на металообробних верстатах з ЧПУ. Всі підшипники оснащені прогумованими заглушками, що робить їх необслуговуваними на всьому протязі служби приводу. Його провідна шестерня виготовлена ​​зі сплаву сталі та бронзи. Цей сплав має підвищену міцність до деформацій і зламів, які виникають при постійній роботі під навантаженням, що виникають при контакті зубчастою рейкою.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція, додаткова обробка всіх рухомих деталей забезпечили приводу TMT HUSKY-700 величезний ресурс надійності. Пристрій прослужить вам без будь-яких серйозних поломок більше 10 років.

Робота автоматичних воріт TMT HUSKY-700 повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматичний відкатний привід оснащений вбудованим захистом від затискань. Його забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Коли ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко збільшується. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління.

Блок управління, отримавши сигнал від енкодера, екстрено зупиняє роботу електродвигуна, а потім включає реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити контакт ворітного полотна з автомобілями, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику для відкатних воріт TMT HUSKY-700 фотодатчики. Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами і з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні сніг, ні дощ. Його може перервати лише корпус автомобіля.

Якщо таке відбувається, фотодатчики блокують роботу електромотора доти, поки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю унеможливить пошкодження автомобілів ворітним полотном.

Якщо виїзд з вашого підприємства виходить на вулицю, ми радимо додатково встановити на автоматичні ворота TMT HUSKY-700 світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься перед кожним відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та водіям, що зараз з воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в густий туман і крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, у автоматичного приводу TMT HUSKY-700 редуктор – самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у закритому та відкритому положенні. У разі вимкненої електрики передбачений простий спосіб розблокування. Для цього ви в комплекті із пристроєм отримаєте спеціальний ключ. Щоб розблокувати редуктор, цей ключ треба просто повернути в корпусі приводу.

Для підвищення комфортності користування автоматичними воротами відкатними TMT HUSKY-700 ми радимо додатково встановити акумуляторну батарею. Вона в періоди відсутності електрики виконуватиме функцію джерела безперебійного живлення, зберігаючи працездатність автоматичного електроприводу.

Керувати роботою автоматики для відкатних TMT HUSKY-700 можна двома способами. По-перше, за допомогою персонального радіопульта. Цей спосіб оптимальний для воріт приватних домогосподарств. По-друге, за командами з віддаленого поста охорони. Для цього необхідно активувати режим "Сторонній оператор". Цей режим є оптимальним для воріт промислових підприємств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної, тривалої та безпечної роботи автоматики для відкатних воріт TMT HUSKY-700:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткової команди. У другому випадку ворота закриються лише після отримання відповідної команди;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відчиняються не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей. Цю відстань ви можете визначати самостійно;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Ця функція захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворітне полотно – від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці важкого ворітного полотна. Щоб ця функція коректно спрацьовувала, разом із пристроєм ви отримаєте механічні кінцеві вимикачі. Вони в будь-який момент руху ворітного полотна передають блоку управління місце розташування останнього;
 4. Режим "Сторонний оператор";
 5. Виставлення швидкості відкриття воріт. Блок управління визначатиме самостійно зусилля, з яким електромотор рухатиме ворітне полотно, залежно від температури навколишнього повітря.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу TMT HUSKY-700, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість включена доставка приводу TMT HUSKY-700. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкотних воріт TMT HUSKY-700 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

 • 11053 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування з вбудованим приймачем 1
Кінцеві вимикачі Мех.
Пульт д.к., 4-х канальний TM3 2
Характеристики
Макс. вага, кг 700
Інтенсивність (%) 25
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 220
Клас захисту (IP) 54
Вага (кг) 14
Відгуки
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари