Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F

Артикул: 624NF

DEA Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт DEA LIVI 6/24N/F

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привід DEA LIVI 6/24N/F за найпривабливішою вартістю. Даний пристрій призначений для автоматизації віткатних воріт напівінтенсивного використання, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 6 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 600 кг.

Автоматичний електропривод DEA LIVI 6/24N/F розрахований на середньовисоку інтенсивність експлуатації – до 12 циклів відкриття за годину. Тому цей пристрій можна використовувати для автоматизації як воріт приватних домогосподарств, так і воріт комерційних та промислових підприємств.

Переваги відкатної автоматики DEA LIVI 6/24N/F

Привід DEA LIVI 6/24N/F – це преміальна італійська автоматика для відкатних воріт від європейського виробника DEA. Вона відповідає таким вимогам:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Широкий набір функціональних можливостей для налаштування індивідуального режиму роботи.

Щоб з’єднати автоматичний привід DEA LIVI 6/24N/F відкатними воротами, необхідна зубчаста рейка. До ворітного полотна вона приварюється, а з приводом з'єднується через зубчасту шестерню.

Щоб відкатні ворота рухалися швидко, плавно і безшумно, зубчаста рейка з ведучою шестернею повинна з'єднуватися максимально жорстко і без перекосів. Щоб досягти такого з'єднання, наші монтажники встановлюють привід на бетонну підставку, поверх якої кріпиться універсальна монтажна пластина. В останньої є 6 отворів кріплення. За їх допомогою монтажники регулюють положення приводу таким чином, щоб досягти правильного з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею.

Автоматика відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F має ряд вбудованих захистів:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус, що має клас захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити проникнення під корпус пилу та крапель води. А значить, корпус на всьому протязі служби приводу захищає рухомі деталі, електромотор та блок керування від корозійного та абразивного руйнування;
 • Захист від перегріву. Його забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Воно відключає від живлення електродвигун, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електродвигуна живлення відновлюється і той запускається у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Перетворювач змінного струму в постійний захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі в діапазоні від 160 до 270 вольт.

Автоматичний привід DEA LIVI 6/24N/F має просту і тому надійну конструкцію. Компактний безщіточний двигун передає крутний момент на ведучу шестерню через знижувальний редуктор, черв’ячну передачу  і приводний вал. Всі рухомі деталі виготовлені з високолегованої сталі, додатково загартовані та відшліфовані на металообробних верстатах з ЧПУ. Усі підшипники закриті прогумованими заглушками, що робить їх необслуговуваними на протязі усього строку служби. Провідна шестерня виготовлена ​​із сплаву бронзи та сталі. Такий сплав стійкий до корозії та динамічних навантажень, які завжди виникають при зрушенні зубчастої рейки в той чи інший бік.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечили відкотній автоматиці DEA LIVI 6/24N/F величезний запас міцності. Вона без серйозних проблем прослужити вам понад 10 років.

Робота електроприводу відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматичний привід оснащений захистом від затискань, який забезпечує цифровий енкодер. Цей прилад відстежує силу струму, який надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Той, отримавши сигнал, негайно зупиняє електродвигун (актуатор) і включає в нього реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити можливість пошкодження ворітним полотном корпусу автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F фотоелементи.

Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами. Один з одним вони з'єднуються інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, то фотодатчики блокують роботу електродвигуна доти, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Відповідно до вимог Євросоюзу, редуктор у приводу – самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. На випадок несподіваного відключення електрики передбачено просто механізм розблокування редуктора. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується, і ворота можна відкривати та закривати вручну.

Оскільки електромотор запитується від постійного струму, то до автоматичного приводу DEA LIVI 6/24N/F можна підключити фірмову акумуляторну батарею. Вона в періоди відсутності електрики виконуватиме функції джерела безперебійного живлення, зберігаючи працездатність пристрою.

Керувати роботою приводу відкотних воріт DEA LIVI 6/24N/F можна двома способами. По-перше, активувавши режим «Сторонній оператор». У цьому випадку команди управління надходитимуть від стороннього поста охорони. Цей спосіб оптимальний для воріт комерційних та промислових підприємств. По-друге, за допомогою персонального радіопульта (його необхідно придбати окремо). Цей спосіб оптимальний для воріт приватних домогосподарств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, надійної та комфортної роботи автоматики відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Режим «Хвіртка». Ворота відчиняються не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворітне полотно - від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці ворітного полотна. Для точного спрацювання цієї функції ви в комплекті з пристроєм отримаєте кінцеві механічні вимикачі. Вони під час відкриття та закриття воріт будуть передавати блоку управління інформацію про місце розташування ворітного полотна в кожний момент руху останнього;
 4. Режим «Сторінковий оператор»;
 5. Блок управління самостійно регулює зусилля електромотора, з яким той рухає ворітне полотно, залежно від температури повітря.

При налаштуванні індивідуального режиму роботи автоматики відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F ви також можете встановити:

 • Тимчасову паузу, після якої ворота закриються в автоматичному режимі;
 • Відстань, на яку відкриються ворота в режимі «Хвіртка»;
 • Швидкість відкриття воріт.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Україна) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу DEA LIVI 6/24N/F, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу DEA LIVI 6/24N/F. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 6/24N/F доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 14997 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики DEA LIVI 6/24N/F
Склад комплекту
Привід DEA Livi/N 1
Панель керування NET24N/C 1
Енкодер є
Кінцеві вимикачі мех.
Приймач 1
Характеристики
Макс. вага, кг 600
Потужність (Вт) 80
Швидкість відкривання (м/с) 0.17
Інтенсивність (%) 40
Ширина створки до, м 6
Живлення (V) 24
Клас захисту (IP) 44
Уповільнення в кінці циклу є
Режим хвіртки є
Габарити
Вага, кг 12
Відгуки DEA LIVI 6/24N/F
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари