Шлагбауми FAAC

Автоматичні шлагбауми FAAC – високонадійний варіант з електрогідравлічним приводом

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" продає за вигідною вартістю надійні електрогідравлічні автоматичні шлагбауми FAAC. Їх можна використовувати для огородження автостоянок, підземних паркінгів та взагалі будь-яких огороджених територій. Кожен автоматичний шлагбаум ФАК розрахований на щоденну інтенсивну експлуатацію.

Автоматические шлагбаумы FAACБудь-яка модель автоматичних шлагбаумів FAAC має такі конструкційні особливості:

 • Алюмінієві 5- та 6-метрові підйомні стріли виготовлені в антивітровому виконанні. Таке технічне рішення знижує вітрові навантаження, що дає змогу шлагбаумам FAAC ефективно працювати у складних погодних умовах;
 • Корпус і стріла пофарбовані світловідбивною фарбою в контрастні, добре помітні кольори. Додатково на стрілу можна встановити помаранчеві світлодіоди. Вони роблять стрілу добре помітною в туман і сильний снігопад;
 • Всі італійські захисні пристрої оснащені компактним, але потужним електродвигуном або гідравлічним приводом. Вони піднімають стрілу у верхнє положення, відкриваючи проїзд всього за 3,5 секунди.

В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» ви можете купити в Черкасах шлагбауми та інших італійських компаній. Зокрема у нас продається шлагбаум Came G3250. Його ціна – найкраща в Україні.

Гідравлічний шлагбаум FAAC: конструктивні та функціональні особливості моделей

Шлагбауми FAAC оснащені гідромеханічним приводом підйому стріли. Гідравлічний шлагбаум FAAC оснащується гідроциліндром двосторонньої дії, частотно-регульованим електромотором та частотним перетворювачем. Останній регулює тиск у гідроциліндрі, який нагнітає в нього насос гідравлічної системи.

Переваги гідравлічного шлагбауму в порівнянні з електромеханічним:

 • Велике напрацювання на відмову;
 • Велика гнучкість регулювання;
 • Найменші навантаження на корпус та механізм огороджувального пристрою.

Головним же недоліком гідравлічних шлагбаумів у порівнянні з їх електромеханічними аналогами є їхня вища ціна. Щоправда, відгуки наших покупців свідчать, що цей недолік не такий вже й значний, якщо купувати в інтернет-магазині «Автоматика Воріт».

За найвигіднішими розцінками у нас ви можете купити фурнітуру Roll Grand 400 для заміни зношених деталей на воротах відкатних масою до 400 кг.

Чому варто купити шлагбаум FAAC на думку Автоматика Воріт?

Ми пропонуємо вам 10 причин, через які вам варто купити шлагбаум FAAC:

 1. Огороджувальні пристрої створені для тривалої та постійної роботи в інтенсивних режимах експлуатації. Вони будуть ефективним засобом огородження для великих логістично-складських комплексів, у яких рух автотранспорту відбувається у режимі 24/7.
 2. Купить шлагбаум FAAC
 3. Шлагбауми FAAC оснащені електронними та механічними пристроями компенсації ударних навантажень, що виникають при досягненні стріли, що захищає, у верхній і нижній точках руху. Механічні накладки компенсують удари об корпус, а функція плавної зупинки скидає швидкість руху у стріли при наближенні до кінцевої точки руху.
 4. Безпека експлуатації. На стрілу можна встановити фотодатчики. Останні не дозволять стрілі опуститися донизу, якщо під нею знаходиться автомобіль.
 5. Безпека для автомобілів. Якщо машина вдарить у стрілу, та просто піде убік, не пошкодивши корпус легкового авто. Після цього стрілу можна встановити її штатне місце.
 6. Комфортне керування за командами з віддаленого поста охорони та за сигналами персональних радіобрелків.
 7. У корпусі є оглядовий лючок. Через нього зручно проводити технічне обслуговування огороджувального пристрою. У більшості випадків техобслуговування полягає в перевірці рівня олії та її доливці.
 8. Монтаж шлагбауму FAAC виконується на будь-яке дорожнє покриття з мінімальним обсягом земляних робіт протягом 1 робочого дня.
 9. Шлагбаум FAAC підключається до побутової електромережі. Підключення провадиться підземним способом. Електропроводка поміщена в гофровану сталеву сорочку, яка захищає провід від пошкодження гризунами, і від контакту з дощовою водою.
 10. У нашому інтернет-магазині ви купуєте шлагбаум FAAC з обов'язковим встановленням на вашій території. Монтаж огороджувального пристрою нашими спеціалістами збереже гарантійні зобов'язання італійського виробництва.
 11. Найвигідніша на українському ринку ціна покупки.

Також недорого ви можете замовити у м. Черкаси в інтернет-магазині «Автоматика Ворот» (Україна) з доставкою та встановленням привід BFT Deimos BT A600.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)