Автоматика для розпашних воріт BFT ATHOS AC A40 KIT full

Артикул: R935339 00002-1

BFT Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт BFT ATHOS AC A40 KIT full - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт BFT ATHOS AC A40 KIT full

Інтернет-магазин Автоматика Ворот пропонує купити привід BFT ATHOS AC A40 KIT full за найкращими розцінками на українському ринку. Пристрої встановлюються на будь-які розпашні ворота, які відповідають таким граничним масогабаритним характеристикам:

· Максимальна ширина ворітної стулки – 4 метри;

· Максимальна вага ворітної стулки – 800 кг.

Автоматика BFT ATHOS AC A40 KIT full розрахована на напівінтенсивний режим, а тому її можна використовувати як засіб автоматизації воріт приватних домогосподарств та воріт комерційних та промислових підприємств, які не мають інтенсивного руху автотранспорту.

Особливості та переваги автоматики BFT ATHOS AC A40 KIT full

Автоматичний електропривод BFT ATHOS AC A40 KIT повністю відповідає всім вимогам, що пред'являються до ворітної автоматики преміального рівня. Італійський привід:

· Легко встановлюється на всі типи стовпів;

· невибагливий до умов експлуатації;

· надійний і довговічний;

· Повністю безпечний у роботі;

· Має великі функціональні можливості для налаштування індивідуальної роботи.

Привід BFT ATHOS AC A40 KIT легко кріпиться на будь-які типи стовпів. При цьому розстібні ворота можуть відчинятися як у двір, так і на вулицю. На кожну ворітну стулку закріплюється окремий електропривод – правий та лівий. Обидва електроприводи та блок управління будуть розташовуватися на огородженій території та доступ до них сторонніх осіб буде недоступний.

Розстібна автоматика BFT ATHOS AC A40 KIT full невибаглива до умов експлуатації. Її електромеханічна частина і блок управління поміщені в ударостійкі алюмінієві корпуси, що мають клас захисту IP54. Корпус на всьому протязі служби пристрою, а це понад 10 років, надійно захищає деталі, електричні контакти та електронні плати від дощу, бризок бруду та пилу.

Вбудований термостат оберігає електромотор від перегріву. Примусове відключення електродвигуна відбувається за його нагріванні понад +55 градусів. Застосування морозостійкого мастила зберігає працездатність автоматичних воріт BFT ATHOS AC A40 KIT full аж до температури -20 градусів.

Конструкція електроприводу BFT ATHOS AC A40 KIT простий, а тому надійний. Електродвигун через редуктор передає момент, що крутить, на черв'ячну передачу. Її обертання призводить або висування телескопічного важеля, або його засунення всередину корпусу. У закритому положенні воріт важіль, виготовлений із нержавіючої сталі, висунутий з корпусу, у відкритому положенні – засунутий у корпус.

Редуктор електроприводу BFT ATHOS AC A40 KIT - самоблокуючий. Він блокує рух ворітних стулок як у відкритому, так і закритому положенні.При відключеній електриці передбачено простий механізм примусового розблокування редуктора. Для цього ви отримаєте у комплекті із пристроєм спеціальний ключ. Вставте його в замок на корпусі пристрою, поверніть його та розблокуйте редуктор. Далі ви зможете відкривати та закривати ворота вручну.

Конструкція автоматичного приводу BFT ATHOS AC A40 KIT full на всьому протязі своєї служби забезпечує плавне та безшумне відкриття ворітних стулок. На максимальній швидкості ворота відкривають проїзд за 8 секунд. За цей час вони закривають проїзд. Максимальний кут відкриття ворітних стулок – 110 градусів. На практиці кут відкриття може бути меншим. Він залежить від конфігурації стовпа, але кут відкриття не може бути менше 90 градусів.

Автоматичні розпашні ворота BFT ATHOS AC A40 KIT оснащені вбудованим захистом від затискань, що працює за принципом дверей ліфта. Якщо хоча б одна із стулок стикається з перешкодою, амперометричний датчик фіксує критичний ріст сили струму на осерді електродвигуна. Він відразу ж подає команду на екстрену зупинку двигунів правого та лівого приводів та включення у них реверсного режиму. Додатково можна встановити фотоелементи. Вони повністю виключать можливість контакту ворітного полотна з корпусом машини.

У нас ви можете придбати світлодіодну сигнальну лампу. Вона буде корисна тим домовласникам та підприємствам, у яких виїзд із огородженої території вихід на жваву трасу. Лампа завжди включатиметься перед відкриттям воріт, сигналізуючи вночі, у сильний туман або снігопад учасникам дорожнього руху про те, що з воріт виїде машина.

Керувати роботою автоматичних воріт BFT ATHOS AC A40 KIT full ви будете персональними радіопультами. Ви отримаєте їх дві штуки, але при необхідності їх можна збільшити до півсотні. Є також опція відкриття та закриття воріт зі стороннього поста охорони.

Автоматика BFT ATHOS AC A40 KIT full володіє всіма функціями та режимами, необхідними для комфортної, довговічної та безпечної експлуатації:

· Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку воротні стулки закриваються самостійно, без зовнішньої команди. У другому – лише після отримання команди на закриття;

· функція плавного старту та зупинки захищає електромотор від критично високих стартових навантажень, а воротні стулки від сильних ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці;

· Функція самонавчання дозволяє виставляти для кожної ворітної стулки свою точку зупинки. Для цього необхідно двічі зупинити ворітну стулку в потрібній точці, і блок керування її запам'ятає.

Інтернет-магазин Маркет Воріт (Україна) пропонує вам скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу BFT ATHOS AC A40 KIT full, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість включена доставка та монтаж приводу BFT ATHOS AC A40 Full на ваші ворота. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення електроприводу нашими монтажниками – це найкраща гарантія тривалої та надійної роботи комірної автоматики.
  • 19309 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики BFT ATHOS AC A40 KIT full
Склад комплекту
Привід BFT ATHOS A40 2
Панель керування ALENA SW2 1
Кінцеві вимикачі -
Приймач CLONIX 2E 1
Пульт д.к., 2-х канальний MITTO B RCB 2 1
Фотоелементи COMPACTA A20-180 2
Сигнальна лампа RADIUS LED AC 1
Характеристики
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 4
Живлення (V) 230
Максимальна вага створки (кг) 800
Час відкриття (с) 14
Відгуки BFT ATHOS AC A40 KIT full
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари