Автоматика для відкатних воріт Roger H30/650

Артикул: H30/650

Roger Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт Roger H30/650 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для відкатних воріт Roger H30/650

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привід для відкатних воріт Roger H30/650 за найпривабливішою вартістю для вас. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна вага комірного полотна – 600 кг;
 • Максимальна ширина воріт – 8 метрів.

Автоматичний електропривод Roger H30/650 розрахований на середньовисоку інтенсивність експлуатації – до 8 циклів відкриття на годину. Тому цей пристрій можна використовувати для автоматизації воріт і приватних домогосподарств, і великих комерційних та промислових підприємств.

Переваги автоматики Roger H30/650

Автоматика Roger H30/650 – це преміальний пристрій автоматизації відкатних воріт, який повністю відповідає наступним вимогам:

 1. Швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для індивідуального режиму роботи.

Автоматичний електропривод Roger H30/650 під'єднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки, що постачається в комплекті з пристроєм. До відкатних воріт зубчаста рейка приварюється або закріплюється анкерними з'єднаннями. З приводом зубчаста рейка з'єднується через провідну шестерню.

Для швидкого, плавного та безшумного руху відкатних воріт зубчаста рейка з провідною шестернею повинна з'єднуватися максимально жорстко і без перекосів. Щоб досягти такого з'єднання, наші монтажники встановлюють корпус приводу на бетонну підставку, поверх якої вмонтовується універсальна монтажна пластина. Вона має 6 точок кріплення. З їх допомогою коригується положення корпусу приводу, щоб досягти правильного з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею.

Автоматичний електропривод Roger H30/650 має всі необхідні захисти для тривалої безремонтної експлуатації:

 • Захист від корозійної руйнації. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP43. Тому не рекомендується встановлювати привід на ворота, до яких веде неасфальтована дорога. Через постійний контакт з пилом механізм приводу досить швидко вийде з ладу внаслідок абразивного руйнування;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле, яке відключить електроживлення від електродвигуна, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання двигуна електроживлення відновлюється і той запускається у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність у приводу до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі від 160 до 270 В.

Привід Roger H30/650 має просту, а тому надійну конструкцію. Фактично, це компактний електродвигун, який передає обертаючий момент через знижувальний редуктор і черв'ячну передачу на приводний вал, з'єднаний ведучою шестернею. Всі деталі, крім провідної шестерні, виготовлені з високолегованої сталі, відшліфовані та додатково загартовані. Це суттєво зменшило їх знос та збільшило термін їхньої служби. Ведуча шестерня виготовлена ​​із сплаву бронзи та сталі. Такий сплав стійкий до корозії та до динамічних навантажень, що виникають під час відкриття та закриття воріт.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечили автоматиці Roger H30/650 величезний запас міцності. Вона без жодних серйозних проблем прослужить вас понад 10 років.

Експлуатація автоматики відкатних воріт Roger H30/650 повністю безпечна для людей і автотранспорту. Італійська автоматика відкатних воріт оснащена вбудованим захистом від затискань, який забезпечує енкодер. Цей прилад відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, то сила струму зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Той негайно зупиняє електродвигун і включає в нього реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити ймовірність пошкодження автомобіля важким 600-кілограмовим ворітним полотном, ми рекомендуємо встановити на автоматику для відкатних воріт Roger H30/650 фотодатчики. Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля.

Якщо подібно відбувається, фотодатчики блокують роботу електродвигуна, поки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Якщо виїзд з воріт виходить на жваву вулицю, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику відкатних воріт Roger H30/650 світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та водіям, що зараз з воріт виїде автомобіль. Її світло добре помітне вночі, у сильний туман і крізь листя дерев.

Редуктор приводу Roger H30/650 – самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий спосіб розблокування редуктора. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі приводу, після чого редуктор розблокується, і ворота можна відкривати та закривати вручну.

Керувати роботою автоматики відкатних воріт Roger H30/650 можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. У комплекті з пристроєм ви отримаєте два радіопульти. Цей спосіб є оптимальним для управління воротами приватних домогосподарств. По-друге, за допомогою команд з віддаленого поста охорони, для чого є режим «Сторонній оператор». Цей спосіб управління оптимальний для воріт комерційних та промислових підприємств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, безпечної та комфортної роботи мотору для відкатних воріт Roger H30/650:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткових команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота закриються лише після отримання команди на закриття;
 2. Режим «Пішохід». Ворота відчиняються не повністю, а лише на відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація оберегає електродвигун від критично високих стартових навантажень, а розпашні ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці 600-кілограмового ворітного полотна;
 4. Функція клонування радіопультів. Дозволяє збільшити кількість радіопультів, команди яких розпізнає блок керування, до 50 штук;
 5. Функція "Завжди закрито". Якщо ви вручну відчинили ворота у період відсутності електрики, то при активації цієї функції блок управління самостійно закриє ворота відразу після відновлення електроживлення;
 6. Виставлення швидкості відкриття воріт. Блок управління самостійно визначає зусилля електродвигуна, з яким той рухає ворітне полотно.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Roger H30/650, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу Roger H30/650 до найближчого відділення. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Roger H30/650 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 14633 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger H30/650
Склад комплекту
Привід Roger H30/643 1
Панель керування H70/104AC 1
Кінцеві вимикачі Магн.
Приймач H93/RX22A/I, 433,92 МГц 1
Пульт д.к., 2-х канальний E80/ТХ52R/2, 433,92 МГц 2
Характеристики
Макс. вага, кг 600
Потужність (Вт) 240
Інтенсивність (%) 40
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 43
Відгуки Roger H30/650
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари