Автоматика для відкатних воріт Roger G30/1804

Артикул: G30/1804

Roger Італія


 • Автоматика для відкатних воріт Roger G30/1804

Купити Автоматика для відкатних воріт Roger G30/1804 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для відкатних воріт Roger G30/1804

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод Roger G30/1804 за найпривабливішою вартістю на українському ринку. Цей пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт промислового класу, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 12 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 1800 кг.

Автоматичний привод Roger G30/1804 призначений для високої інтенсивності експлуатації. Тому його можна використовувати для автоматизації відкатних воріт великих промислових підприємств та логістично-складських комплексів з інтенсивним рухом автотранспорту. Потужності приводу достатньо, щоб відчиняти важке 1,8-тонне ворітне полотно зі швидкістю 9,5 метрів в хвилину. Таким чином, італійська промислова автоматика повністю звільнить 12-метровий проїзд для автомобілів трохи більше, ніж за одну хвилину.

Переваги автоматики Roger G30/1804

Автоматика Roger G30/1804 повністю відповідає усім вимогам, що пред’являються до приводів промислового класу:

 • Швидкий та надійний монтаж;
 • Тривала безремонтна робота в складних умовах промислових зон;
 • Безпечна експлуатація;
 • Комфортне управління;
 • Широкий вибір функціональних можливостей.

Автоматичний привод Roger G30/1804 рухає відкатними воротами за допомогою зубчатої рейки. Остання до відкатних воріт приварюється, а до електроприводу під’єднується до ведучої шестерінки. Компактні розміри пристрою дозволяють його встановити в досить обмеженому просторі. Щоби ворота рухались швидко та безшумно, треба з’єднати рейку з ведучою шестерінкою максимально щільно і без перекосів.

Щоби отримати таке з’єднання, корпус привода встановлюється на бетонну підставку, на яку спочатку закріпляються універсальна монтажна пластина. У неї є шість кріпильних отворів. З їх допомогою змінюється положення пластини, а разом з нею й положення корпусу приводу. Таким чином, регулювання пластини здійснюється по шістьох точкам. Так наші монтажники добиваються правильного – щільного та без перекосів – зціплення зубчатої рейки з ведучою шестерінкою.

При розробленні автоматичного приводу Roger G30/1804  було використано декілька конструкційних рішень, які підвищили надійність його експлуатації:

 1. Обертаючий момент від електромотора до ведучої шестерінки передає черв’ячний вінт. Він додатково загартований та відшліфований. Це зменшило знос деталі та підвищило плавність руху відкатних воріт.
 2. В конструкції пристрою використані радіальні підшипники. Вони захищені двосторонніми полімерними ущільнювачами, які надійно захищають термостійке змащування від проникнення усередину пилу.
 3. Посадочні місця підшипників виготовлені на високоточних металообробних станках з ЧПУ. Така точність звела до практичного нулю паразитичні вібрації. Завдяки цьому значно була підвищена надійність роботи привода. Крім того, це технічне рішення підвищило плавність та безшумність руху відкатних воріт.

Для підвищення надійності експлуатації автоматики Roger G30/1804 в складних умовах промислових зон пристрій оснащений декількома захисними системами:

 • Захист від агресивних факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус, який має рівень захисту IP44. Корпус на всьому строку служби пристрою захищає електромотор, електрону плату блока управління та електричні контакти від руйнівної дії пилу та вологи;
 • Вбудований термостат примусово відключить роботу електромотору, якщо останній нагріється понад 150 градусів. Після остигання електромотор автоматично включиться в роботу;
 • Використання морозостійкого змащення зберігає працездатність у електроприводу аж до -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електромотор та блок управління від стрибків напрузі в електромережі в межах від 160 до 270 вольт.

Технічні рішення, що були використанні в конструкції автоматики Roger G30/1804, а також захисні системи забезпечили пристрою величезний ресурс надійності. Фактично, пристрій відпрацює в режимі експлуатації 24/7 до 15 років без серйозних поломок.

Експлуатація автоматики відкатних воріт Roger G30/1804 повністю безпечна для людей та автотранспорту. Згідно стандартам Євросоюзу, італійська автоматика має вбудований захист від защемлень. Його забезпечує енкодер – прибор, який відстежує силу струму, що поступає на сердечник електромотору. Якщо ворітне полотно стикається з якоюсь перепоною, то сила струму різко підвищується. Це фіксує енкодер й подає сигнал блоку управління. Останній екстрено зупиняє електродвигун та включає у нього реверсний режим.

Також згідно з вимогами Євросоюзу привод Roger G30/1804 оснащений самоблокуючим редуктором. Він блокує рух відкатних воріт у закритому та відкритому положенню. На випадок раптового відключення електриці передбачений простий механізм розблокування редуктора. Для цього в комплекті з приладом ви отримаєте спеціальний ключ. Його потрібно провернути в замку на корпусі пристрою, а потім повернути ручку, яка також знаходиться на корпусі привода. Після цього редуктор розблоковується й ворота можна відкривати вручну.

Але для підвищення комфортності користування важкими 1,8-тонними автоматичними промисловими воротами Roger G30/1804 ми рекомендуємо придбати фірмову акумуляторну батарею. Вона в періоди відсутності електричного струму буде виконувати функцію джерела безперебійного живлення. Це збереже працездатність приладдя, і тому вам не доведеться відчиняти ворота вручну.

Додатково на автоматичні відкатні ворота Roger G30/1804 можна встановити зовнішні пристрої безпеки – фотодатчики та світлодіодну сигнальну лампу. Пара фотодатчиків встановлюються перед воротами. Між собою вони з’єднані інфрачервоним проминем. Його не зможуть перервати ні туман, ні дощ, ні пилюка, ні снігопад. Його зможе перервати тільки корпус автівки. Якщо це відбудеться, то фотодатчики заблокують роботу електродвигуна. Блокування буде відбуватись до тих пір, поки автівка не від’їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю виключить ушкодження автомобілів важким 1,8-тонним ворітним полотном.

Світлодіодна сигнальна лампа стане вам в пригоді, якщо ворота вашого підприємства виходять на вулицю зі жвавим рухом автотранспорту. Лампа буде вмикатись кожен раз перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що зараз на вулицю виїде автомобіль. Світ лампи добре помітний ніччю, в туман та скрізь листя дерев.

Для керування роботою промислових відкатних воріт Roger G30/1804 на підприємствах є режим «Сторонній оператор». При його активації команди управління на блоку управління будуть поступати від віддаленого поста охорони. Проте, при необхідності ви зможете управляти роботою відкатних воріт й за допомогою персональних радіопультів. Але їх треба придбати окремо.

Блок управління підтримує усі функції й режими, які необхідні для комфортної та безпечної роботи автоматичних воріт Roger G30/1804:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне зачинення. В першому випадку ворота зачиняться самостійно, після деякого проміжку часу. Цей часовий проміжок можна виставляти за допомогою блока управління. У другому випадку ворота зачиняться тільки після отримання відповідної команди;
 2. Режим «Пішохід». Ворота відчиняються на відстань, щоб змогли пройти тільки люди. Цю відстань також можна встановити за допомогою блоку управління;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Ми настійно рекомендуємо її активувати при експлуатації промислових відкатних воріт Roger G30/1804. Ця функція захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворота – від сильних ударних навантажень, які виникають при раптовій зупинці важкого 1,8-тонного ворітного полотна. Для точного спрацювання цієї функції в комплекті з пристроєм ви отримаєте магнітні кінцеві вимикачі.  Вони в кожен момент руху воріт передають блоку управління данні про місцезнаходження ворітного полотна. Магнітні кінцеві вимикачі не гублять точність надання даних навіть в дуже складних умовах – після рясного снігопаду, при сильному запорошенні датчиків та пр.;
 4. Режим «Стороннього оператору» - команди управління поступають від віддаленого поста охорони;
 5. Виставлення швидкості, з якої електромотор буде відчиняти та зачиняти ворота. При цьому блок управління самостійно буде визначати від конкретних погодних умов.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатись ще однією перевагою. Це ціна привода Roger G30/1804, яка є найвигіднішою в Україні. В цю вартість вже включені доставка привода Roger G30/1804 до найближчого відділення кур'єрської служби. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення промислової ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Roger G30/1804 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 27114 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger G30/1804
Склад комплекту
Привід Roger G30/1804 1
Панель керування H70/104AC 1
Кінцеві вимикачі Магнітні
Характеристики
Макс. вага, кг 1800
Швидкість відкривання (м/с) 9.5
Інтенсивність (%) 50
Ширина створки до, м 12
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 43
Відгуки Roger G30/1804
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари