Автоматика для откатных ворот Gant SET IZ-1200

Артикул: SET IZ-1200

GANT


 • Автоматика для откатных ворот Gant SET IZ-1200

Автоматика для откатных ворот Gant SET IZ-1200 - отличная цена. Все способы оплаты. Доставка по Украине

Описание товара

Автоматика для воріт Gant SET IZ-1200

    Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привід Gant SET IZ-1200 за розцінками на українському ринку. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких воріт, що відповідають наступним граничним характеристикам:

 • Максимальна вага комірного полотна – 1,2 тони;
 • Максимальна ширина воротного полотна – 7 метрів.

   Автоматичний електропривод Gant SET IZ-1200 розрахований на середньовисокий рівень експлуатації (до 8 циклів відкриттів-закриттів за годину). Цей пристрій призначений для автоматизації широких воріт великих промислових та складських комплексів.

Перевага автоматики Gant SET IZ-1200

  Автоматика Gant SET IZ-1200 повністю відповідає всім жорстким вимогам, які пред'являються до пристроїв автоматизації важких воріт промислового класу:

 • Легкість та простота монтажних робіт;
 • Надійність та довговічність експлуатації;
 • Безпека у роботі;
 • Комфортність у користуванні;
 • Великий набір можливостей для індивідуальної роботи.

  Автоматичний електропривод Gant SET IZ-1200 підключається до відкатних воріт через зубчасту рейку, до якої приєднана провідна шестерня. Обертання ведучої шестерні в одну або в іншу сторону відкриває або закриває ворота.

    Корпус приводу вмонтовується на бетонну підставку. На ній встановлюється універсальна монтажна плита. Вона компенсує нерівності бетонної підставки та дозволяє змінювати положення корпусу для досягнення максимально жорсткого та щільного зчеплення провідної шестерні із зубчастою рейкою. Саме таке зчеплення забезпечує плавний та безшумний рух комірного полотна.

    Конструкція приводу Gant SET IZ-1200 – проста, тому надійна. Фактично, це зв'язка між компактним електродвигуном, що знижує редуктором та провідною шестернею. Крім того, пристрій має цілу низку вбудованих захистів:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля забезпечує ударостійкий алюмінієвий корпус. Останній має клас захисту IP54. Корпус на всьому протязі служби пристрою захищає механізми, електронні плати та електричні контакти від руйнівної дії пилу, дощу та бризок бруду;
 • Вбудований термостат примусово відключить електродвигун, якщо сонячне проміння розігріє останній до температури;
 • Вбудований випрямляч струму захищає блок живлення та електродвигун від стрибків напруги в мережі в діапазоні від 200 до 240 вольт.

   Проста та надійна конструкція автоматичного електроприводу Gant SET IZ-1200, а також вбудовані захисти забезпечують йому практичний термін служби близько 15 років. При цьому треба лише раз на рік перевірити та долити олію до необхідного рівня. Таку перевірку рекомендуємо проводити перед початком зими.

    Автоматичні ворота відкатні Gant SET IZ-1200 повністю безпечні в роботі. Вони оснащені вбудованим захистом від затискань. При дотику ворітного полотна з перешкодою блок управління відразу ж подає команду електромотору на екстрену зупинку та включення реверсного режиму.

    Крім того, на автоматичні ворота відкатні Gant SET IZ-1200 можна встановити фотоелементи і світлодіодну сигнальну лампу. Фотоелементи заблокують роботу електродвигуна, якщо виникла небезпека пошкодження комірним полотном автомобіля. Фотоелементи попарно встановлюються по обидва боки воріт. Між собою вони з'єднані інфрачервоним променем. Цей промінь не переривається ні пилом, ні туманом, ні сильним туманом, лише корпусом машини. Фотоелементи блокуватимуть роботу приводу доти, доки машина не від'їде і інфрачервоний промінь знову не з'єднає один з одним пару фотоелементів.

    Сигнальна лампа вмикатиметься щоразу перед відкриттям воріт. Вона сигналізуватиме учасникам дорожнього руху, що зараз із воріт виїде машина. Світло сигнальної лампи добре помітне вночі, у сильний дощ, туман і снігопад.

    Управління автоматичними відкатними воротами Gant SET IZ-1200 здійснюється двома способами – за допомогою персональних радіопультів та віддаленого поста охорони. У комплекті з електроприводом ви отримаєте два 4-хканальні радіопульти. Але за необхідності їх можна збільшити до 50 штук. Тому керівник компанії зможе видати персональні радіопульти всьому керівному складу підприємства.

   Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної та безпечної експлуатації автоматичних відкатних воріт Gant SET IZ-1200:

 • Автоматичне (без додаткової команди) та напівавтоматичне (тільки після відповідної команди з віддаленого поста охорони або від радіопульта) закриття;
 • Часткове відкриття ворітної стулки для проходу людей;
 • Функція плавного старту та зупинки. Вона захищає електромотор від пікових стартових навантажень, а конструкцію відкатних воріт - від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці 1,2-тонного ворітного полотна;
 • Функція клонування. Саме завдяки цій функції блок керування запам'ятовує до 50 штук персональних радіопультів;
 • Зміна швидкості відкриття воріт та зусилля, з яким електромотор відкриває ворітне полотно.

   Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Gant SET IZ-1200, яка є найвигіднішою в Україні. Причому, в цю вартість вже включена доставка та монтаж приводу Gant SET IZ-1200 на ваші ворота. Відгуки наших покупців підтверджують, що монтаж автоматики нашими спеціалістами – це найкраща гарантія їхньої тривалої та надійної експлуатації.


 • 12027 грн
Доставка: БЕСПЛАТНО (кроме аксессуаров) отправим в отделение любой курьерской службы по Украине
Самовывоз: В рабочие дни из магазина Автоматика Ворот
Оплата: Наличными, Наложенный платеж, Безналичный, Visa/MasterCard, Оплата частями
Гарантия: Обмен/возврат товара в течение 14 дней. Гарантия от производителя - 2 года
Состав комплекта и характеристики Gant SET IZ-1200
Состав комплекта
Привод 1
Панель управления со встроенным приемником 1
Концевые выключатели Магнитные
Пульт д.у., 4-х канальный T15 2
Фотоэлементы IR 30M 2
Сигнальная лампа Pulsar 230V 1
Характеристики
Макс. вес, кг 1200
Интенсивность (%) 60
Ширина створки до, м 7
Питание (V) 220
Класс защиты (IP) 54
Отзывы Gant SET IZ-1200
    Плохо           Хорошо
captcha


Рекомендуемые товары