Автоматика для розпашних воріт Nice WINGO4KLT

Артикул: WINGO4KLT

Nice Італія


 • Автоматика для розпашних воріт Nice WINGO4KLT

Купити Автоматика для розпашних воріт Nice WINGO4KLT - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для розпашних воріт Nice WINGO4KLT

Інтернет-магазин «Маркет Воріт» (Україна) пропонує купити привод Nice WINGO4KLT за найпривабливішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений для автоматизації воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітної стулки – 1,8 метра;
 • Максимальна вага ворітної стулки – 400 кг.

Автоматичний електропривод Nice WINGO4KLT розрахований на інтенсивний режим експлуатації – до 15 циклів відкриттів за годину. На максимальній швидкості ворота повністю відчиняються (кут відкриття понад 90 градусів) всього за 24 секунди. Тому ми рекомендуємо використовувати автоматику для воріт приватних домогосподарств, але і для воріт невеликих комерційних підприємств (ресторанів, готелів тощо), для яких характерний досить інтенсивний рух автотранспорту.

Переваги автоматики Nice WINGO4KLT

Автоматика Nice WINGO4KLT – це пристрій преміального класу, що має наступний набір переваг:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж на розпашні ворота;
 2. Надійність та довговічність експлуатації;
 3. Безпека роботи;
 4. Комфортність керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для програмування індивідуального режиму роботи автоматики.

Автоматичний привід Nice WINGO4KLT відноситься до лінійного типу. Пристрій відкриває та закриває ворота за рахунок руху ходової гайки вздовж штока. Через обмежену довжину штиря корпус приводу необхідно монтувати якомога ближче до ворітного полотна, тобто, безпосередньо на стовпи.

Тому в комплекті з пристроєм ви отримаєте всі монтажні пристрої, необхідні для закріплення корпусу електроприводу на стовпи будь-якого типу - і круглі великого діаметру, і квадратні або прямокутні, складені з цегли або дикого каменю.

Автоматика Nice WINGO4KLT має дуже просту, а тому дуже надійну конструкцію. Фактично, це компактний 130-ватний електродвигун, що створює максимальне штовхаюче зусилля в 1500 Н. Останнє передається від двигуна до штиря, що висувається, через знижувальний редуктор і черв'ячну передачу. Керує роботою електродвигуна блок керування – невелика електронна плата.

Також автоматика Nice WINGO4KLT має низку вбудованих захистів.:

 • Захист від несприятливих чинників довкілля. Забезпечує ударостійкий, алюмінієвий корпус. Він має клас захисту IP54. Останній надійно захищає електродвигун, блок управління, механічні деталі та електричні контакти від руйнівної дії пилу та води;
 • Вбудований термореле примусово відключить роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання термореле автоматично включить у роботу електродвигун;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі в діапазоні від 160 до 270 вольт.

Проста та надійна конструкція, а також ряд вбудованих захистів забезпечує автоматиці Nice WINGO4KLT величезний ресурс надійності. Вона легко прослужить вам понад 10 років без серйозних поломок у режимі щоденної експлуатації.

Автоматичні розстібні ворота Nice WINGO4KLT повністю безпечні в роботі. Вони оснащені енкодером – приладом, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо воротна стулка торкнеться перешкоди, сила струму, що надходить на сердечник, різко зростає. Це фіксує енкодер і подає сигнал блоку керування. Той відразу блокує роботу обох електродвигунів, що відкривають праву та ліву ворітні стулки, а потім включає реверсний режим. Тому захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Власникам комерційних та промислових підприємств ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні розпашні ворота Nice WINGO4KLT фотодатчики та сигнальні світлодіодні лампи.

Пара фотодатчиків встановлюється перед брамою. Вони з'єднуються між собою інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні пилюка, ні дощ, ні туман, ні снігопад. Інфрачервоний промінь може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається фотодатчики блокують роботу електродвигунів до тих пір, поки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Сигнальна світлодіодна лампа стане корисною, якщо ворота вашого підприємства виходять на жваву трасу.Лампа включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що зараз на дорогу виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, у складних погодних умовах і крізь листя дерев.

Автоматичний привід Nice WINGO4KLT оснащений редуктором, що самоблокує. Він блокує рух ворітних стулок у відкритому та закритому положенні. Міцність редуктора така, що воротні стулки у нерухомому положенні здатні витримувати ураганні пориви вітру. У закритому положенні редуктор самостійно замикає ворота без допомоги автоматичних замків.

У разі відключення електрики передбачений простий спосіб розблокування редуктора. Для цього у комплекті з пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. При повороті в замку на корпусі пристрою редуктор розблокується, і ви зможете відкривати і закривати ворота вручну. Щоб зберегти працездатність приводу при вимкненій електриці, ми рекомендуємо встановити на автоматичні розстібні ворота Nice WINGO4KLT фірмову акумуляторну батарею. Вона при вимкненій електриці виконуватиме функції джерела безперебійного живлення.

Керувати роботою автоматичних воріт Nice WINGO4KLT можна двома способами. Насамперед, за допомогою персонального радіопульта. У нього максимальний радіус сталого прийому команд керування становить 150 метрів. Щоправда, цей радіус серйозно зменшують міські забудови, рельєф місцевості та зелені насадження. Якщо критичний радіус малий, ви можете для блоку управління придбати зовнішню антену.

Блок управління має функцію клонування.Ця функція дозволяє збільшити кількість радіопультів, команди яких приймає блок керування до 50 штук. Тому власники компаній можуть роздати персональні радіопульти всьому керівному складу підприємства. Також передбачено спосіб керування роботою автоматичних розпашних воріт Nice WINGO4KLT за командами з віддаленого поста охорони.

 1. Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для безпечної, комфортної та безремонтної експлуатації автоматики розпашних воріт Nice WINGO4KLT:
 2. Автоматичні та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткової команди. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 3. Часткове відкриття ворітних стулок на відстань, необхідне проходу людей;
 4. Функція "Завжди закрито". Після відновлення електроживлення відчинені ворота автоматично закриються;
 5. Функція плавного старту та зупинки. Активація цієї функції захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці 400-кілограмових ворітних стулок. Для підвищення точності роботи цієї функції в комплекті з пристроєм ви отримаєте кінцеві механічні вимикачі;
 6. Функція самонавчання. Щоб блок управління запам'ятав нову точку зупинки ворітної стулки, її треба двічі зупинити у цій новій точці;
 7. Виставляє швидкість відкриття ворітних стулок і зусилля, з яким електродвигун їх відкриватиме.

Інтернет-магазин "Маркет Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Nice WINGO4KLT, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу Nice WINGO4KLT. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для розпашних воріт Nice WINGO4KLT доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 23437 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики Nice WINGO4KLT
Склад комплекту
Привід Nice WG4000 2
Панель керування MC800 1
Приймач OXIBD 1
Механічні упори, комп. 2
Пульт д.к., 2-х канальний Flo2RE 2
Характеристики
Потужність (Вт) 130
Інтенсивність (%) 50
Максимальне штовхаюче зусилля (Н) 1500
Ширина створки до, м 1.8
Живлення (V) 230
Максимальна вага створки (кг) 400
Час відкриття (с) 24
Відгуки Nice WINGO4KLT
    Погано           Добре
captcha

Інструкція Nice WINGO4KLT (PDF)

Рекомендовані товари