Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi 600

Артикул: NAVI600

Steelon Польща


Купити Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi 600 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Металева шестерня
Опис товару

Автоматика для воріт Steelon Navi 600

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод Steelon Navi 600 за найпривабливішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений, щоб автоматизувати будь-які відкатні ворота, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина комірного полотна – 6 метрів;
 • Максимальна вага комірного полотна – 600 кг.

Автоматичний привід Steelon Navi 600 розрахований на середньо-низький рівень експлуатації – до 8 циклів відкриття на годину. Тому його можна застосовувати не тільки для автоматизації відкатних воріт приватних домогосподарств, але й для воріт комерційних та промислових підприємств, для яких не характерний інтенсивний рух автотранспорту.

Переваги автоматики Steelon Navi 600

Автоматика Steelon Navi 600 повністю відповідає вимогам, що пред'являються до преміальних пристроїв автоматизації відкатних воріт:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний електропривід Steelon Navi 600 легко і швидко встановлюється на ворота. Для цього ви в комплекті з пристроєм отримаєте зубчасту рейку. До ворітного полотна вона буде приварена, а до автоматичного приводу буде приєднана до його провідної шестерні.

Для швидкого, плавного та безшумного руху відкатних воріт зубчаста рейка повинна з провідною шестернею з'єднуватися максимально жорстко і без перекосів. Для такого з'єднання монтажники встановлюють корпус приводу на бетонну підставку, поверх якої монтується універсальна монтажна пластина. За її допомогою коригується положення корпусу приводу, щоб досягти правильного з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею.

Автоматичний електропривід Steelon Navi 600 має цілий набір вбудованих захистів, які забезпечують тривалу безремонтну експлуатацію:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити проникнення під корпус пилу та крапель води;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Воно примусово відключить роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад +65 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в діапазоні від 160 до 270 вольт.

Конструкція у приводу Steelon Navi 600 проста і тому надійна. Електродвигун передає обертаючий момент на ведучу шестерню через знижувальний редуктор, черв'ячну передачу та приводний вал. Всі рухомі деталі виготовлені з високолегованої сталі, додатково загартовані та відшліфовані на високоточних верстатах із ЧПУ. Всі підшипники закриті прогумованими заглушками і тому відносяться до класу необслуговуваних. Провідна шестерня виготовлена ​​із сплаву бронзи та сталі. Цей сплав, по-перше, стійкий до корозійного руйнування, а по-друге, демонструє високу стійкість до динамічних навантажень, що виникають при зсуві зубчастої рейки в той чи інший бік.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечують автоматиці Steelon Navi 600 величезний запас міцності. Вона прослужить вам без серйозних неполадок понад 10 років.

Робота автоматики для відкатних воріт Steelon Navi 600 повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматичний привід оснащений вбудованим енкодером – приладом, який відслідковує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, то сила струму зростає, що відразу фіксує енкодер і передає сигнал блоку управління. Той екстрено зупиняє електродвигун і включає реверсний режим. Таким чином, захист від затискань у автоматики відкатних воріт Стілон Наві 600 працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити контакт важкого 600-кілограмового воріт з вашим автомобілем, ми рекомендуємо додатково встановити на відкатну автоматику Steelon Navi 600 фотодатчики.

Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке сталося, то фотодатчики блокують роботу електродвигуна, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю виключить можливість пошкодження ворітним полотном вашого автомобіля.

Якщо виїзд з вашого підприємства виходить на пожвавлену вулицю, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику відкатних воріт Steelon Navi 600 світлодіодну сигнальну лампу. Вона завжди буде включатися перед відкриттям воріт, сигналізуючи водіям та пішоходам, що зараз із воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в густий туман і крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, редуктор у приводу Steelon Navi 600 – самоблокуючий. Він блокує рух воріт у відкритому та закритому положенні. У разі вимкнення електрики передбачено простий спосіб розблокування редуктора. Для цього ви отримаєте у комплекті із пристроєм спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується і ви зможете відкривати та закривати ворота вручну.

Для підвищення комфортності користування автоматикою для відкатних воріт Steelon Navi 600 в періоди відсутності електрики ми рекомендуємо підключити до приводу акумуляторну батарею. Вона виконуватиме функції джерела безперебійного живлення, зберігаючи працездатність привода, і вам тоді не доведеться рухати важке 600-кілограмове ворітне полотно вручну.

Привід (актуатор) відкатних воріт Steelon Navi 600 може керуватися двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Їх отримайте у комплекті з пристроєм 2 штуки. Цей спосіб є оптимальним для управління автоматичними воротами приватних домогосподарств. По-друге, можна активувати режим стороннього оператора. У цьому випадку автоматичними воротами можна керувати з віддаленого поста охорони.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, комфортної та безпечної роботи автоматичних відкатних воріт Стілон Наві 600:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, через деякий проміжок часу. Його можна виставляти у досить широкому діапазоні. У другому випадку ворота закриються лише після того, як буде отримано відповідну команду на закриття;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відчиняться не поныстю, лише з відстань, необхідну проходу людей;
 3. Функція плавного старту та розблокування. Її активація захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 600-кілограмового комірця. Для точного спрацьовування цієї функції ви отримаєте у комплекті з пристроєм магнітні кінцеві вимикачі. Вони при відкритті та закритті воріт передаватиму блоку управління інформацію про місцезнаходження ворітного полотна в кожний момент його руху. Магнітні кінцеві вимикачі не втрачають своєї точності в найскладніших погодних умовах – після рясних снігопадів та за їх зледеніння;
 4. Режим "Сторонній оператор";
 5. Виставлення швидкості відкриття воріт. Блок управління самостійно, залежно від температури повітря, визначатиме зусилля, з яким електродвигун рухатиме ворітне полотно.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна автоматики Steelon Navi 600, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість включена доставка відкатного приводу Steelon Navi 600. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi 600 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

  9471 грн

  8665 грн
Доставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики Steelon Navi 600
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування з вбудованим приймачем 1
Кінцеві вимикачі Магнітні
Пульт д.к., 4-х канальний NV-4 2
Характеристики
Макс. вага, кг 600
Потужність (Вт) 280
Швидкість відкривання (м/с) 13
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 6
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Вага (кг) 14
Відгуки Steelon Navi 600
    Погано           Добре
captcha

Інструкція Steelon Navi 600 (PDF)

Рекомендовані товари