Автоматика для відкатних воріт Alutech Roteo RTO-2000MKIT

Артикул: RTO-2000MKIT

Alutech


Купити Автоматика для відкатних воріт Alutech Roteo RTO-2000MKIT - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт Alutech Roteo RTO-2000M KIT

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити автоматику Alutech Roteo RTO-2000MKIT за найпривабливішою вартістю для вас. Пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна вага комірного полотна – 2000 кг;
 • Максимальна ширина воріт – не обмежена.

Автоматичний електропривод Alutech Roteo RTO-2000MKIT розрахований на середньовисоку інтенсивність експлуатації – до 12 циклів відкриття на годину. Електромотор створює штовхаюче зусилля 1100 Н, що дозволяє йому рухати важкі 2-тонні ворота зі швидкістю 20 см/с. За такої швидкості відкриття двухсмуговий 6-метровий проїзд буде відкритий лише за півхвилини. Тому ми рекомендуємо встановлювати автоматику Alutech RTO-2000 M KIT на ворота комерційних та промислових підприємств з інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги автоматики Alutech Roteo RTO-2000M KIT

Автоматика Alutech Roteo RTO-2000MKIT повністю задовольняє всім вимогам, які пред'являються до преміальних пристроїв автоматизації важких відкатних воріт промислового класу:

 1. Швидкий, простий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація у складних умовах промислових зон;
 3. Безпечна робота для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Alutech Roteo RTO-2000M KIT приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Остання до ворітного полотна приварюється, а до приводу приєднується за рахунок зчеплення з ведучою шестернею останнього.

Для швидкого, плавного та безшумного руху важких промислових воріт ведуча шестерня та зубчаста рейка повинні бути зчеплені один з одним максимально жорстко та без перекосів. Щоб досягти такого зчеплення, наші монтажники встановлюють корпус приводу на бетонну підкладку, поверх якої закріплюється монтажна універсальна пластина. В останній є шість кріпильних отворів. За їх допомогою регулюється положення приводу, щоб досягти правильного зчеплення зубчастої рейки та ведучої шестерні.

При монтажі автоматики ширина воріт вводиться безпосередньо в блок управління. Відповідно до заданої ширини блок управління визначатиме час роботи електромотора під час відкриття та закриття воріт.

Для підвищення точності визначення часу роботи електродвигуна в комплекті з пристроєм ви отримаєте кінцеві магнітні вимикачі. Вони в процесі руху комірного полотна будуть передавати дані про його розташування в просторі. Точність передачі магнітних кінцевих вимикачів не знижується після рясних снігопадів і при зледенінні останніх.

Автоматичний привід Alutech Roto RTO-2000(M)KIT має необхідний набір вбудованих захистів для тривалої безремонтної роботи в складних умовах промислових зон:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP54. Цей клас захисту виключає проникнення під корпус дрібного пилу та крапель води. Тому корпус надійно протягом усього строку служби пристрою захищає електродвигун, електронну плату управління та електричні контакти від корозійного та абразивного руйнування;
 • Захист від перегріву. Його забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. При нагріванні електромотора понад 65 градусів термореле відключає його від електроживлення. Після остигання електроживлення відновлюється і електромотор запускається в роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою до температури -30 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун і блок керування від стрибків напруги в мережі від 160 до 270 вольт.

Автоматичний електропривід Alutech Roteo RTO-2000MKIT має просту та надійну конструкцію. Його основний елемент – це компактний та потужний безщітковий електродвигун. Він створює обертаючий момент, який через понижуючий редуктор, приводний вал і черв'ячну передачу передається на ведучу шестірню. Всі рухомі деталі загартовані та відшліфовані на металообробних верстатах із ЧПУ. Це підвищило їхню надійність роботи. Ведуча шестерня виготовлена ​​із сплаву сталі та бронзи. Такий сплав демонструє високу міцність під навантаженнями, які завжди виникають під час руху ворітного полотна.

Ряд вбудованих захистів, проста і надійна конструкція забезпечують автоматиці для відкатних воріт Alutech Roto RTO-2000 M KIT величезний ресурс надійності, який дорівнює 100 тис. циклів відкриття та закриття.

Робота автоматичних воріт Alutech Roteo RTO-2000 M KIT повністю безпечна для людей і автотранспорту. Білоруська автоматика оснащена вбудованим захистом від затискань. Його забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигун.

Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Отримавши цей сигнал, блок управління екстрено зупиняє роботу електродвигуна та включає в нього реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити контакт важкого 2-тонного ворітного полотна з автотранспортом, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику для відкатних воріт Alutech Roto RTO-2000M KIT фотодатчики.

Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з'єднується інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, то фотодатчики блокують роботу електродвигуна доти, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли машина від'їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю виключить пошкодження автотранспорту важкими воротами.

Якщо ворота вашого підприємства виходять на вулицю зі жвавим рухом автотранспорту, тоді ми радимо додатково встановити на автоматичний привід для відкатних воріт Alutech RTO-2000MKIT світлодіодну сигнальну лампу. Вона буде включатися щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та водіям, що зараз із воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в сильний туман і крізь листя дерев.

Редуктор приводу Alutech RTO-2000MKIT – самоблокуючий. Він блокує рух воріт у відкритому та закритому положенні. При відключеній електриці передбачено простий спосіб розблокування воріт. Для цього в комплекті з пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його необхідно провернути в замку на корпусі приводу, після чого редуктор розблокується, і ворота можна буде відкрити вручну.

Для підвищення комфортності користування автоматичними промисловими воротами Alutech Roteo RTO-2000MKIT ми рекомендуємо додатково встановити на них фірмову акумуляторну батарею. Вона у періоди відсутності електрики виконуватиме функції джерела безперебійного живлення, зберігаючи працездатність електроприводу.

Керувати роботою автоматики відкатних воріт Alutech Roteo RTO-2000(M)KIT можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Блок управління має функцію клонування. Вона дозволяє збільшити кількість персональних радіопультів до 50 штук. Це дозволить роздати персональні радіопульти всьому керівному складу підприємства. По-друге, командами з дистанційного поста охорони. Для цього необхідно активувати режим "Сторонній оператор".

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для безпечної, комфортної та надійної роботи автоматичних відкатних воріт Alutech Roto RTO-2000MKIT:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно через деякий проміжок часу. Його ви можете виставляти у досить широкому діапазоні. У другому випадку ворота закриються лише після отримання команди на закриття;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відчиняються не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей. Цю відстань ви можете задавати в досить широкому діапазоні;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 2-тонного ворітного полотна;
 4. Режим "Сторонній оператор";
 5. Функція клонування радіопультів;
 6. Зміна швидкості відкриття воріт. Зусилля, з яким електродвигун рухає ворітне полотно, блок управління регулює самостійно в залежності від температури навколишнього повітря.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Alutech RTO-2000M KIT, яка є найкращою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу Alutech Roteo RTO-2000MKIT. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками є найкращою гарантією її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Alutech Roteo RTO-2000MKIT доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 15835 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики Alutech Roteo RTO-2000MKIT
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування 1
Кінцеві вимикачі магнітні
Приймач 1
Пульт д.к., 4-х канальний 2
Характеристики
Макс. вага, кг 2000
Максимальне зусилля (Н) 1100Н
Інтенсивність (%) 50
Крутний момент (Нм) 45
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Відгуки Alutech Roteo RTO-2000MKIT
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари