Автоматика для відкотних воріт TMT HUSKY-1200

Артикул: HUSKY1200

TMT Китай


Купити Автоматика для відкотних воріт TMT HUSKY-1200 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт TMT HUSKY-1200

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привід TMT HUSKY-1200 за найпривабливішою для вас вартістю. Цей пристрій призначений для автоматизації будь-яких відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 12 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 1200 кг.

Автоматичний привід TMT HUSKY-1200 відноситься до промислового класу пристроїв автоматизації воріт. Його конструкція розрахована на низьку інтенсивність експлуатації – до 6 циклів відкриття за годину. Але при цьому електромотор приводу створює штовхаюче зусилля рівне 1200 Н, що дозволяє досить швидко звільняти проїзд для автомобілів.

Переваги автоматики TMT HUSKY-1200

Автоматика TMT HUSKY-1200 повністю задовольняє всі вимоги, що пред'являються до пристроїв автоматизації воріт промислового класу:

 1. Швидке та надійне встановлення на відкатні ворота будь-якого типу;
 2. Надійна та тривала робота у складних умовах промислових зон;
 3. Безпечна робота для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функцій та режимів для індивідуального режиму роботи.

Автоматичний відкатний привід TMT HUSKY-1200 приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Остання приварюється до воріт, а з приводом з'єднується через ведущую шестерню последнего.

Для швидкого, плавного та безшумного руху важкого 1,2-тонного ворітного полотна з'єднання зубчастої рейки з ведучою шестернею має бути максимально жорстким. Це, до речі, обереже ці дві деталі від передчасного зносу. Щоб досягти такого з'єднання, наші монтажники встановлюють привід на бетонну підставку, поверх якої кріпиться універсальна монтажна пластина. В останній є шість отворів для кріпильних болтів. З їхньою допомогою виконується регулювання положення корпусу по шести точках. За рахунок цього забезпечується правильне з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею.

 • Автоматичний електропривод TMT HUSKY-1200 має усе необхідне для тривалої та надійної роботи у складних умовах промислових зон:
 • Повністю алюмінієвий корпус приводу має клас захисту IP54. Він протягом усього строку служби пристрою надійно захищає електромотор, електронну плату блоку управління та електричні контакти від руйнівного впливу пилу та води;
 • Вбудоване термореле, що самовідновлюється, захищає електродвигун від перегріву. При нагріванні останнього понад 65 градусів термореле відключає його від електроживлення. Після остигання електроживлення відновлюється і електродвигун вмикається у роботу;
 • Застосування морозостійкого мастила зберігає працездатність у приводу до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун від стрибків напруги в електромережі.

Конструкція приводу TMT HUSKY-1200 проста і тому надійна. Крутильний момент від електродвигуна через приводний вал на ведучу шестерню передає черв'ячна передача. Вона додатково загартована та відшліфована на металообробних верстатах із ЧПУ. Провідна шестерня виготовлена із сплаву сталі та бронзи. Таке поєднання підвищило міцність деталі та зменшило її знос від постійного контакту із зубчастою рейкою.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечують автоматичному електроприводу TMT HUSKY-1200 величезний ресурс надійності. Автоматика для відкатних воріт прослужить вам без серйозних проблем більше 10 років.

Автоматика TMT HUSKY-1200 під час роботи повністю безпечна для людей та автотранспорту. Автоматичний привід оснащений енкодером – приладом, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодар і повідомляє про це блок управління. Той негайно зупиняє роботу електродвигуна і включає в нього реверсний режим. Таким чином, захист від затискання працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити контакт 1,2-тонного важкого ворітного полотна з автомобілями, ми рекомендуємо встановити на відкатну автоматику TMT HUSKY-1200 фотоелементи. Пара фотоелементів встановлюється перед воротами і з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні туман. Його може перервати лише корпус автомобіля.

Якщо таке відбувається, фотодатчики блокують роботу електродвигуна до тих пір, поки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю виключить можливість пошкодження машини важким 1,2-тонним ворітним полотном.

Якщо виїзд із вашого підприємства виходить на пожвавлену трасу, тоді ми радимо додатково встановити на автоматичні відкатні ворота TMT HUSKY-1200 сигнальну світлодіодну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізучи пішоходам та водіям, що зараз з воріт на дорогу виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в сильний туман, крізь листя дерев.

Згідно з вимогами безпеки Євросоюзу, редуктор автоматичного приводу TMT HUSKY-1200 – самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у закритому та відкритому положенні. Щоб примусово розблокувати редуктор при вимкненій електриці, у комплекті з пристроєм отримаєте спеціальний ключ. Переверніть його на корпусі приводу й редуктор розблокується.

Але щоб не рухати важке ворітне полотно вручну, ми рекомендуємо додатково встановити акумуляторну батарею на автоматику для відкатних воріт TMT HUSKY-1200. Вона у періоди відсутності електрики виконуватиме роль джерела безперебійного живлення, підтримуючи працездатність електроприводу.

Керувати роботою автоматики TMT HUSKY-1200 можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. У блоку управління є функція клонування, яка дозволяє збільшити кількість радіопультів, що можуть віддавати команди автоматиці, до 50 штук. Тому ви можете роздати персональні пульти всьому керівному складу підприємства. По-друге, управління автоматикою здійснюється командами зі стороннього поста охорони. Для цього блок управління має режим «Сторонній оператор».

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, безпечної та комфортної експлуатації автоматичних відкатних воріт TMT HUSKY-1200:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, через деякий проміжок часу. Часовий відрізок перед закриттям воріт ви можете виставляти самостійно. У другому випадку ворота закриються лише надходження відповідної команди з посади охорони або від персонального радіопульта;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відчиняються не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей. Цю відстань ви також можете виставляти самостійно;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Вона оберігає електромотор від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці 1,2-тонного ворітного полотна. Для коректної роботи цієї функції в комплекті з електроприводом ви отримаєте кінцеві механічні вимикачі. Вони при відкритті та закритті воріт передаватиму блоку управління точну інформацію про місцезнаходження ворітного полотна в кожний момент його руху;
 4. Функція клонування радіопультів;
 5. Режим "Сторонній оператор";

Виставлення швидкості відкриття воріт. Блок управління самостійно визначатиме залежно від температури навколишнього повітря зусилля, з яким електродвигун рухатиме ворітне полотно.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна автоматики TMT HUSKY-1200, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість включена доставка та монтаж приводу TMT HUSKY-1200 на ваші ворота. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкотних воріт TMT HUSKY-1200 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

 • 13328 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування з вбудованим приймачем 1
Кінцеві вимикачі Мех.
Пульт д.к., 4-х канальний TM3 2
Характеристики
Макс. вага, кг 1200
Інтенсивність (%) 25
Ширина створки до, м 12
Живлення (V) 220
Клас захисту (IP) 54
Вага (кг) 18
Відгуки
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари