Автоматичний шлагбаум Alutech Bravo BV-5

Артикул: BV-5

Alutech


Купити Автоматичний шлагбаум Alutech Bravo BV-5 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Шлагбаум автоматичний Alutech Bravo BV-5

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити шлагбаум Alutech Bravo BV-5 за найпривабливішою вартістю. Пристрій призначений для перекриття дорожніх проїздів завширшки до 5 метрів. Для цього автоматичний шлагбаум оснащений 4-метровою стрілою. Але за додаткову плату на шлагбаум можуть бути встановлені підйомні стріли завдовжки 5-6 метрів. Разом зі стрілами збільшеної довжини ми рекомендуємо купувати підставки для них. Це збільшить міцність конструкції шлагбауму загалом.

Переваги купівлі та експлуатації шлагбауму Alutech Bravo BV-5

Автоматичний шлагбаум Alutech Bravo BV-5 повністю відкриває проїзд для автомобілів лише за 5 секунд. Висока швидкість підняття та опускання стріли компенсується механічним та електронним способами. Механічний спосіб – це прогумовані накладки, які компенсують інерцію руху стріли за її досягнення верхньої та нижньої точки руху.

Електронний спосіб – це функція плавного старту та зупинки, якою оснащений блок керування шлагбауму. При її активації блок управління примусово скидатиме швидкість руху стріли при її наближенні до верхньої та нижньої точок зупинки.

Взагалі конструкція автоматичного шлагбауму Alutech Bravo BV-5 розрахована на дуже інтенсивну експлуатацію – до 250 відкриттів проїзду на годину. За такої інтенсивності експлуатації, в режимі 24/7 ресурс надійності у шлагбауму Alutech Bravo BV-5 складає 1 мільйон циклів відкриттів та закрить.

Конструкція шлагбауму Alutech Bravo BV-5 складається з:

  • електродвигуна постійного струму;
  • Енкодера;
  • понижуючого редуктора;
  • Балансувальні пружини;
  • Перетворювача змінного струму на постійний;
  • Блок управління з приймальним пристроєм.

Електродвигун створює крутний момент, що дорівнює 230 Нм. Під його дією стріла піднімається, звільняючи проїзд і опускається, перекриваючи проїзд. Енкодер відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо стріла, що опускається, стикається з корпусом автомобіля, то сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і подає команду електродвигуну на екстрену зупинку та включення в нього реверсного режиму. Таким чином, у шлагбауму Alutech Bravo BV-5 працює захист від пошкоджень автомобіля.

Редуктор шлагбауму Алютех Браво БB-5 – самоблокуючий. Він блокує рух стріли в опущеному стані. Тому її не можна спеціально підняти руками. У разі відключення електрики передбачений простий спосіб розблокування редуктора. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Перевернувши його в замку на корпусі шлагбаума, ви розблокуєте редуктор, після чого можна підняти стрілу вручну. Балансувальна пружина утримає стрілу у верхньому положенні навіть за відключеної електрики. Щоб зберегти працездатність шлагбауму при вимкненій електриці, ми рекомендуємо підключити до пристрою фірмову акумуляторну батарею, яка при відключеній електриці виконуватиме роль джерела безперебійного живлення.

Автоматичний шлагбаум Алютех Браво БВ-5 однаково легко монтується на будь-які типи дорожнього покриття (асфальт, дорожня плитка, бруківка та ін.), а також встановлюється на бетонні підстави фундаментів будівель. Останній спосіб є актуальним для огородження підземних стоянок торгово-розважальних та офісних центрів.

Керувати роботою шлагбауму Alutech Bravo BV-5 можна трьома способами:

  1. За командами персональних радіопультів. У комплекті з пристроєм ви отримаєте 2 чотириканальні персональні радіопульти. Але блок управління шлагбаума має функцію клонування, яка дозволяє збільшити число радіопультів до 50 штук. Цей спосіб управління є оптимальним для шлагбаумів, які огороджують закриті території багатоквартирних будинків;
  2. За командами з дистанційного поста охорони або зовнішніх пристроїв контролю. Цей спосіб управління оптимальний для огородження підземних паркінгів торгово-розважальних та офісних центрів;
  3. За допомогою індуктивної петлі. Коли автомобіль наїжджає, замикається електричний ланцюг і стріла шлагбауму піднімається, звільняючи проїзд. Цей спосіб керування є оптимальним для шлагбаумів, встановлених на виїздах з корпоративних паркінгів або громадських автостоянок.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна шлагбауму Alutech Bravo BV-5, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка шлагбауму Alutech Bravo BV-5 до найближчого відділення кур'єрської служби.


Автоматичний шлагбаум Alutech Bravo BV-5 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

  • 36140 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики
Склад комплекту
Панель керування 1
Тумба шлагбаума 1
Приймач 1
Стріла для шлагбаума (м) 4
Пружина балансування 1
Пульт д.к., 4-х канальний AT-4N 2
Характеристики
Потужність (Вт) 150
Інтенсивність (%) 90
Крутний момент (Нм) 230
Ширина проїзду (м) 5
Живлення (V) 230
Ресурс (циклів) 1 000 000
Час відкриття (с) 6
Клас захисту (IP) 54
Відгуки
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари