Автоматика для розпашних воріт Roger MONOS4 maxi

Артикул: Monos4maxi

Roger Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт Roger MONOS4 maxi - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для розпашних воріт Roger KIT MONOS4 maxi

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод Roger KIT MONOS4 maxi за найпривабливішою вартістю на українському ринку. Пристрій призначений для автоматизації будь-яких розпашних воріт, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 4 метри;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 400 кг.

Автоматичний електропривод Roger MONOS 4 maxi розрахований на дуже інтенсивний режим експлуатації. Тому цей пристрій можна використовувати не тільки для автоматизації воріт приватних домогосподарств, але й воріт великих комерційних та промислових підприємств із дуже насиченим рухом автотранспорту.

Переваги автоматики Roger KIT MONOS 4 maxi

Автоматика Roger MONOS4 maxi відповідає всім вимогам, які пред’являються до преміального класу автоматики для розпашних воріт:

 1. Легкий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпечна робота;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Roger KIT MONOS 4 maxi відноситься до телескопічного типу. Він відкриває та закриває ворота за рахунок руху висувного штиря. При його висуванні з корпусу ворота зачиняються, а при його засуві у корпус ворота, навпаки, відчиняються.

Такий спосіб відкриття вимагає, щоб корпус приводу був розташований максимально близько до опорного стовпа. Тому пристрій закріплюється на ворітну стулку (сталеву, дерев'яну або пластикову), а висувний штир прикріплюється до опорного стовпа (круглого металевого або квадратного, складеного з цегли або дикого каменю). На кожну ворітну стулку встановлюється окремий електропривод (правий та лівий), якими керує окремо розташований блок керування.

Такий спосіб монтажу підходить для воріт, що відкриваються і на вулицю, і у двір. При цьому і приводи, і блок управління розташовуватимуться всередині огородженої території, що виключить доступ до них стороннім особам.

Автоматика Roger KIT MONOS4 maxi має дуже просту і тому дуже надійну конструкцію. Фактично, це компактний безщітковий 200-ватний електродвигун, який через знижувальний редуктор передає обертаючий момент на черв'ячну передачу. Її обертання в один або в інший бік висуває або засуває штир, а той відкриває або закриває воротні стулки.

Підвищує надійність експлуатації автоматики Roger KIT MONOS4 maxi ще й ряд вбудованих захистів:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус, що має клас захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити контакт електродвигуна та електричних контактів з водою та пилом;
 • Захист від перегріву. Його забезпечує вбудований термостат, який примусово відключить електродвигун, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 • Застосування морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Перетворювач електричного струму зі змінного в постійний захищає електродвигун та блок управління від стрибків напруги в мережі.

Ряд вбудованих захистів, проста конструкція забезпечує автоматиці Roger KIT MONOS 4 maxi величезний ресурс надійності. Пристрій прослужить вам понад 10 років без серйозних поломок.

Експлуатація автоматичних воріт Roger KIT MONOS4 maxi повністю безпечна для людей і автотранспорту. Відповідно до вимог Євросоюзу, італійська автоматика оснащена захистом від затискань. Для цього кожен привід – для лівої та правої ворітних стулок – оснащений енкодером. Цей прилад відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітна стулка торкається перешкоди, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і подає сигнал блоку управління. Той екстрено зупиняє роботу електродвигунів на обох приводах і включає у них реверсний режим.

Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта:

 1. Якщо ворітна стулка торкається з перешкодою під час відкриття, ворота припиняють рух і починають зачинятися;
 2. Якщо ворітна стулка торкається з перешкодою під час закриття, ворота припиняють рух і починають відчинятися.

Щоб повністю виключити контакт ворітних стулок із корпусом автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити фотодатчики. На розпашні ворота необхідно встановити 4 фотодатчики. Перша пара відповідатиме за безпечне відкриття, а друга – за безпечне закриття. Пара фотодатчиків, що відповідає за безпечне відкриття, встановлюється з боку відкриття ворітних стулок, а пара фотодатчиків, що відповідають за безпечне закриття, встановлюється з протилежного боку.

Кожна пара датчиків з’єднуються між собою інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Перед відкриттям воріт блок керування перевіряє стан відповідної пари фотодатчиків. Якщо вона не з’єднана інфрачервоним променем, значить, існує ймовірність пошкодження при відкриванні ворітними стулками корпусу автомобіля. У цьому випадку блок керування блокує відкриття воріт. Перед закриттям блок керування перевіряє стан фотодатчиків, які відповідають за цю операцію. Якщо їх не з’єднує інфрачервоний промінь, то блок управління блокує закриття, оскільки, знову ж таки, існує ймовірність під час закривання воріт пошкодження ворітними стулками корпусу автомобіля.

Блокування автоматичних розпашних воріт Roger KIT MONOS4 maxi буде продовжуватися доти, доки фотодатчики знову не з’єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від’їде на безпечну відстань.

У комплекті із пристроєм ви отримаєте світлодіодну сигнальну лампу. Вона буде включатися щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху та пішоходам, що зараз із воріт виїде ваш автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в сильний туман і крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, автоматичний привід Roger MONOS4 maxi оснащений самоблокуючим редуктором. Він блокує рух ворітної стулки у відкритому та закритому положенні. Міцність редуктора така, що він здатний утримувати в нерухомому положенні ворітну стулку під ураганними поривами вітру. Також редуктор самостійно без додаткової допомоги автоматичних замків замикає ворота.

На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий спосіб розблокування редуктора. Для цього ви в комплекті із пристроєм отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується, і ворота можна відкривати вручну.

Керувати роботою автоматичних розпашних воріт Roger KIT MONOS4 maxi ви будете за допомогою персональних радіопультів. Вони мають стійкий радіус передачі команд управління – 50 метрів. Але його може зменшити міська забудова, рельєф місцевості та крони дерев. Щоб збільшити цей радіус, ви можете придбати зовнішню антену для блоку управління.

Для роботи на промислових підприємствах передбачений «Режим оператора», при якому команди управління надходитимуть від віддаленого поста охорони. Блок управління може бути інтегрований у загальну систему безпеки підприємства.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної, надійної та безпечної роботи автоматичних воріт Roger KIT MONOS4 maxi:

 • Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, без додаткової команди, після деякого проміжку часу. Цей проміжок можна виставляти у досить широкому діапазоні. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 • Режим "Пішохід". Ворітні стулки відчиняють не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей;
 • Режим «Сторонній оператор». Він активується, якщо автоматичний привід встановлений на розпашні ворота промислових підприємств;
 • Функція «Хвіртка». Її активують, якщо в одній з ворітних стулок прорізана хвіртка. При її активації блок управління заблокує відкриття воріт при відкритій хвіртці;
 • Функція плавного старту та зупинки. Вона захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а самі ворота - від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці ворітних стулок;
 • Функція самонавчання. Дозволяє встановити нову точку для кожної ворітної стулки. Для цього ворітну стулку необхідно двічі зупинити у потрібному місці, після чого блок управління запише координати нової точки відкриття у свою пам'ять;
 • Регулювання швидкості відкриття воріт. У автоматичного привода Roger KIT MONOS4 maxi електромотори запитуються від постійного струму, тому регулювати швидкість відкриття воріт можна з дуже високою точністю.

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Roger KIT MONOS4 maxi, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість включена доставка приводу Roger MONOS 4. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.Автоматика для розпашних воріт Roger MONOS4 maxi доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 28210 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger MONOS4 maxi
Склад комплекту
Привід Roger Monos4 2
Панель керування EDGE/BOX 1
Приймач H93/RX22A/I, 433,92 МГц 1
Пульт д.к., 2-х канальний E80/ТХ52R/2, 433,92 МГц 2
Фотоелементи R90/F2ES 2
Сигнальна лампа FIFTHY/24 1
Характеристики
Потужність (Вт) 200
Інтенсивність (%) 100
Ширина створки до, м 4
Живлення (V) 36
Максимальна вага створки (кг) 400
Час відкриття (с) 19-26
Клас захисту (IP) 43
Відгуки Roger MONOS4 maxi
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари