Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 803N

Артикул: LIVI803N

DEA Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 803N - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для відкотних воріт DEA LIVI 803N

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод DEA LIVI 803N за найпривабливішою вартістю. Даний пристрій призначений, щоб автоматизувати будь-які відкотні ворота, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітного полотна – 8 метрів;
 • Максимальна вага ворітного полотна – 800 кг.

Автоматичний електропривод DEA LIVI 803N розрахований на середньовисокий режим експлуатації (до 10 циклів відкриття на годину). Пристрій можна застосовувати для автоматизації як воріт приватних домогосподарств, так і воріт великих комерційних та промислових підприємств із досить інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги відкатної автоматики DEA LIVI 803N

Комплект DEA LIVI 803N – це преміальна автоматика длявідкотних воріт, що відповідає наступним вимогам:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для налаштування індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід DEA LIVI 803N може поставлятися в комплекті із зубчастою рейкою. За її допомогою він з'єднується з відкотними воротами. До ворітного полотна зубчаста рейка приварюється, а до приводу приєднується через його ведучу шестерню. Тому розмірність зубців у рейці та шестерні збігаються до часток міліметра.

Щоб відкатні ворота рухалися швидко, плавно та безшумно, зубчаста рейка з ведучою шестернею повинні з'єднуватися максимально жорстко і без перекосів. Для отримання такої якості з'єднання монтажники встановлюють корпус приводу на бетонну підставку, поверх якої закріплюється універсальна монтажна пластина. У неї є 6 отворів кріплення. Ось за цими шістьма точками монтажники регулюють положення корпусу таким чином, щоб домогтися правильного з'єднання зубчастої рейки з ведучою шестернею.

Автоматичний електропривод DEA LIVI 803N оснащений цілим рядом вбудованих захистів:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити попадання під корпус дрібного пилу та крапель води. А значить, корпус на всьому протязі служби пристрою захищає рухомі деталі та електронну плату блоку управління від корозійного та абразивного руйнування;
 • Захист від перегріву. Його забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Воно відключає від живлення електродвигун, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання живлення відновлюється і електродвигун запускається у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі.

Конструкція приводу DEA LIVI 803N проста і тому надійна. Компактний безщіточний електродвигун передає обертаючий момент на ведучу шестерню через знижувальний редуктор, черв’ячну передачу і приводний вал. Всі деталі виготовлені з високолегованої сталі, додатково загартовані та відшліфовані на металообробних верстатах з ЧПУ. Всі підшипники закриті прогумованими заглушками, що повністю виключає потрапляння в мастило металевого пилу. Провідна шестерня виготовлена ​​зі сплаву сталі та бронзи. Такий сплав стійкий до корозії та динамічних навантажень, що виникають щоразу при зрушенні в той чи інший бік зубчастої рейки.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечили автоматиці DEA LIVI 803N величезний запас міцності. Пристрій прослужить вам без будь-яких серйозних проблем понад 10 років.

Експлуатація автоматики відкотних воріт DEA LIVI 803N повністю безпечна для людей та автотранспорту. Автоматичний привод (актуатор) має вбудований захист від затискань. Його забезпечує цифровий енкодер. Цей прилад відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Той, отримавши сигнал, негайно зупиняє електродвигун і включає в нього реверсний режим роботи. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити можливість пошкодження ворітним полотном корпусу автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику відкотних воріт DEA LIVI 803N фотоелементи.

Два фотодатчики встановлюються перед воротами та з'єднуються один з одним інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, фотодатчики блокують роботу електродвигуна, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Якщо виїзд з вашого двору або підприємства виходить на жваву вулицю, ми рекомендуємо додатково встановити на привід відкотних воріт DEA LIVI 803N світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи водіям та пішоходам, що зараз на вулицю виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в сильний туман і крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, у приводу DEA LIVI 803N – самоблокуючий редуктор. Він блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. На випадок несподіваного відключення електрики передбачено простий спосіб примусового розблокування редуктора. Для цього ви у комплекті з пристроєм отримаєте спеціальний ключ. Переверніть його в замку на корпусі пристрою, редуктор розблокується і ви зможете відчинити ворота вручну.

Керувати роботою автоматики для відкотних воріт DEA LIVI 803N можна двома способами. По-перше, активувавши режим «Сторонній оператор». У цьому режимі команди управління надходитимуть з віддаленого поста охорони. Цей спосіб є оптимальним для управління воротами комерційних та промислових підприємств. По-друге, за допомогою персонального радіопульта (його слід придбати окремо). Цей спосіб є оптимальним для управління воротами приватних домогосподарств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, безпечної та комфортної роботи автоматики відкатних воріт DEA LIVI 803N:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Режим «Хвіртка». Ворота відчиняються не повністю, тільки на відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Активація цієї функції захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 800-кілограмового ворітного полотна. Для підвищення точності спрацьовування функції в комплекті з пристроєм ви отримаєте механічні кінцеві вимикачі. Вони будуть передавати блоку управління інформацію про місце розташування ворітного полотна в кожний момент його руху;
 4. Режим «Сторонній оператор»;
 5. Режим "Завжди закрито". Якщо ви при відключеній електриці розблокували редуктор і відкрили ворота вручну, то після відновлення електроживлення блок управління автоматично закриє ворота;
 6. Виставлення швидкості відкриття воріт, часової паузи, після якої ворота закриються в автоматичному режимі, відстані, на яку відкриються ворота в режимі «Хвіртка». Блок управління самостійно визначає зусилля, з яким електродвигун рухає ворітне полотно, в залежності від температури довкілля.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу DEA LIVI 803N, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу DEA LIVI 803N. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт DEA LIVI 803N доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

 • 15125 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики DEA LIVI 803N
Склад комплекту
Привід DEA Livi/N 1
Панель керування 212E 1
Енкодер є
Кінцеві вимикачі мех.
Приймач 1
Характеристики
Макс. вага, кг 800
Потужність (Вт) 450
Швидкість відкривання (м/с) 0.17
Інтенсивність (%) 40
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Уповільнення в кінці циклу є
Режим хвіртки є
Габарити
Вага, кг 12.5
Відгуки DEA LIVI 803N
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари