Автоматика для відкатних воріт Nice RUN400HS швидкісний

Артикул: RUN400HS

Nice Італія


Купити Автоматика для відкатних воріт Nice RUN400HS швидкісний - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для відкатних воріт Nice RUN400HS швидкісна

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привід Nice RUN400HS по найкращій вартості на українському ринку. Пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина воріт – 8 метрів;
 • Максимальна вага воріт – 400 кг.

Автоматичний електропривод Nice RUN400HS призначений до експлуатації з середньою інтенсивністю. Тому цей пристрій можна використовувати не тільки для автоматизації воріт приватних домів, але також для автоматизації воріт комерційних та промислових підприємств. Ця італійська автоматика відноситься до класу швидкісних приводів. Вона відкриває ворота зі швидкістю 0.7 м/сек. З такою швидкістю 8-метрові ворота повністю відкриють проїзд для автомобілів трохи більше, ніж за 11 сек.

Переваги автоматики Nice RUN400HS

Автоматика Nice RUN400HS повністю відповідає усім вимогам, які пред’являються до пристроїв автоматизації воріт преміального класу:

 • Легкий та простий монтаж;
 • Надійна та тривала робота в складних умовах промислових зон;
 • Безпечна експлуатація;
 • Комфортне управління;
 • Широкі функціональні можливості при настроюванні індивідуального режиму роботи.

Автоматичний електропривод Nice RUN400HS легко, швидко и надійно монтується на побутові та промислові ворота з верхнім (рух відбувається по верхній направляючий консолі) та з нижнім (рух відбувається по вмонтованої направляючий рейці) монтажем.

К воротам привод приєднується за допомогою зубчатої рейки. Остання до воріт приварюється, а з приводом зчіплюється з його ведучою шестерінкою. Швидкісний та безшумний рух відкатних воріт відбувається тільки при жорсткому, без перекосів з’єднанні ведучою шестерінки й зубчатої рейки.

Щоби досягнути такого з’єднання, електропривод встановлюється на бетону підставку, поверх якої закріплюється універсальна монтажна пластина. У останньої є шість кріпильних отворів. За їх допомогою змінюється положення пластини, а з нею й положення корпусу приводу. Таким чином досягається правильне з’єднання зубчатої рейки з ведучою шестернею.

Автоматичний привод Nice RUN400HS має просту й тому надійну конструкцію. Фактично, це компактний безщітковий мотор, який передає обертаючий момент через понижуючий редуктор та сталевий приводний вал на ведучу шестерінку. Остання, обертаючись одну чи іншу сторону, здвигає зубчату рейку, а разом з нею й відкатні ворота. Таким чином привод відчиняє та закриває проїзд для автомобілів.

Автоматика Nice RUN400HS має декілька вбудованих захисних систем:

 1. Захист від агресивних факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус з класом захисту IP44. Він надійно захищає електромотор, блок управління та електричні контакти від руйнування пилом та водою;
 2. Захист від перегріву. Його забезпечує вбудоване самовідновлюване термореле. Якщо електромотор нагріється понад 60 градусів, то термореле примусово відключить його роботу. Після остигання електромотор автоматично запрацює знову;
 3. Використання морозостійкого змащування зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 4. Вбудований випрямляч струму захищає електромотор та блок управління від стрибків напруги в електричній мережі в межах від 160 до 270 вольт.

Проста та надійна конструкція, декілька вбудованих захистів забезпечує автоматиці Nice RUN400HS величезний ресурс надійності. Цей пристрій буде працювати більш ніж 10 років в режимі 24/7 без серйозних поломок.

Автоматичний привод Nice RUN400HS повністю безпечний в експлуатації. Так, він має захист від затискання. Його забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, який поступає на серцевину електромотору. Якщо ворота зіткнуться з будь-якою перешкодою, то сила струму різко підвищиться. Це фіксує енкодер і подає команду електромотору на екстрену зупинку та вмикання й нього реверсного режиму руху. Фактично, захист від затискання спрацьовує за принципом дверей ліфту.

Додатково на автоматичні відкатні ворота Nice RUN400HS можна встановити зовнішні пристрої безпеки – фотодатчики та світлодіодну сигнальну лапу. Пара фотодатчиків встановлюються перед воротами та з’єднуються друг з другом інфрачервоним проминем. Цей промінь не зможуть перервати ні сніг, ні туман, ні дощ, ні дорожня пилюка. Його може перервати тільки корпус автівки. Якщо це відбувається, то фотодатчики відразу заблокують роботу електромотора. І блокування буде тривати до тих пір, поки фотодатчики знову не з’єднає інфрачервоний промінь. А це відбудеться тільки тоді, коли автівка від’їде на безпечну відстань.

Сигнальна світлодіодна лампа буде вмикатись кожен раз перед відчиненням воріт. Вона буде сигналізувати учасникам дорожнього руху, що зараз з воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне ніччю, в туман та скрізь листя дерев.

Редуктор у привода Nice RUN400HS – самоблокуючий. Він блокує рух воріт в закритому та відчиненому положенню. При відключеній електриці є простий спосіб розблокування редуктора. Для цього ви отримаєте в комплекті з пристроєм спеціальний ключ. Його треба провернути в замку на корпусі привода, після чого редуктор розблокується й ворота можна буде відкривати та зачиняти вручну.

Щоб підвищити комфортність користування автоматичними відкатними воротами Nice RUN400HS, ми рекомендуємо придбати акумуляторну батарею Nice. Вона в періоди відключення електрики буде виступати в ролі безперебійного джерела живлення та збереже працездатність автоматичного приводу. Й вам не прийдеться самостійно рухати важкі 800-кілограмові ворота.

Керувати роботою автоматики для відкатних воріт Nice RUN400HS можна двома способами. Для промислових підприємств передбачений режим «Присутність оператора». При активації цього режиму ворота будуть відкриватись та закриватись за командами з віддаленого поста охорони. Господарі приватних будинків будуть керувати італійською автоматикою за допомогою персональних радіопультів. В комплекті з пристроєм ви отримаєте 2 радіопульта. Але у блока управління є функція клонування. Вона дозволяє збільшити кількість радіопультів до 50 штук. Ця функція стане доречною, якщо автоматичні ворота огороджують, наприклад, закриту територію багатоквартирних будинків.

Блок управління підтримує усі функції та режими, потрібні для тривалої, безпечної та комфортної роботи автоматичного привода Nice RUN400HS:

 • Автоматичне та напівавтоматичне зачинення. У першому випадку ворота зачиняться самостійно через деякий період часу. Цей період можна виставляти самостійно. У другому випадку ворота зачиняться тільки після отримання на це відповідної команди;
 • Режим «Пішохід» - ворота повністю не відчиняються, тільки на відстань, яка потрібна для проходу людей;
 • Функція плавного старту та зупинки. Вона захистить електромотор від критично високих стартових навантажень, а ворота – від сильних ударних навантажень, що виникають під час різкої зупинці 800-кілограмового ворітного полотна. Для точного спрацювання функції в комплекті з пристроєм ви отримаєте механічні кінцеві вимикачі. Вони передають блоку управління з великою точністю дані про місцеперебування воріт під час руху останніх;
 • Функція клонування радіопультів;
 • Виставлення швидкості відкриття воріт;
 • Автоматичне визначення зусиль, з яким електромотор буде відкривати ворота. Зусилля визначається в залежності від температури повітря.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатись ще однією перевагою. Це ціна приводу Nice RUN400HS, яка є найвигіднішою в Україні. В цю вартість вже включена доставка та монтаж приводу Nice RUN400HS на ваші ворота. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої безпечної та надійної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Nice RUN400HS швидкісний доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 31807 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики Nice RUN400HS швидкісний
Склад комплекту
Привід Nice RUN400HS 1
Панель керування 1
Характеристики
Макс. вага, кг 400
Швидкість відкривання (м/с) 0.7
Інтенсивність (%) 40
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 230
Відгуки Nice RUN400HS швидкісний
    Погано           Добре
captcha

Інструкція Nice RUN400HS швидкісний (PDF)

Рекомендовані товари