Автоматика для відкатних воріт Alutech Roteo RTO-500 MKIT

Артикул: RTO-500MKIT

Alutech


Купити Автоматика для відкатних воріт Alutech Roteo RTO-500 MKIT - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт Alutech Roteo RTO-500 MKIT

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод Alutech Roteo RTO-500 MKIT за найвигіднішою вартістю на українському ринку. Пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, які відповідають наступним граничним габаритним характеристикам:

 • Максимальна вага ворітної стулки – 500 кг;
 • Максимальна ширина ворітної стулки – не обмежена.

Ширина відкатних воріт вводиться вручну безпосередньо в блок керування. Цей показник визначатиме час роботи електродвигуна під час відкриття та закриття воріт. Для підвищення точності роботи електроприводу в комплекті з пристроєм ви отримаєте кінцеві кінцеві вимикачі. Вони з високою точністю визначають розташування ворітного полотна у будь-який момент його руху. Причому свою точність магнітні кінцеві вимикачі не втрачають у складних погодних умовах - після рясних снігопадів і при зледеніння зубчастої рейки.

Автоматичний електропривід Alutech Roteo RTO-500 MKIT розрахований на малоінтенсивний режим експлуатації. Тому ми рекомендуємо використовувати цей пристрій для автоматизації відкатних воріт комерційних та промислових підприємств з неінтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги автоматики Alutech Roteo RTO-500 MKIT

Автоматика Alutech Roteo RTO-500 MKIT повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються до преміальних пристроїв автоматизації відкатних воріт:

 1. Швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека у роботі;
 4. Комфортність користування;
 5. Великий набір функціональних можливостей під час програмування індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Alutech Roteo RTO-500 MKIT легко монтується на відкатні ворота з верхнім (воротне полотно рухається по верхній напрямній консолі) та з нижнім (воротне полотно рухається по нижній напрямній рейці) типом монтажу.

Електропривід та відкатні ворота з'єднує один з одним зубчаста рейка. Її довжина визначається за формулою "ширина дорожнього проїзду + 1 метр". Зубчаста рейка жорстко приварюється до відкатних воріт, а електроприводу закріплюється до його ведучої шестірні.

Для плавного, швидкого та безшумного руху воріт зубчаста рейка має бути жорстко і без перекосів з'єднана з провідною шестернею. Щоб досягти такого з'єднання, корпус приводу встановлюється на бетонну підставку, поверх якої закріплюється монтажна універсальна пластина. В останній є шість отворів для кріпильних болтів. Вкручуючи болти на різну відстань у бетонну підставку, ми коригуємо положення корпусу приводу та домагаємося правильного з'єднання ведучої шестерні із зубчастою рейкою.

Автоматика Alutech Roteo RTO-500 MKIT має просту, а тому дуже надійну конструкцію. Вона складається з механічної та електронної частин. Механічна частина складається з компактного, потужного безщіткового електродвигуна, який передає крутний момент на ведучу шестерню через знижувальний редуктор і сталевий приводний вал. Електронна частина – це платня блоку управління, яка приймає команди управління та контролює роботу електродвигуна.

Автоматичний електропривід Alutech Roto RTO-500 M-KIT має ряд вбудованих захистів:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує цільноалюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Він на всьому протязі служби пристрою надійно захищає механічну та електронну частину автоматики від пилу та бризок води;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле, яке примусово вимкне роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність у приводу до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму згладжує стрибки напруги в побутовій мережі від 160 до 270 вольт.

Проста та надійна конструкція приводу Alutech Roteo RTO-500 M-KIT, а також ряд вбудованих захистів забезпечує влаштуванню величезний ресурс надійності, що становить 100 тис. циклів відкриття та закриття.

Експлуатація автоматичних воріт Alutech Roteo RTO-500 MKIT повністю безпечна. Електропривод оснащений вбудованим захистом від затискань. Її забезпечує енкодер – прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і подає електродвигуну команду на екстрену зупинку та включення в нього реверсного режиму.

Додатково на автоматичні відкатні ворота Алютех Рото-500 МКІТ можна встановити фотоелементи та сигнальну світлодіодну лампу.

Пара фотоелементів встановлюється перед воротами і з'єднується між собою інфрачервоним променем, який не зможуть перервати ні пил, ні снігопад, ні туман, ні сильний дощ. Інфрачервоний промінь може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, фотодатчики одразу заблокують роботу електродвигуна доти, поки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Якщо ворота вашого підприємства виходять на жваву вулицю, ми радимо додатково встановити на автоматичні відкатні ворота Alutech Roteo RTO-500 MKIT світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що зараз з воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне крізь деревне листя, вночі і в складних погодних умовах.

Редуктор приводу Alutech RTO-500 MKIT – самоблокуючий. Він блокує ворітне полотно в закритому та відкритому положенні. Тому редуктор самостійно без допомоги автоматичних замків замикає ворота. На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий механізм розблокування редуктора.

Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. При його повороті в замку на корпусі приводу редуктор розблоковується і ворота можна відчиняти і закривати. Для підвищення комфортності користування автоматичними воротами відкатними Alutech Roteo RTO-500 MKIT ми рекомендуємо додатково встановити фірмову акумуляторну батарею. У моменти відсутності електрики акумулятор виконуватиме функції джерела безперебійного живлення, і вам не доведеться рухати важке 500-кілограмове ворітне полотно вручну.

Керувати роботою автоматичних воріт Alutech Roto 500 MKIT можна двома способами. По-перше, командами з дистанційного поста охорони. По-друге, за командами персональних радіопультів. Стандартно в комплекті з пристроєм ви отримаєте два фірмові чотириканальні радіопульти. Але блок управління Alutech Roteo 500 MKIT має функцію клонування. Вона дозволить збільшити кількість персональних радіопультів, команди яких розрізняє блок керування до 50 штук. Це дозволить роздати персональні радіопульти всьому керівному складу підприємства. Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної, безпечної та тривалої роботи автоматичних відкатних воріт Алютех Ротео РТО-500 МКІТ:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно без отримання додаткових команд. У другому випадку ворота закриються лише після того, як отримають відповідну команду;
 2. Режим «Пішохід» – часткове відкриття ворітної стулки на відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Активована дана функція захистить двигун від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота – від ударних навантажень, що виникають при різкій зупинці важкого 500-кілограмового ворітного полотна;
 4. Функція клонування персональних радіопультів;
 5. Виставляє тимчасову паузу, після якої ворота закриються в автоматичному режимі, виставляє швидкість відкриття відкатних воріт і зусилля, з яким електродвигун рухатиме ворітне полотно.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Alutech Roteo RTO-500 MKIT, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка приводу Alutech Roteo RTO-500 на ваші ворота. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної роботи.


Автоматика для відкатних воріт Alutech Roteo RTO-500 MKIT доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 10051 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики Alutech Roteo RTO-500 MKIT
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування 1
Кінцеві вимикачі магнітні
Приймач 1
Пульт д.к., 4-х канальний 2
Характеристики
Макс. вага, кг 500
Максимальне зусилля (Н) 500Н
Інтенсивність (%) 25
Крутний момент (Нм) 20
Живлення (V) 230
Клас захисту (IP) 44
Відгуки Alutech Roteo RTO-500 MKIT
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари