Гаражні ворота Сміла

    Інтернет-магазин Автоматика Воріт продає гаражні ворота у Смілі з доставкою та встановленням власного виробництва та виробництва білоруської компанії «Алютех». Ми виготовляємо ворота під розміри в'їзного проїзду вашого гаража. Тому ми обов'язково надсилаємо нашого замірника, щоб той встановив точні розміри в'їзного проїзду.

Гаражні ворота

Особливості гаражних воріт

    На відміну від в'їзних воріт гаражні ворота завжди, по-перше, працюють у парі автоматичними електроприводами, які їх піднімають та опускають. По-друге, разом із воротами на в'їзний проїзд встановлюється фурнітура:

 • Напрямні рейки;
 • Роликові шарикопідшипники;
 • Амортизуючі пружини;
 • Підйомні троси чи ланцюги;
 • Захист від обриву підйомних тросів чи ланцюгів;
 • Захист від затискання.

    Саме фурнітура визначає ресурс надійності гаражних воріт. Ми пропонуємо придбати для приватних гаражів фурнітуру з оцинкованої легованої сталі. Вона має високу міцність і відмінну стійкість до корозії. Ресурс надійності нашої фурнітури для гаражних воріт складає 25 тис. циклів відкриття-закриття.

Гаражні ворота у Смілі – різновиди та їх особливості

    Ви можете купити автоматичні ворота (Сміла) у двох типах виконання:

 • Підйомно-поворотні;
 • Секційні.

    Підйомно-поворотні ворота виготовляються із суцільного листа металу, який під час відкриття проїзду піднімається вгору, одночасно перевертаючись паралельно до стелі. Такий спосіб відкриття має ряд непереборних конструкційних недоліків:

 1. Велика вага конструкції визначає більшу потужність, а отже, і більшу ціну електричного приводу;
 2. При пошкодженні комірного полотна його доведеться міняти повністю, що займе певний час і коштуватиме чимало часу;
 3. При вимкненій електриці через велику вагу воріт вкрай важко їх піднімати і опускати вручну, тому до них необхідно додатково придбати для автоматичного електроприводу фірмову акумуляторну батарею.

    Тому ми рекомендуємо купити секційні ворота (Сміла). Вони в порівнянні з підйомно-поворотними воротами мають такі переваги:

 1. Легка вага. Кожна секція заповнена спіненим теплоізолятом, закритим із двох сторін оцинкованими металевими пластинами;
 2. Відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості. Теплоізоляти не тільки не випускає з гаража тепло, а й відмінно гасить вуличний шум. Ми пропонуємо до продажу секційні ворота, у яких теплоізоляційні властивості можна порівняти з цегляною стіною завтовшки 60 см;
 3. Ремонтопридатність. Щоб відновити цілісність ворітної поверхні, достатньо замінити лише пошкоджені секції. Ця операція виконується без демонтажу секційних воріт із гаражного проїзду;
 4. Широкий спектр колірних рішень. Ви можете замовити гаражні ворота (Сміла) у базових кольорах. Або ж вибрати за додаткову плату будь-який колір із каталогу, в т.ч., та відтінки, які імітують структуру цінних порід дерева – дуб, горіх чи вишня.

RAL 9016

Білий RAL 9016

RAL 8014

Коричневий RAL 8014

RAL 9006

Сріблястий металік RAL 9006

 

RAL 8017

Шоколадний RAL 8017

RAL 7016

Сірий антрацит RAL 7016

RAL 6005

Зелений мох RAL 6005

 

RAL 5010

Синій RAL 5010

RAL 3004

Пурпурово-червоний RAL 3004

RAL 1015

Слонова кістка RAL 1015

 

ADS703

Антрацит ADS703

 

 

 

 

 

Наконец, компания «Алютех» использует три цвета «под дерево» (эти цвета применяются для окраски всех типов панелей):

 

zolotoy dub

«Золотий дуб»

temniy dub

«Темний дуб»

Вишня

«Вишня»

 

   Для фарбування ворітної поверхні використовується поліуретанова фарба. Вона стійка до появи подряпин, вицвітання від сонячного ультрафіолету і до відшаровування через нагрівання.

    При замовленні секційних гаражних воріт у Смілі інтернет-магазині Автоматика Воріт ви можете вибирати розміри панелей воріт в наступних діапазонах:

 • Товщина – від 40 до 45 мм;
 • Висота – від 400 мм до 625 мм.

    Довжина панелей буде залежати від ширини проїзду вашого гаража.

Також ви можете вибирати фактуру панелей гаражних секційних воріт:

 • S-гофр (вузький або маленький гофр) – ворітне полотно, у якого відстань між пазами становить 125 мм. Таким чином, на одній секції можна спостерігати кілька гофрів:

s гофр

 

s гофр 1

 

s гофр 2

 

 • M-гофр (середній гофр) - у цьому випадку горизонтальна смуга (пазл) розташована по центру панелі (сендвіч-панелі):

m гофр

 

m гофр 1

 

m гофр 2

 

 • L-гофр (широкий гофр) – смуги розташовані край секцій у районі примикання їх друг до другу:

L гофр

 

L гофр 1

 

L гофр 2

 

 • Мікрохвиля - секції ворітного полотна покрита безліччю невеликих вигинів, роблячи їх схожими на морську брижі. На такому полотні стають малопомітними дрібні пошкодження (подряпини та вм'ятини), які обов'язково виникають при тривалій експлуатації воріт:

микроволна

 

микроволна 1

 

микроволна 2

 

 • Фільонка – ворітне полотно з абсолютно симетричним візерунком по висоті та ширині:

filenka

 

filenka 1

 

filenka 2

 

    При збиранні гаражного секційного ворітного полотна кожна секція перекриває край наступної. Таке технічне рішення унеможливлює проникнення всередину теплого гаража холодного повітря з вулиці. Крім того, при монтажі гаражних секційних воріт відсутні «містки холоду», по яких взимку витекло тепло з гаража.

    За вашим бажанням секційні гаражні ворота можуть бути оснащені додатковими опціями:

 •    Вбудовані вікна. Їхні розміри будуть визначатися розмірами секцій. Ви можете вибирати різні види вікон. Найдоступніші – зі світлопрозорого пластику, найдорожчі – потрійні пластикові вікна з термозахистом;
 •     Вбудована хвіртка. Вона встановлюється разом із доводчиком та датчиком закриття. Останній блокує відкриття гаражних воріт, якщо хвіртка буде відкрита;
 •     Окремі двері у гараж. Вона буде виготовлена ​​з тих самих матеріалів і в тому ж стилістичному рішенні, що і гаражні ворота.

    Інтернет-магазином Автоматика Ворот пропонується найкраща ціна на гаражні ворота Алютех (Сміла). Причому в цю вартість включено доставку та монтаж автоматичних воріт (Сміла) нашими фахівцями. Відгуки наших покупців підтверджують, що встановлення секційних гаражних воріт у Смілі нашими фахівцями – це найкраща гарантія їхньої тривалої та надійної експлуатації.