Автоматика для розпашних воріт Came Krono 300 привід

Артикул: 001U1626

Came Італія Гарантия 3 года


Купити Автоматика для розпашних воріт Came Krono 300 привід - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для розпашних воріт Came Krono 300 привід

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити автоматику для розпашних воріт Came Krono 300 за найпривабливішою для вас вартістю. Пристрій призначений для автоматизації будь-яких розпашних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 3 метри;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 800 кг.

Автоматичний привід Came Krono 300 розрахований на середню інтенсивність експлуатації – до 6 циклів відкриття за годину. Тому цей пристрій можна використовувати не тільки для автоматизації приватних воріт, але і воріт комерційних та промислових підприємств, для яких не характерний інтенсивний рух автотранспорту.

Переваги автоматики Came Krono 300

Італійська автоматика Came Krono 300 – це преміальний пристрій автоматизації воріт, що повністю відповідає наступним вимогам:

 1. Швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для налаштування індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Came Krono 300 відноситься до телескопічного типу. Він закриває та відчиняє ворота за рахунок висування з корпусу спеціального штиря. Такий спосіб відкриття вимагає, щоб корпус приводу монтувався безпосередньо на ворітні стулки, а висувний штир закріплюється до опорного стовпа.

Такий спосіб монтажу підходить для розпашних воріт, що відкриваються у двір. При цьому сам привод перебуватиме на огородженій території, що унеможливлює доступ до нього стороннім особам. На кожну стулку встановлюється окремий електропривод. Роботою обох електроприводів управляє один загальний блок керування.

Автоматика Came Krono 300 має всі необхідні захисти для тривалої безремонтної експлуатації просто неба:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP54. Цей клас захисту виключає проникнення під корпус пилу та вологи. Отвір, з якого висувається телескопічний штир, закриває щільна прокладка, виготовлена з полімеру промислового класу;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудований термостат. Під час нагрівання електродвигуна понад 65 градусів термостат примусово відключить його від електроживлення. Після охолодження електроживлення відновлюється і електродвигун автоматично запускається в роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі від 160 до 270 вольт.

Автоматичний привід Came Krono 300 має просту і тому дуже надійну конструкцію. Його основний елемент – це компактний електродвигун, який передає обертаючий момент через знижувальний редуктор на черв'ячну передачу. Її обертання в один або в інший бік висуває або засуває шток, що призводить до відкриття та закриття воріт.

Всі деталі приводу виготовлені із високолегованої сталі. Вони додатково загартовані та відшліфовані на металообробних верстатах із ЧПУ. Усе це знизило зношування деталей і, відповідно, збільшило термін їхньої служби.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечили автоматиці Came Krono 300 величезний запас міцності. Цей пристрій прослужить вам понад 10 років без серйозних проблем.

Експлуатація автоматики розпашних воріт Came Krono 300

Повністю безпечна для людей і автотранспорту. Вони оснащені вбудованим захистом від затискань, який забезпечує енкодер. Цей прилад відстежує силу струму, який надходить на сердечник електродвигуна. Якщо ворітна стулка торкається перешкоди, то сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління.

Блок управління, отримавши сигнал від енкодера, негайно зупиняє роботу електродвигунів на обох приводах і включає в них реверсний режим. Тобто, захист від затискань спрацьовує таким чином:

 • Якщо ворота відчинялися, ворітні стулки спочатку зупиняться, а потім починають закриватися;
 • Якщо ворота зачинялися, ворітні стулки спочатку зупиняться, а потім починають відчинятися.

Щоб повністю унеможливити пошкодження ворітними стулками автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити на привід розпашних воріт Came Krono 300 фотодатчики.

Усього слід встановити 4 фотодатчики. Одна пара відповідає за безпечне відкриття воріт, а друга – за безпечне закриття. Кожну пару фотодатчиків поєднує один з одним інфрачервоний промінь. Його не може перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке сталося, то фотодатчики заблокують роботу електродвигунів, поки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Таким чином, ворота не відчиняться, якщо автомобіль перерве інфрачервоний промінь у фотодатчиків, які відповідають за безпечне відкриття. І ворота не закриються, якщо автомобіль перерве інфрачервоний промінь у фотодатчиків, які відповідають за безпечне закриття.

Якщо виїзд з воріт виходить на жваву вулицю, ми рекомендуємо встановити на автоматику розпашних воріт Came Krono 300 світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи водіям та пішоходам, що зараз на вулицю з воріт виїде автомобіль.

Редуктор у приводу Came Krono 300 – самоблокуючий. Він блокує рух ворітної стулки у відкритому та закритому положенні. Міцність редуктора така, що він утримує в нерухомості ворітну стулку під ураганними поривами вітру. На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий спосіб розблокування редуктора.

Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого ворітну стулку можна відкривати та закривати вручну.


Керувати роботою електроприводу розпашних воріт Came Krono 300 можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Один такий пульт ви отримаєте у комплекті із пристроєм. По-друге, за командами з віддаленого поста охорони. Для цього є спеціальний режим "Сторонній оператор". Цей спосіб управління є оптимальним для комерційних та промислових підприємств.

Блок керування підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, безпечної та комфортної експлуатації автоматики для розпашних воріт Came Krono 300:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриваються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота закриються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Режим «Пішохід». Ворітні стулки відкриваються не повністю, а лише на відстань, потрібну для проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота - від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці ворітних стулок;
 4. Функція самонавчання. Її активація дозволяє встановлювати нові точки відкриття кожної ворітної стулки окремо. Для цього зупиніть двічі поспіль ворітну стулку в новій точці відкриття. Після цього блок керування запам'ятає її координати та почне на ній зупиняти ворітну стулку;
 5. Функція "Завжди закрито". Якщо в періоди відсутності електрики ви вручну відчинили ворота, то після відновлення електроживлення блок управління самостійно закриє ворота;
 6. Виставлення швидкості відкриття воріт. Блок керування самостійно залежно від температури навколишнього повітря визначає зусилля, з яким електродвигуни кожного приводу рухають ворітну стулку.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Came Krono 300, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу Came Krono 300 до найближчого відділення. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної Came Krono 300 автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її подальшої тривалої та безремонтної експлуатації. Приводи Came Krono 300 показують свою витривалість та надійність в деяких випадках до 12-15 років щоденної експлуатації. Це свідчить про дуже вдалу конструкцію та надійність даної автоматики розпашних воріт. Отже придбання такого приводу преміум класу та надзвичайно високої якості буде дуже вдалим та розумним рішенням для автоматизації Ваших в'їздних воріт.


Автоматика для розпашних воріт Came Krono 300 привід доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки до Нового року

 • 19427 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Came Krono 300 привід
Склад комплекту
Привід Came KR300S/300D 2
Панель керування ZF1N в коробі з трансформатором 1
Кінцеві вимикачі -
Приймач AF43S, 433 МГц 1
Пульт д.к., 4-х канальний AT04EV, 433 МГц Rolling Code 1
Характеристики
Максимальне зусилля (Н) 3000
Потужність (Вт) 130
Інтенсивність (%) 30
Ширина створки до, м 3
Живлення (V) 230
Максимальна вага створки (кг) 800
Час відкриття (с) 22
Клас захисту (IP) 54
Відгуки Came Krono 300 привід
    Погано           Добре
captcha