Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi SL500DC

Артикул: SL500DC

Steelon Польща


Купити Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi SL500DC - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Металева шестерня
Опис товару

Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi SL500DC

Інтернет-магазин «Автоматика воріт» (Україна) пропонує купити привід Steelon Navi SL500DC за найпривабливішою вартістю для вас. Пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина комірного полотна – 8 метрів;
 • Максимальна вага комірного полотна – 500 кг.

Автоматичний привід Steelon Navi SL500DC розрахований на високу інтенсивність експлуатації – до 12 циклів відкриття на годину. Тому пристрій можна використовувати для автоматизації великих воріт комерційних і промислових підприємств з інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги приводу Steelon Navi SL500DC

Автоматика Steelon Navi SL500DC повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються до преміальних пристроїв автоматизації відкатних воріт:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для налаштування індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Steelon Navi SL500DC однаково легко, швидко і надійно монтується на будь-які відкатні ворота. До них електропривод приєднується за допомогою зубчастої рейки, яку ви отримаєте у комплекті із пристроєм. Зубчаста рейка до ворітного полотна кріпиться за допомогою трьох анкерних болтів, а до приводу вона приєднується через зчеплення з його ведучою шестернею. Тому розміри зубців зубчастої рейки та ведучою шестерні повністю ідентичні один одному.

Для швидкого, плавного та безшумного руху відкатних воріт зубчаста рейка повинна з'єднуватися з ведучою шестернею максимально жорстко і без перекосів. Таке з'єднання також знизить зношування зубців ведучої шестерні та зубчастої рейки.

Щоб досягти правильного з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею, корпус приводу встановлюється на бетонну подушку, поверх якої монтується універсальна монтажна пластина. У неї є шість отворів кріплення, через які в бетонну подушку заглиблюються кріпильні болти. Змінюючи глибину занурення болтів у бетон, наші монтажники коригують положення корпусу приводу. Тим самим, вони домагаються правильного положення корпусу приводу і, відповідно, правильного з'єднання зубчастої рейки з провідною шестернею.

Автоматика Steelon Navi SL500DC має всі необхідні захисти для тривалої безремонтної експлуатації, в т.ч., і в складних умовах промислових зон:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб унеможливити проникнення під корпус приводу пилу та вологи;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Воно розірве електроживлення у електродвигуна при його нагріванні понад 65 градусів. Після остигання електроживлення автоматично відновлюється і електродвигун запускається у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою до -20 градусів;
 • Перетворювач змінного струму на постійний захищає блок управління та електродвигун від стрибків напруги в електромережі в межах від 180 до 270 В.

Конструкція автоматичного електроприводу Steelon Navi SL500DC проста і тому надійна. Компактний безщітковий електродвигун передає обертаючий момент через понижувальний редуктор, черв'ячну передачу і приводний вал на ведучу шестірню. Всі деталі виготовлені з високолегованої сталі, додатково загартовані та відшліфовані. Це значно знизило їх знос та збільшило термін служби. Провідна шестерня виготовлена ​​зі сплаву сталі та бронзи. Цей сплав стійкий до корозії і до динамічних навантажень, які виникають щоразу при русі відкатних воріт в той чи інший бік.

Таким чином, проста та надійна конструкція, ряд вбудованих захистів забезпечило автоматиці Steelon Navi SL500DC величезний запас міцності. Вона легко прослужить вам понад десять років без серйозних проблем.

Експлуатація автоматики відкатних воріт Steelon Navi SL500DC повністю безпечна для людей і автотранспорту. Вони оснащені вбудованим захистом від затискань. За це відповідає енкодер - прилад, що відстежує силу струму, який надходить на сердечник електродвигуна.

Якщо ворітне полотно стикається з будь-якою перешкодою, сила струму, що надходить на сердечник електродвигун, різко зростає. Це фіксує енкодер і подає сигнал блоку управління. Той негайно зупиняє електродвигун і включає в нього реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Щоб повністю виключити ймовірність пошкодження ворітним полотном корпусу автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику для відкатних воріт Steelon Navi SL500DC фотоелементи.

Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з'єднується один з одним інфрачервоним променем. Його не можуть перервати ні дощ, ні сніг, ні туман, ні пилюка. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо це відбувається, то фотодатчики заблокують роботу електродвигуна, доки їх знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань.

Якщо виїзд з воріт виходить на жваву вулицю, тоді ми радимо додатково встановити на привід для відкатних ворт Steelon Navi SL500DC сигнальну світлодіодну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та водіям, що зараз із воріт на проїжджу частину виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, у сильний туман і крізь листя дерев.

Редуктор приводу Steelon Navi SL500DC - самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий спосіб примусового розблокування редуктора. Для цього ви у комплекті з пристроєм отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується, і ворота можна відкрити вручну.

Оскільки електродвигун (актуатор) живиться від постійного струму, його можна підключити до фірмового акумулятора. Його ви також отримаєте у комплекті з пристроєм. У період відсутності електрики акумулятор буде виконувати функцію джерела безперебійного живлення. І вам не доведеться рухати важкі ворота вручну.

Керувати автоматикою відкатних воріт Steelon Navi SL500DC можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. У комплекті з пристроєм ви отримаєте два 4-канальні персональні радіопульти. Цей спосіб є оптимальним для управління роботою автоматичних воріт приватних домогосподарств. По-друге, командами з віддаленого поста охорони. Для цього блок управління має спеціальний режим «Сторонній оператор». Цей спосіб оптимальний для управління роботою воріт комерційних та промислових підприємств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої безремонтної, надійної та комфортної роботи автоматики для відкатних воріт Steelon Navi SL500DC:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота зачиняються лише після отримання відповідної команди на закриття;
 2. Вирішимо «Пішохід». Ворітне полотно відкривається не повністю, але тільки відстань, необхідну проходу людей;
 3. Функція плавного старту та зупинки. Активація цієї функції захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота від ударних навантажень, які виникають при раптовій зупинці важкого 500-кілограмового ворітного полотна. Для точного спрацьовування цієї функції ви в комплекті з пристроєм отримаєте кінцеві магнітні вимикачі. Вони в кожний момент руху воріт передаватимуть інформацію про місце розташування ворітного полотна блоку управління. Точність передачі зберігається навіть у найскладніших погодних умовах – після рясних снігопадів і під час зледеніння датчиків;
 4. Режим «Сторонній оператор»;
 5. Виставляє швидкість відкриття ворітного полотна.

Інтернет-магазин "Автоматика Ворот" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Steelon Navi SL500DC, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка електроприводу Steelon Navi SL500DC до найближчого відділення. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення автоматики для відкатних воріт нашими монтажниками – це найкраща гарантія подальшої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Steelon Navi SL500DC доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 11429 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики Steelon Navi SL500DC
Склад комплекту
Привід 1
Панель керування з вбудованим приймачем 1
Кінцеві вимикачі Магнітні
Пульт д.к., 4-х канальний NV-4 2
АКБ Є
Характеристики
Макс. вага, кг 500
Потужність (Вт) 150
Швидкість відкривання (м/с) 16
Інтенсивність (%) 50
Ширина створки до, м 8
Живлення (V) 24
Клас захисту (IP) 44
Вага (кг) 14
Відгуки Steelon Navi SL500DC
    Погано           Добре
captcha

Інструкція Steelon Navi SL500DC (PDF)

Рекомендовані товари