Автоматика для розпашних воріт Roger MONOS4 mini

Артикул: KIT MONOS4 mini

Roger Італія


Купити Автоматика для розпашних воріт Roger MONOS4 mini - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для розпашних воріт Roger KIT MONOS 4 mini

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити привод Roger KIT MONOS4 mini за найпривабливішою вартістю на українському ринку. Цей пристрій призначений для автоматизації розпашних воріт, які відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 4 метри;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 400 кг.

Автоматичний електропривод Roger MONOS mini розрахований на інтенсивний режим роботи. Тому цей пристрій можна застосовувати не тільки для автоматизації воріт приватних домогосподарств, а й воріт великих комерційних та промислових підприємств із дуже насиченим рухом автотранспорту.

Переваги автоматики Roger KIT MONOS4 mini

Автоматика Roger MONOS 4 mini повністю задовольняє всі вимоги, що пред’являються до преміального класу автоматики для розпашнихворіт:

 • Легкий, швидкий та надійний монтаж;
 • Тривала та надійна робота;
 • Безпечна експлуатація;
 • Комфортне керування;
 • Широкий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Roger KIT MONOS4 mini відноситься до телескопічного типу. У нього відкриття та закриття воріт відбувається за рахунок руху висувного штиря. Для закриття воріт штир висувається з корпусу пристрою, а для відкриття, навпаки, штир засувається всередину корпусу. На кожну стулку встановлюється власний привід. Блок управління встановлюється окремо, він керує відразу двома приводами, причому окремо один від іншого. Це виявляється, зокрема, у можливості встановлювати для кожної стулки свою унікальну точку відкриття.

Такий спосіб відкриття вимагає розміщувати корпус приводу максимально близько до опорних стовпів. Тому корпус пристрою закріплюється безпосередньо на воротній стулці, а висувний штир закріплюється на опорному стовпі. Такий спосіб монтажу дозволяє надійно закріпити корпус автоматики на дерев'яних, сталевих та пластикових ворітних стулках, а висувний штир – на круглих та квадратних опорних стовпах. Цей спосіб підходить для воріт, що відкриваються і у двір, і на вулицю. При цьому сам корпус приводу та його блок управління будуть розміщуватися всередині огородженої території, що повністю виключить доступ до них сторонніх осіб.

Спрощує монтаж ще й компактні розміри пристрою. Невеликий 200-ватний електродвигун передає обертаючий момент на черв’ячну передачу. Її обертання висуває або засуває штир, що призводить, своєю чергою, до відкриття або закриття воріт.

Ця проста конструкція приводу підвищує надійність роботи автоматики. Також підвищує надійність її роботи ряд вбудованих захистів:

 1. Захист від несприятливих факторів довкілля. Її забезпечує цільно алюмінієвий корпус, що має клас захисту IP44. Цього класу захисту достатньо, щоб повністю виключити контакт електродвигуна та електричних контактів з водою та пилом. Отвір, з якого висувається штир, додатково захищен зносостійкою полімерною накладкою, яка також не пропускає під корпус ні пил, ні воду;
 2. Захист від перегріву. Його забезпечує вбудоване термореле. Воно примусово вимкне роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад 65 градусів. Після остигання електромотор автоматично включиться у роботу;
 3. Застосування морозостійкого мастила зберігає працездатність у електродвигуна до температури -20 градусів;
 4. Перетворювач струму зі змінного в прямий захищає електродвигун від стрибків напруги в мережі.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція гарантують, що автоматика Roger MONOS 4 mini прослужить вам без скільки-небудь серйозних поломок до 15 років при інтенсивній експлуатації в режимі 24/7.

Експлуатація автоматичних розпашних воріт Roger KIT MONOS4 mini повністю безпечна для людей і автотранспорту. Відповідно до вимог Євросоюзу, італійська ворітна автоматика оснащена вбудованим захистом від затискань. На кожному приводі – для правої та лівої стулок – є енкодер. Це прилад, який відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна.

Якщо ворітна стулка стикається з перешкодою, сила струму різко збільшується. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Той, отримавши такий сигнал, зупиняє роботу електродвигунів на двох приводах і включає у них реверсний режим.

Таким чином, захист від затискань спрацьовує за принципом дверей ліфта:

 • Якщо ворота зачиняються, то після зіткнення з перешкодою вони зупиняться і почнуть знову відчинятися;
 • Якщо ворота відчиняються, вони, навпаки, починають зачинятися.

Підвищить безпеку експлуатації автоматичних розпашних воріт Roger KIT MONOS4 mini установка фотодатчиків. Для безпечної експлуатації воріт їх потрібні 4 штуки. Фотодатчики попарно встановлюються по обидва боки воріт. Одна пара відповідатиме за безпечне відкриття воріт, а друга – за закриття.

Пара фотодатчиків з’єднана між собою інфрачервоним променем. Його не зможуть перервати ні сніг, ні дощ, ні туман, ні сніг. Його зможе перервати лише корпус автомобіля. Перед відкриттям воріт блок керування перевіряє стан фотодатчиків, які відповідають за безпечне відкриття. Якщо їх не зв’язує інфрачервоний промінь, блок керування блокує відкриття воріт. Перед закриттям воріт блок управління вже перевіряє стан фотодатчиків, що відповідають за безпечне закриття. Якщо інфрачервоний промінь відсутній, блок керування заблокує закриття воріт.

Блокування триватиме доти, доки фотодатчики знову не зв’яже інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від’їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю унеможливить пошкодження вашого автомобіля ворітними стулками.

Якщо виїзд з вашого двору або підприємства виходить на вулицю зі жвавим дорожнім рухом, то ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні розпашні ворота Roger MONOS 4 mini світлодіодну сигнальну лампу. Вона буде включатись щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи учасникам дорожнього руху та пішоходам, що зараз ворітні стулки розкриються і на вулицю виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в туман і крізь листя дерев.

Редуктор автоматичного Roger KIT MONOS4 mini - самоблокучий. Він блокує рух ворітних стулок у відкритому та закритому положеннях. Міцність редуктора така, що він утримує ворітні стулки нерухомими під ураганними поривами вітру. Також редуктор самостійно, без додаткової допомоги замків зачиняє ворота.

Для розблокування редуктора в період відсутності електрики ви отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі приводу, після чого редуктор розблокується, і ворота можна відкривати та закривати вручну.

Керувати роботою автоматичних воріт Roger KIT MONOS4 mini можна двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Цей спосіб найкраще підходить власникам приватних домогосподарств. По-друге, за допомогою режиму «Сторонній оператор». Цей спосіб є оптимальним для комерційних та промислових підприємств. У цьому режимі команди управління надходять від віддаленого поста охорони, а блок управління автоматики інтегрований у загальну систему безпеки підприємства.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для безпечної, комфортної та безремонтної роботи автоматичних воріт Roger KIT MONOS4 mini:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота зачиняються самостійно, через деякий проміжок часу. Цей проміжок можна виставляти у досить широкому діапазоні. У другому випадку ворота закриються лише після отримання відповідної команди;
 2. Режим «Пішохід». Воротні стулки відкриваються не повністю, лише на відстань, необхідну проходу людей;
 3. Режим «Хвіртка». Цей режим слід активувати за наявності хвіртки, врізаної в одну зі стулок. Якщо хвіртка буде відкритою, блок керування заблокує відкриття воріт;
 4. Функція плавного старту та зупинки. Вона захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота – від сильних ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці ворітних стулок;
 5. Функція самонавчання. Щоб блок управління запам’ятав нову точку відкриття ворітної стулки, останню необхідно зупинити двічі на потрібному місці. Після цього блок управління внесе координати нової точки зупинки ворітної стулки у пам'ять;
 6. Зміна швидкості відкриття воріт. Оскільки електромотори автоматики Roger KIT MONOS4 mini запитуються від постійного струму, швидкість відкриття воріт можна регулювати в дуже великому діапазоні.

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Roger MONOS mini, яка є найпривабливішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку приводу Roger KIT MONOS4 mini до найближчого відділення кур'єрської служби. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.Автоматика для розпашних воріт Roger MONOS4 mini доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 25197 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger MONOS4 mini
Склад комплекту
Привід Roger Monos4 2
Панель керування EDGE/BOX 1
Приймач H93/RX22A/I, 433,92 МГц 1
Пульт д.к., 2-х канальний E80/ТХ52R/2, 433,92 МГц 2
Характеристики
Потужність (Вт) 200
Інтенсивність (%) 100
Ширина створки до, м 4
Живлення (V) 36
Максимальна вага створки (кг) 400
Час відкриття (с) 19-26
Клас захисту (IP) 43
Відгуки Roger MONOS4 mini
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари