Автоматика для відкатних воріт Came BX-800M BASE

Артикул: BX-800M

Came Італія Гарантия 3 года


Купити Автоматика для відкатних воріт Came BX-800M BASE - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для воріт Came BX-800M BASE

Інтернет-магазин «Автоматика Воріт» (Україна) пропонує купити привід Came BX-800M за найпривабливішою вартістю на українському ринку. Цей пристрій призначений для автоматизації відкатних воріт, що відповідають наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина комірного полотна – 14 метрів;
 • Максимальна вага комірного полотна – 800 кг.

Автоматичний електропривод Came BX-800M BASE розрахований на середню інтенсивність експлуатації (до 6 циклів відкриття-закриття за годину). Пристрій встановлюється на промислові відкатні ворота комерційних та промислових підприємств.

Переваги автоматики Came BX-800M BASE

Автоматика Came BX-800M BASE повністю задовольняє усім вимогам, що пред'являються до преміального класу промислової автоматики для відкатних воріт:

 1. Простий, швидкий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна робота у складних умовах промислових зон;
 3. Безпечна експлуатація для людей та автотранспорту;
 4. Комфортне керування;
 5. Широкий набір функціональних можливостей для настроювання індивідуального режиму роботи.

Автоматичний привід Came BX-800M BASE приєднується до відкатних воріт за допомогою зубчастої рейки. Остання до відкатних воріт приварюється, а до приводу приєднується до ведучої шестерні.

Плавний, швидкий і безшумний рух відкатних воріт може бути тільки при правильному - жорсткому і без перекосів - з'єднанні ведучої шестерні із зубчастою рейкою. Щоб забезпечити таке з'єднання, при монтажі автоматики Came BX-800M BASE її корпус встановлюється на бетонну підставку, поверх якої кріпиться універсальна монтажна пластина. Вона має 6 кріпильних отворів. За допомогою цих отворів і болтів змінюється положення універсальної пластини, а разом із нею і положення корпусу автоматичного приводу. Так досягається правильне з'єднання зубчастої рейки з ведучою шестернею.

Конструкція автоматичного електроприводу Came BX-800M BASE проста і тому надійна. Фактично, це 300-ватний електродвигун, який передає через знижувальний редуктор та сталевий приводний вал, обертаючий момент на ведучу шестерню. Остання виготовлена із сплаву бронзи та сталі. Це знизило її знос і деформацію під впливом постійних навантажень, що виникають під час відкриття та закриття воріт.

Додатково підвищують надійність роботи автоматики Came BX-800M BASE ряд вбудованих захисних систем:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує цільно алюмінієвий корпус із класом захисту IP54. Цього рівня захисту достатньо, щоб повністю виключити руйнівний контакт води та пилу з електродвигуном, електронної платою блоку керування та електричними контактами;
 • Захист від перегріву. Його забезпечує вбудоване термореле, що самовідновлюється. Воно примусово відключить роботу електродвигуна, якщо той нагріється понад +65 градусів. Після остигання електродвигун автоматично включиться у роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун та блок керування від стрибків напруги в мережі в межах від 160 до 270 вольт.

Ряд вбудованих захистів, проста і надійна конструкція забезпечує автоматичному приводу Came BX-800M BASE величезний ресурс надійності. Італійська автоматика прослужить вам без серйозних проблем до 15 років.

Робота автоматичних воріт Came BX-800M BASE повністю безпечна для людей і автотранспорту. Відповідно до вимог Євросоюзу, автоматичний привід оснащений енкодером. Цей прилад відстежує силу струму, що надходить на сердечник електродвигуна.

Якщо ворітне полотно стикається з перешкодою, то сила струму різко зростає. Це фіксує енкодер і подає сигнал про це блок управління. Останній, отримавши сигнал, екстрено зупиняє електродвигун і включає реверсний режим. Таким чином, захист від затискань працює за принципом дверей ліфта.

Але щоб повністю виключити контакт важкого 800-кілограмового ворітного полотна з корпусом автомобіля, ми рекомендуємо додатково встановити фотодатчики. Пара фотодатчиків встановлюється перед воротами та з'єднуються між собою інфрачервоним променем. Його не здатні перервати ні пилюка, ні туман, ні дощ, ні снігопад. Його може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, блок управління примусово заблокує роботу електродвигуна.

Блокування триватиме доти, доки фотодатчики знову не з'єднає інфрачервоний промінь. А це станеться лише тоді, коли автомобіль від'їде на безпечну відстань. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю виключить можливість пошкодження важкими відкатними воротами автотранспорту.

Якщо виїзд з вашого підприємства виходить на вулицю зі жвавим рухом автотранспорту, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматичні відкатні ворота Came BX-800M BASE сигнальну світлодіодну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям, сигналізуючи учасникам дорожнього руху, що зараз з воріт виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, в густий туман і крізь листя дерев.

Відповідно до вимог Євросоюзу, редуктор у приводу Came BX-800M BASE – самоблокуючий. Він блокує рух ворітного полотна у відкритому та закритому положенні. На випадок несподіваного відключення електрики передбачений простий механізм розблокування редукторного механізму. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його необхідно провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується, і ворота можна буде відкривати та закривати вручну.

Для підвищення комфортності користування автоматичними воротами Came BX-800M BASE ми рекомендуємо додатково встановити на них фірмову акумуляторну батарею. Вона в періоди відсутності електрики виконуватиме функції джерела безперебійного живлення, а значить, вам не доведеться рухати вручну важке 800-кілограмове ворітне полотно.

Керувати роботою автоматичних воріт Came BX-800M BASE ви будете за допомогою фірмового радіопередавача AT04EV, який ви отримаєте в комплекті з автоматичним приводом. Також блок управління має режим «Сторонній оператор», при якому команди управління надходитимуть від стороннього поста охорони.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для безпечної, тривалої та комфортної роботи автоматичних відкатних воріт Came BX-800M BASE:

 1. Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку закриття воріт відбувається самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота закриються лише після отримання відповідної команди;
 2. Режим "Пішохід". Ворота відкриваються не повністю, лише на відстань, необхідну для проходу людей;
 3. Режим «Сторонній оператор». Активується, якщо автоматичний привід встановлено на відкатні ворота промислових підприємств;
 4. Функція плавного старту та зупинки. Ця функція захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а відкатні ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці важкого 800-кілограмового комірця. Для ефективної дії цієї функції у комплекті з пристроєм ви отримаєте магнітні кінцеві вимикачі. Вони під час руху відкатних воріт з високою точністю передають на блок управління дані про місцезнаходження ворітного полотна. Причому, точність не втрачається при сильному запиленні кінцевих вимикачів, їх зледенінні або після рясних снігопадів;
 5. Регулювання швидкості відкриття воріт. Зусилля, з яким електродвигун рухає ворітне полотно, блок управління визначає самостійно в залежності від температури повітря.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Came BX-800M BASE, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включена доставка приводу Came BX-800M. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для відкатних воріт Came BX-800M BASE доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Жашків, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк , Львів, Миколаїв, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Знижки!

 • 17158 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Came BX-800M BASE
Склад комплекту
Привід Came BX-800 1
Панель керування ZBX7N 1
Кінцеві вимикачі магн.
Приймач AF43S, 433 МГц 1
Пульт д.к., 4-х канальний AT04EV, 433 МГц Rolling Code 1
Характеристики
Макс. вага, кг 800
Максимальне зусилля (Н) 800
Потужність (Вт) 300
Швидкість відкривання (м/с) 0.17
Інтенсивність (%) 30
Крутний момент (Нм) 32
Ширина створки до, м 14
Вага (кг) 15
Відгуки Came BX-800M BASE
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари