Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT

Артикул: P11501500004-1

BFT Італія


Купити Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика BFT TIZIANO 3620 BELT KIT - високотехнологічне рішення для автоматизації воріт

Інтернет-магазином «Автоматика Ворот» пропонується для продажу автоматика BFT TIZIANO 3620 BELT KIT. Цю автоматику преміального рівня ви можете купити за найкращими розцінками в Україні.

Монтаж приводу BFT TIZIANO 3620 BELT KIT провадиться протягом 1 дня. Широкий спектр напрямних та рейок дозволяє встановити електропривод у будь-який гараж.

Установка електроприводу може бути виконана на секційні та на підйомно-поворотні ворота.   У монтажному комплекті ви отримаєте напрямну, виготовлену із високоміцної оцинкованої сталі. У ній є спеціальний жолоб, який укладається електропроводка. Таке технічне рішення позбавляє необхідності штраблення стін та стелі для прокладання електричних проводів.

Наш інтернет магазин продає засоби автоматизації гаражних воріт від відомих італійських брендів. Так, у нас ви можете придбати привод Nice SHEL60 KCE. Його ціна найпривабливіша на ринку.

Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT: особливості моделі та конструкції

Установчий комплект включає всі монтажні пристрої, щоб швидко і надійно встановити електропривод BFT TIZIANO 3620 BELT KIT в гаражне приміщення, що володіє нестандартними розмірами.

Установчий комплект включає всі монтажні пристрої, щоб швидко і надійно встановити електропривод BFT TIZIANO 3620 BELT KIT в гаражне приміщення, що володіє нестандартними розмірами.

Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT має всі необхідні функціональні та конструкційні особливості для безпечної, комфортної та довговічної роботи:

Автоматика BFT TIZIANO 3620 BELT KIT

 • Вбудовані захисні механізми забезпечують абсолютно безпечну експлуатацію BFT TIZIANO 3620 BELT KIT. Вони мають захист від затискань і обриву підйомних тросів. Додатково ви можете встановити фотодатчики, які не дозволять коміру подряпати вашу машину;
 • Зручне керування. Блок управління отримує управляючі команди з допомогою невеликих радіопультів. Дистанцію впевненого прийому останніх збільшить встановлення зовнішньої антени;
 • Великі функціональні можливості для встановлення індивідуального режиму роботи гаражної автоматики BFT TIZIANO 3620 BELT KIT.

Ви можете обирати:

 • Базовий режим роботи – автоматичний (ворота закриваються самостійно, без спеціальної команди) або напівавтоматичний (ворота закриються лише після отримання команди на закриття);
 • Тимчасові паузи, швидкість руху комірного полотна, зусилля, яке докладатиме електромотор для відкриття секційних воріт.

Відгуки наших покупців свідчать, що алгоритм програмування індивідуальної роботи відрізняється простотою. Усі команди, що вводяться, дублюються на невеликому екрані.

У нас ви також можете купити автоматику Came VER-1. Ця модель має на українському ринку найкраще співвідношення «ціна – якість».

BFT TIZIANO 3620 BELT KIT: для яких воріт підходить?

Привід BFT TIZIANO 3620 BELT KIT встановлюється на будь-які секційні ворота, що відповідають таким граничним розмірним характеристикам:

 • Максимальна площа – не більше 10 кв.
 • Максимальна висота – не більше 2,35 м.

Механізм електроприводу BFT TIZIANO 3620 BELT KIT розрахований на високу інтенсивність експлуатації. А тому цю італійську автоматику можна монтувати не лише на приватні, а й на комерційні секційні ворота, що встановлюються в автоцентрах, СТО, автобоксах тощо. В інтернет-магазині «Автоматика Ворот» (Україна) продаються дешево та інші моделі гаражної автоматики італійської компанії БФТ. Зокрема, у нас продається у Черкасах з доставкою та встановленням автоматика BFT BOTTICELLI SMART BT A850 KIT..

Переваги експлуатації автоматики BFT TIZIANO 3620 BELT KIT

Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT має такі експлуатаційні переваги:

Привод BFT TIZIANO 3620 BELT KIT

Надійність та довговічність роботи

Гаражна автоматика BFT TIZIANO 3620 BELT KIT винятково надійний та довговічний в експлуатації пристрій.

При виконанні регулярного технічного обслуговування, заміні масла і зношених деталей автоматичний привід легко прослужить вам понад 15 років.

Блок управління та електродвигун захищені від стрибків напруги в мережі. Міцний сталевий корпус захищає привід від проникнення всередину пилу та бруду.

Безпека експлуатації

Автоматичні гаражні ворота BFT TIZIANO 3620 BELT KIT повністю відповідають усім вимогам та стандартам безпечної експлуатації, що діють на території Євросоюзу:

 1. Захист від ущемлення пальців. Автоматичні ворота працюють за принципом ліфтових дверей. Як тільки ворітне полотно стикнеться з якоюсь перешкодою, воно відразу зупиниться, і електродвигун увімкне реверсний режим руху.
 2. Можливість встановлення фотодатчиків. Вони в принципі виключать можливість пошкодження комірним корпусом вашого автомобіля. Якщо ви невдало поставите машину, фотодатчики заблокують роботу приводу, доки ви не від'їдете на безпечну відстань.
 3. Якщо виїзд вашого гаража виходить відразу на проїжджу частину вулиці, тоді ми рекомендуємо вам придбати світлодіодну сигнальну лампу. Вона автоматично вмикатиметься при відкритті ворітного полотна, сигналізуючи учасникам руху, що ви збираєтеся виїхати на вулицю.
 4. У разі вимкненої електрики передбачений простий спосіб розблокування механізму приводу за допомогою спеціального ключа, який ви отримаєте в комплекті з пристроєм. Після розблокування ви зможете відкривати та закривати ворітне полотно вручну.
 5. При обриві підйомних тросів передбачено механізм стопоріння комірного полотна. Блокуючий механізм працює за принципом ременів безпеки автомобіля.

Комфорт користування

Автоматичні гаражні воріт БФТ Тизіано 3620 БЕЛТ КІТ дуже комфортні в користуванні:

 1. Управління роботою гаражної автоматики здійснюється за допомогою компактних радіопультів. Їхній радіус можна значно збільшити, придбавши у нас зовнішню антену.
 2. На воротне полотно можна встановити автоматичний замок. Його роботою керуватиме блок управління автоматичного приводу.
 3. Кінцеве положення воріт регулюється в діапазоні ±1 мм. Це повністю виключає можливість появи протягів у гаражі.

Широкі функціональні можливості

Блок управління VENERE B GDA підтримує всі функції та режими, необхідні для комфортної роботи гаражної автоматики БФТ Тизіано 3620 БЕЛТ КІТ:

 • Автоматичний та напівавтоматичний режими роботи;
 • Часткове відкриття ворітного полотна для проходу людини (режим «Пішохід»). Висота підйому ворітного полотна виставляється вручну;
 • Функція плавного старту та зупинки, що оберігає від руйнівних навантажень як електропривод, так і секційне ворітне полотно;
 • Фірмова технологія D-Track, що автоматично регулює зусилля, з яким електромотор піднімає та опускає ворітне полотно. Влітку це зусилля зменшується, а взимку, навпаки, збільшується, щоб електродвигун міг ефективніше долати опір підмерзлого мастила;
 • Встановлює швидкість, з якою електродвигун відкриватиме проїзд у гараж;
 • Виставляння тимчасової паузи, після якої ворота самостійно закриються в автоматичному режимі;
 • Функція самодіагностики.

Алгоритм програмування індивідуальної роботи гаражної автоматики простий та інтуїтивно зрозумілий. При виконанні програмування через dip-перемикачі, розташовані під корпусом пристрою, всі команди, що вводяться, і параметри, що задаються, дублюються на невеликому цифровому екрані. На нього виводяться результати самодіагностики.

Також програмування може виконуватись через персональні радіопульти. У цьому випадку всі команди і параметри роботи, що задаються, будуть передаватися по зашифрованому каналу зв'язку. Шифрування відбувається за динамічним алгоритмом, що повністю виключає можливість злому кодування шифру всіма програмно-апаратними засобами.

Вигідна вартість придбання

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» пропонує вам користуватися ще однією перевагою. Це найвигідніша в Україні ціна автоматики BFT TIZIANO 3620 BELT KIT.

Але ми не просто вам пропонуємо купити автоматику BFT TIZIANO 3620 BELT KIT за найпривабливішою вартістю. Ще наші спеціалісти виконають монтаж автоматичних секційних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT безпосередньо у вашому гаражі. Надалі ми готові виробляти гарантійне, післягарантійне та регламентне обслуговування автоматичних гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT.


Автоматика для гаражних воріт BFT TIZIANO 3620 BELT KIT доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 9273 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 2 роки
Комплект поставки та характеристики BFT TIZIANO 3620 BELT KIT
Склад комплекту
Привід BFT TIZIANO 1
Панель керування VENERE B GDA 1
Направляюча с ремінною передачею 3620 мм
Приймач вбудований
Пульт д.к., 2-х канальний MITTO B RCB 2 2
Характеристики
Висота воріт (м) 3.0
Максимальне зусилля (Н) 600
Площа воріт (м.кв.) 10
Інтенсивність (%) 30
Живлення (V) 24
Клас захисту (IP) 20
Відгуки BFT TIZIANO 3620 BELT KIT
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари