Автоматика для розпашних воріт Roger SET H23/284

Артикул: SETH23284

Roger Італія


 • Автоматика для розпашних воріт Roger SET H23/284

Купити Автоматика для розпашних воріт Roger SET H23/284 - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Автоматика для розпашних воріт Roger SET H23/284

Інтернет-магазин «Маркет Воріт» (Україна) пропонує купити важільний привід Roger SET H23/284 за найпривабливішою для вас вартістю. Пристрій призначений для автоматизації будь-яких розпашних воріт, які задовольняють наступним граничним масогабаритним характеристикам:

 • Максимальна ширина ворітних стулок – 2,8 метра;
 • Максимальна вага ворітних стулок – 600 кг.

Автоматичний електропривод Roger SET H23/284 розрахований на високу інтенсивність експлуатації – до 10 циклів відкриття воріт на годину. Тому його можна використовувати не лише для автоматизації приватних воріт, але також воріт комерційних та промислових підприємств із дуже інтенсивним рухом автотранспорту.

Переваги автоматики Roger SET H23/284

Автоматика Roger SET H23/284 – це преміальний пристрій автоматизації розпашних воріт, який повністю задовольняє наступним вимогам:

 1. Простий та надійний монтаж;
 2. Тривала безремонтна експлуатація;
 3. Безпека для людей та автомобілів;
 4. Комфортне керування;
 5. Великий набір функціональних можливостей для налаштування індивідуальних режимів роботи.

Автоматичний привід Roger SET H23/284 відноситься до пристроїв важільного типу. У нього відкриття воріт здійснюється з допомогою зміни кута між рухомо з'єднаних важелів. Один важіль – ведучий – з'єднаний до приводного валу приводу, другий важіль – ведений – приєднується до ворітної стулки.

Зміна кутів між цими важелями призводить до відкриття або закриття воріт. Такий спосіб відкриття вимагає, щоб корпус приводу монтувався на землі, на бетонній підставці поруч із опорними стовпами. Приводи завжди встановлюються на огородженій території на ворота, що відчиняються як у двір, так і на вулицю. На кожну ворітну стулку встановлюється окремий привід із електродвигуном. Обидва приводи управляє загальний блок керування.

Автоматичний привід Roger SET H23/284 має всі необхідні захисти для тривалої безремонтної експлуатації просто неба:

 • Захист від несприятливих факторів довкілля. Його забезпечує повністю алюмінієвий корпус із класом захисту IP44. Усі технологічні отвори закриті заглушками із полімерів промислового класу. Корпус на всьому протязі служби пристрою надійно захищає електродвигун, електронну плату керування та рухливі деталі від руйнування пилом та водою;
 • Захист від перегріву. Її забезпечує вбудоване самовідновлювальне реле, яке при нагріванні електродвигуна понад 65 градусів примусово відключить його від електроживлення. Після остигання електроживлення автоматично відновиться та електродвигун включиться в роботу;
 • Використання морозостійкого мастила зберігає працездатність пристрою аж до температури -20 градусів;
 • Вбудований випрямляч струму захищає електродвигун і блок керування від стрибків напруги в мережі від 160 до 270 вольт.

Конструкція приводу Roger SET H23/284 проста і тому надійна. Фактично, це компактний безщітковий електродвигун, який через понижувальний редуктор і черв'ячну передачу  передає обертаючий момент на приводний вал. Всі рухомі деталі виготовлені з високовуглецевої сталі, додатково загартовані та відшліфовані.

Ряд вбудованих захистів, проста та надійна конструкція забезпечили автоматики Roger SET H23/284 величезний ресурс надійності. Вона прослужить вам без жодних серйозних проблем понад 10 років.

Експлуатація автоматики для розпашних воріт Roger SET H23/284 повністю безпечна для людей і автотранспорту. Автоматика оснащена вбудованим захистом від затискань, який забезпечує енкодер. Цей прилад відстежує силу струму, який надходить на сердечник електродвигуна.

Якщо ворітна стулка торкається перешкоди, то сила струму зростає. Це фіксує енкодер і повідомляє про це блок управління. Той негайно зупиняє електродвигун на кожному приводі і включає в нього реверсний режим.

Таким чином, захист від затискань працює наступним чином:

 1. Якщо ворітна стулка стикається з перешкодою під час відкриття, то ворота зупиняться, а потім починають зачинятися;
 2. Якщо ворітна стулка стикається з перешкодою під час закриття, ворота зупиняться, а потім почнуть відкриватися.

Щоб повністю виключити можливість контакту ворітних стулок з автомобілем, ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику розпашних воріт Roger SET H23/284 фотодатчики. Дві пари фотодатчиків встановлюються по обидва боки воріт. Одна пара відповідає за безпечне відкриття, а друга – за безпечне закриття.

Кожна пара з'єднується між собою інфрачервоним променем, який не здатні перервати ні пил, ні туман, ні снігопад, ні дощ. Інфрачервоний промінь може перервати лише корпус автомобіля. Якщо таке відбувається, фотодатчики блокують роботу електродвигунів. Блокування триватиме доти, доки фотодатчики знову з'єднає інфрачервоний промінь.

Якщо інфрачервоний промінь перерветься у фотодатчиків, які відповідають за безпечне відкриття, вони заблокують відкриття воріт. Якщо інфрачервоний промінь перерветься у фотодатчиків, які відповідають за безпечне закриття, вони заблокують закриття воріт. Таким чином, встановлення фотодатчиків повністю унеможливить пошкодження воротами корпусу вашого автомобіля.

Якщо виїзд з вашого підприємства виходить на пожвавлену вулицю, тоді ми рекомендуємо додатково встановити на автоматику для розпашних воріт Roger SET H23/284 світлодіодну сигнальну лампу. Вона включатиметься щоразу перед відкриттям воріт, сигналізуючи пішоходам та водіям, що зараз на вулицю виїде автомобіль. Світло лампи добре помітне вночі, у сильний туман та крізь листя дерев.

Редуктор у приводу – самоблокуючий. Він блокує рух ворітних стулок у відкритому та закритому положенні. Міцність редуктора така, що він утримує в нерухомості ворітну стулку під ураганними поривами вітру. Також редуктор самостійно без допомоги додаткових замків замикає ворота.

При раптовому вимкненні електрики передбачено простий спосіб розблокування редуктора. Для цього в комплекті із пристроєм ви отримаєте спеціальний ключ. Його слід провернути в замку на корпусі пристрою, після чого редуктор розблокується, і ворота можна буде відкривати та закривати вручну.

Електропривід для розпашних воріт Roger SET H23/284 керуються двома способами. По-перше, за допомогою персональних радіопультів. Цей спосіб керування оптимальний для воріт приватних домоволодінь. По-друге, за командами з віддаленого поста охорони, для чого блок управління має особливий режим «Сторонній оператор». Цей спосіб управління оптимальний для управління воріт комерційних та промислових підприємств.

Блок управління підтримує всі функції та режими, необхідні для тривалої, безпечної та комфортної роботи автоматики для розпашних воріт Roger SET H23/284:

 • Автоматичне та напівавтоматичне закриття. У першому випадку ворота закриваються самостійно, без додаткової команди, через деякий проміжок часу. У другому випадку ворота закриються лише після отримання команди на закриття;
 • Режим «Пішохід». Ворітні стулки відкриваються не повністю, а лише на відстань, необхідну для проходу людей;
 • Функція плавного старту та зупинки. Її активація захистить електродвигун від критично високих стартових навантажень, а ворота – від ударних навантажень, що виникають при раптовій зупинці 600-кілограмових ворітних стулок;
 • Режим «Сторінковий оператор»;
 • Функція клонування персональних радіопультів. Дозволяє збільшити кількість радіопультів, команди яких розпізнає блок керування;
 • Виставлення швидкості відкриття воріт.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна приводу Roger SET H23/284, яка є найвигіднішою в Україні. У цю вартість вже включено доставку важільного приводу Roger SET H23/284 до найближчого відділення. Відгуки наших покупців свідчать, що встановлення ворітної автоматики нашими монтажниками – це найкраща гарантія її тривалої безремонтної експлуатації.


Автоматика для розпашних воріт Roger SET H23/284 доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

 • 31966 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/поврнення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробникая - 3 роки
Комплект поставки та характеристики Roger SET H23/284
Склад комплекту
Привід 2
Панель керування H70/200AC/BOX 1
Кінцеві вимикачі +
Приймач H93/RX22A/I, 433,92 МГц 1
Пульт д.к., 2-х канальний E80/ТХ52R/2, 433,92 МГц 2
Фотоелементи R90/F2ES 2
Сигнальна лампа FIFTHY/230 1
Характеристики
Інтенсивність (%) 50
Ширина створки до, м 2.8
Максимальна вага створки (кг) 600
Час відкриття (с) 12
Клас захисту (IP) 44
Відгуки Roger SET H23/284
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари