Фурнітура Світ Воріт LUX 500 (301 підшипник, 3.6 мм)

Артикул: Svit-Vorit-Lux-500

Світ Воріт Україна


Купити Фурнітура Світ Воріт LUX 500 (301 підшипник, 3.6 мм) - вигідна ціна. Всі способи оплати. Доставка по Україні

Опис товару

Фурнітура Світ Воріт LUX 500 (301 підшипник, 3.6 мм)

Інтернет-магазин «Автоматика Ворот» (Україна) пропонує купити фурнітуру для воріт Світ Воріт LUX 500. Даний комплект фурнітури для воріт використовується для ремонту відкатних воріт масою до 500 кг. Його застосування дозволяє повністю відновити ресурс надійності у ворітного відкатного комплексу.

Особливості комплекта фурнітури Світ Воріт LUX 500

Комплект фурнітури Світ Воріт LUX 500 дозволяє усунути усі несправності та поломки, що виникають при тривалій експлуатації відкатних воріт. У комплекті ви отримаєте:

  1. Несущий профіль довжиною 6 метрів. Він кріпиться до нижнього торця опорної рами ворітного полотна. До нього ж кріпляться опорні роликові платформи, і несущий профіль рівномірно розподіляє навантаження між ними;
  2. Опорні роликові платформи. Складаються з верхньої пластини, яка кріпить платформу до несучого профілю, і чотирьох гумових роликів. Завдяки останнім відкатні ворота зсуваються убік. Обгумована поверхня роликів, по-перше, робить такий рух безшумним, а по-друге, амортизує дрібні нерівності напрямної рейки, поглинає в себе дрібні камінці, що потрапляють у напрямну рейку;
  3. Верхній та нижній уловлювачі. Фіксують комірне полотно в закритому положенні, частково амортизують ударне навантаження, що виникає при різкій зупинці ворітного полотна;
  4. Кінцевий ролик. Забезпечує плавне входження ворітного полотна в нижній уловлювач;
  5. Гумова заглушка. Закриває торець направляючого профілю, перешкоджає проникненню всередину пилу та накопиченню вологи;
  6. Верхня роликова пластина. Використовується при верхньому монтажі воріт, при якому ворітне полотно закріплюється до верхньої направляючої консолі.

Переваги застосування комплекту для воріт Світ Воріт LUX 500

Українська компанія-виробник надає на свою фурнітуру 5-річну гарантію. Усі деталі виготовлені з якісної оцинкованої сталі та отримали унікальні технічні рішення, які збільшили термін служби та підвищили їх ступінь надійності.

Так, у направляючого профілю внутрішні кути виконані без надмірних закруглень, причому, нижні кути знаходяться на одній лінії (горизонті). Такі технічні рішення виключають передчасне зношування напрямного профілю, а крім того, знижують навантаження на роликові платформи під час їх руху.

Роликові платформи з'єднуються з направляючим профілем із зазором менше 1 мм, що значно нижче за стандарти, встановлені для європейських виробників ворітної фурнітури. Чим менший зазор між платформою та профілем, тим менше шуму видає ворітне полотно під час руху.

Усі роликові платформи у фурнітури Світ Воріт LUX 500 повністю металеві, на відміну, наприклад, від деяких європейських виробників, у яких платформи виготовляються частково із пластику. Зокрема, виготовляються пластиковими рухомі ролики, що має зменшити рівень шуму під час руху воріт.

У українського виробника ролики виготовлені із оцинкованої сталі. І це ніяк не підвищило рівень шуму, зате значно збільшило надійність та тривалість роботи платформи загалом. Кожен із чотирьох роликів платформи «взутий» у суцільну гумову шину, яка, по-перше, знижує рівень шуму, а по-друге, амортизує дрібні вібрації. Підшипники, на які посаджено ролики, відносяться до класу необслуговуваних. Їхній внутрішній простір закритий металорізовими пильовиками, які виключають проникнення в мастило сталевого пилу.

До речі, український виробник використовує підшипники від корпорації KG International, які на голову перевищують за якістю та надійністю свої китайські аналоги. Більш того, компанія Світ Воріт застосовує для фурнітури LUX 500 підшипники 6301 із показником статичної вантажопідйомності 465 кг. Це понад 1,5 рази більше за показник статичної вантажопідйомності у підшипників, які використовують компанії-виробники ворітної фурнітури з України та Європи.

Ще одна відмінність роликових платформ з комплекту фурнітури Світ Воріт LUX 500 від зарубіжних аналогів – це збільшений радіус роликів. Це збільшило площу контакту ролика з поверхнею, що, своєю чергою, підвищило плавність руху воріт.

Верхня роликова пластина поставляється із чотирма роликами. Кожен ролик – це сталевий шестигранний болт, закритий спочатку пластиковою оболонкою, а потім гумовим кожухом, стійким до дії сонячного ультрафіолету. Вибір саме гуми для зовнішньої оболонки не випадковий. Гума забезпечує м'який контакт роликової пластини з поверхнею ворітної полотна і виключає появу подряпин у місці контакту пластини з воротами. До речі, пластина виготовлена ​​із сталі товщиною 4 мм, тоді як інші українські виробники фурнітури використовують для виготовлення верхньої роликової пластини 3-міліметрові сталеві листи.

Чотири ролики закріплюються у широкому регулювальному зазорі, що дозволяє вибрати оптимальну відстань між роликами навіть для воріт з дуже широким торцем.

Одна з функцій нижньої роликової пластини – це зменшення навантаження у основних роликових платформ від ваги ворітного полотна в закритому положенні воріт. У комплекті LUX 500 кінцевий ролик нижньої пластини виготовлений повністю зі сталі. Аналогічні металеві ролики виготовляють лише італійські бренди під час створення комплектів фурнітур преміального рівня.

Ще одна особливість саме комплекту фурнітури Світ Воріт LUX 500 – це оснащення нижнього уловлювача двома металорізовими роликами. У комплектах Standard 500 та Standard 800 у нижніх уловлювачів замість роликів встановлені металеві пелюстки. Завдання і пелюсток, і роликів - "захопити" ворітне полотно у вітряну погоду і направити його в паз нижнього уловлювача. Але ролики роблять це м'яко, плавно і без пошкоджень ворітного полотна.

Ще одна відмінність нижнього уловлювача від Світ Воріт – це велика глибина паза нижнього уловлювача та велика товщина сталевого листа, з якого виготовлена ця деталь. Ці фактори безпосередньо впливають на надійність, міцність та тривалість терміну служби нижнього уловлювача.

Для виготовлення нижнього уловлювача комплекту LUX 500 компанія Світ Воріт використовує сталевий лист завтовшки 4 мм. Інші українські компанії при виготовленні цієї деталі використовують сталевий лист завтовшки 3 мм.

У комплекті фурнітури Світ Воріт LUX 500 застосовується лише одна гумова заглушка для напрямного профілю. У якості другої заглушки виступає металева пластина, встановлена на нижньому кінцевому ролику. Гумова заглушка на напрямному профілі щільно закриває торець останнього, не розтріскується через сильні морози та сонячний ультрафіолет, не розсихається через сильну літню спеку.

Інтернет-магазин "Автоматика Воріт" (Черкаси) пропонує своїм покупцям скористатися ще однією перевагою. Це ціна фурнітури Світ Воріт LUX 500, яка є найвигіднішою в Україні. Доставка та монтаж фурнітури Світ Воріт LUX 500 оплачується за окремим прейскурантом. Але відгуки наших покупців свідчать, що заміна фурнітури на відкатних воротах нашими фахівцями – це найкраща гарантія подальшої надійної експлуатації ворітного комплексу.


Фурнітура Світ Воріт LUX 500 (301 підшипник, 3.6 мм) доставка транспортними компаніями САТ, Нова Пошта, Делівері по всій Україні: Київ, Київська область, Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Ватутіно, Вінниця, Городище, Дніпро, Драбів, Жашків, Житомир, Запоріжжя, Звенигородка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Канів, Кам'янка, Кам'янець-Подільський, Калуш, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Лубни, Миколаїв, Монастирище, Мошни, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тальне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чигирин, Чорнобай, Шпола. Знижки!

  • 4100 грн  - є в наявностіДоставка: БЕЗКОШТОВНО (крім аксесуарів) відправимо в будь-яке відділення кур'єрської служби по Україні
Самовивіз: У робочий час з магазину Автоматика Воріт
Розрахунок: Готівкою, Накладений платіж, Безготівка, Visa/MasterCard, Оплата частинами
Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Гарантія від виробника - 1 рік
Комплект поставки та характеристики
Склад комплекту
Несучий профіль (м) 6
Опорна роликова платформа 2
Улювлювач верхній 1
Улювлювач нижній 1
Гумова заглушка 1
Накатний ролик 1
Верхня роликова пластина 1
Характеристики
Макс. вага, кг 500
Підшипник 6301RS
Розмір напрямного профілю 60 х 70 х 3,6 мм
Виробництво Україна
Відгуки
    Погано           Добре
captcha


Рекомендовані товари